Ark: Survival Evolved

poruka: 242
|
čitano: 71.692
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Ovo se čini jako dobro barem koliko su napričali oko svih stvari što treba igra imati. Ali ovo je opet novi early access survival pa mislim da treba ovo malo opreznije pratiti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Za one zainteresirane napravili smo server (lokacija - Hrvatska)

 

playark.crohq.org

 

Za više informacija i po mogučnosti mjenjanje IPa pratite facebook: https://www.facebook.com/CroHQ

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Nas par je kupilo tako da nas ima ukupno 6 koji se igramo na tom serveru. Nekada zajedno nekada solo, kako nam se da. Igra je dosta solidna za early access te se definitivno dosta toga da raditi i istraživati.

 

Neznam što će još sve dodati ali zasada se može dosta toga craftati, loviti dinosaure, čak ih i pripitomiti pa ih koristiti kao obranu, radnu snagu ili napadačku vojsku :D Sviđa mi se što za razliku od ostalih igrica nije toliko PvP makar i nisam pretjerano igrao na drugim serverima osim na gore navedenom ali dok sam igrao drugi playeri me nisu odmah krenuli napadati...

 

Kada isprobam igru na nekom prenapučenom serveru javim koji je mentalitet ARK communitya :D

 

Zaboravih napomenuti da naravno igra kao i većina ostalih early access naslova nije pretjerano dobro optimizirana iako se radi o UT4 engineu. Većina nas ima ok kompjutere pa se sve vrti na low, osim texture details na medium ili high da nebude bas skroz ruzno ;) Patchevi dolaze dnevno ( u pocetku su cak dolazili i par puta dnevno :P ) tako da rade na igri dosta a jedan je čak i popravio malo fps pa se umjesto 12 dobilo 30ak :)

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2015 2:06 (gicago).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

konačno hrvatski ark community mogli bi i neku stranicu izradit budem vidio ako mi vrijeme dozvoli dođem na server večeras 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Fric53nja kaže...

konačno hrvatski ark community mogli bi i neku stranicu izradit budem vidio ako mi vrijeme dozvoli dođem na server večeras 

 

Ark peacekeeping comrades?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Samo se pazite hellfire'a na tom serveru. Frajer hoda s vilicom okolo i nije normalan..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Fric ti pogotovo. On ti ide na to da mislis da je dobar. Ne vjeruj mu, zabit ce ti vilicu u nogu prvom prilikom..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
11 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Mislim da nas je maksimalno bilo oko 7-8 na serveru ovih dana od kad smo ga podignuli, nadam se s vremenom da će naići još koji survivor a ako se ip ili nešto promijeni samo zapamtite da je server uvijek na playark.crohq.org ;)

www.crohq.org
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Kolega i ja se pridružujemo danas!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

sad uđem u igru i za 30 sekundi me pojede neki lik na raptoru.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Ako ga nisi provocirao ne vidim razlog za to...lame!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

možda sam ga isprovocirao što sam se tek spawnao, bez i jednog komada odjeće i bez i jednog alata ili oružja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Haha! Da sam te ja sreo na Raptoru vjerojatno bih ti pomogao/dao stvari da si složiš neku kućicu/krevet i da možeš krenut igrat.

 

Frend i ja igramo par dana...ne napadamo nikoga niti ne planiramo...vidjeli smo par kuća, ali u niti jednoj nije bilo vlasnika da se sprijateljimo i popričamo tako da uglavnom samo produžimo dalje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Razmipljam uzeti ovo (nije me baš vuklo kad je bio sale, ali dobio sam nekih 20$ na wallet, pa mi izađe ko sale na kraju), ali čitam recenzije i community se čini katastrofa. Već sam se par puta opekao na early access igrama gdje prestanem igrati ne zbog problema u igri, ili jer čekam neki veći update, nego zbog igrača (DayZ je definitivno najgore iskustvo do sad), pa se dvoumim. I ovako nemam previše vremena za igranje, pa ne želim potrošiti desetak sati tjedno na nešta šta će mi doslovno propasti jer se nekome tako htjelo. Pa me zanima dal ima i prijateljski nastrojenijih servera, konkretno taj vaš gdje igrate. Naravno da neće sve biti med i mlijeko, ali ne igra mi se igra gdje svaki put dok se logiram moram strepiti dal mi je sve što sam radio palo u vodu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Nisam još nikoga napao niti bio napadnut!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Uzeo sam jučer igru i danas zatražio povrat novca. Ni na low postavkama ne mogu igrati. Frame drop, rubberbending, pa smrzavanja i ostalo... možda kasnije uzmem, kad riješe neke od tih problema, nemam vrh komp, ali ako bez problema vrtim igre tipa Arma 3 na medium-high postavkama, preko ovoga ne mogu proći. Nadam se da će igra ići naprijed, jer mi se stvarno sviđa i ideja i potencijal, ali u sadašnjem stanju je za mene neigriva.

12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

je dosta je teška za komp.. tj neoptimizirana.. ja sam probao staviti na ultra i igra izgleda fantastično... ali za moju  konfu neigrivo, tako da ide na medium-high

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
filips989 kaže...

Uzeo sam jučer igru i danas zatražio povrat novca. Ni na low postavkama ne mogu igrati. Frame drop, rubberbending, pa smrzavanja i ostalo... možda kasnije uzmem, kad riješe neke od tih problema, nemam vrh komp, ali ako bez problema vrtim igre tipa Arma 3 na medium-high postavkama, preko ovoga ne mogu proći. Nadam se da će igra ići naprijed, jer mi se stvarno sviđa i ideja i potencijal, ali u sadašnjem stanju je za mene neigriva.

 

Pa nije da nisi mogao pročitati po netu u kakvom je trenutno igra stanju i kakve FPS dobiva ekipa, a imaš i hrpu videa na Youtube-u.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Rino kaže...

Pa nije da nisi mogao pročitati po netu u kakvom je trenutno igra stanju i kakve FPS dobiva ekipa, a imaš i hrpu videa na Youtube-u.

 Pa pročitao sam, isto ko šta ste svi pročitali, pa neki opet možete igrati bar donekle, jel nije tako? Nisam očekivao da ću moći vrtiti na high, ali ako ni na low postavkama ne mogu dobiti bar neku igrivost, to nisam mogao predvidjeti. Inače su mi nova grafička i napajanje već neko vrijeme u planu, ali nisam još kupovao jer sve što sam htio igrati (Arma 3, GtA 5, Shadow of Mordor...) od ovih novijih igara mi radi bez ikakvih problema bar na medium do high postavkama, a za early access igru mi se ne isplati nadograđivati komp. 

Sve 5, imam preko nekoliko EA igara na Steamu i razumijem da su sve vrste problema nužna pojava, ali ako je potpuno neigrivo (za mene), hvala Steamu na refund opciji :)

12 godina
offline
Ark: Survival Evolved

Evo probao igrati na lapu min postavke.Da mi je neka bolja pila pa na ultra bilo bi puno bolje

Pozdrav Smogovcima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
filips989 kaže...
Rino kaže...

Pa nije da nisi mogao pročitati po netu u kakvom je trenutno igra stanju i kakve FPS dobiva ekipa, a imaš i hrpu videa na Youtube-u.

 Pa pročitao sam, isto ko šta ste svi pročitali, pa neki opet možete igrati bar donekle, jel nije tako? Nisam očekivao da ću moći vrtiti na high, ali ako ni na low postavkama ne mogu dobiti bar neku igrivost, to nisam mogao predvidjeti. Inače su mi nova grafička i napajanje već neko vrijeme u planu, ali nisam još kupovao jer sve što sam htio igrati (Arma 3, GtA 5, Shadow of Mordor...) od ovih novijih igara mi radi bez ikakvih problema bar na medium do high postavkama, a za early access igru mi se ne isplati nadograđivati komp. 

Sve 5, imam preko nekoliko EA igara na Steamu i razumijem da su sve vrste problema nužna pojava, ali ako je potpuno neigrivo (za mene), hvala Steamu na refund opciji :)

 

Nisi ispunio koji komp imaš pa mogu samo nagađati.

 

Pogledaj kakav je moj komp pa igram na low-medium-high (teksture) postavkama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Rino kaže...
filips989 kaže...
Rino kaže...

Pa nije da nisi mogao pročitati po netu u kakvom je trenutno igra stanju i kakve FPS dobiva ekipa, a imaš i hrpu videa na Youtube-u.

 Pa pročitao sam, isto ko šta ste svi pročitali, pa neki opet možete igrati bar donekle, jel nije tako? Nisam očekivao da ću moći vrtiti na high, ali ako ni na low postavkama ne mogu dobiti bar neku igrivost, to nisam mogao predvidjeti. Inače su mi nova grafička i napajanje već neko vrijeme u planu, ali nisam još kupovao jer sve što sam htio igrati (Arma 3, GtA 5, Shadow of Mordor...) od ovih novijih igara mi radi bez ikakvih problema bar na medium do high postavkama, a za early access igru mi se ne isplati nadograđivati komp. 

Sve 5, imam preko nekoliko EA igara na Steamu i razumijem da su sve vrste problema nužna pojava, ali ako je potpuno neigrivo (za mene), hvala Steamu na refund opciji :)

 

Nisi ispunio koji komp imaš pa mogu samo nagađati.

 

Pogledaj kakav je moj komp pa igram na low-medium-high (teksture) postavkama.

 Intel i5-4460, 8GB RAM, grafička je starija, Radeon HD6670 1GB GDDR5.

Iako, nebitno je tak i tak, nisi ni ti nigdje za preformanse napisao ništa ni kako ti igra radi. Uostalom, ne znam zašto je uopće bitno. Kupio - probao - neigrivo - dobio povrat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
bak kaže...

Evo probao igrati na lapu min postavke.Da mi je neka bolja pila pa na ultra bilo bi puno bolje

Pozdrav Smogovcima

Smogovci su trenutno neakitvni zato što čekaju bolju optimizaciju, ali dođu barem svaki dan po sat vremena ;)

 

 

Ako ste bili na CroHQ serveru i ubili vas odmah onda je nešto čudno.

Ja sam naišao na par likova i svi su bili friendly.

11 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

I Tiki Tribe je miroljubiv dok ga ne napadnu tako da se možda netko slučajno zaigrao :) Vidim da ljudi igraju dosta dugo na CroHQ serveru i neke sam čak i sreo ali su svi bili friendly i pomogli ili dobili pomoć.

 

Igra radi očajno jer ja sa i7-2700k i 680GTX na medium imam od 12-50 frejmova, 50 kad gledam u pod (znači nikad) a prosjek je 20ak u šumi ako se dobro sjećam... Stavim si teksture na high da mi nije baš odvratno ostalo je low-medium...

 

Možda je malo dosadno jer se ne napadamo ali za to postoje drugi serveri a i kada nas se skupi više onda bi se mogli dogovorit za neke tribal warse :D ili ćemo pričekati ovaj Battle Royale mod pa ćemo vidjeti kako će to izgledati...

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 21:34 (gicago).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ark: Survival Evolved
filips989 kaže...
Rino kaže...

 Nisi ispunio koji komp imaš pa mogu samo nagađati.

 

Pogledaj kakav je moj komp pa igram na low-medium-high (teksture) postavkama.

 Intel i5-4460, 8GB RAM, grafička je starija, Radeon HD6670 1GB GDDR5.

Iako, nebitno je tak i tak, nisi ni ti nigdje za preformanse napisao ništa ni kako ti igra radi. Uostalom, ne znam zašto je uopće bitno. Kupio - probao - neigrivo - dobio povrat.

 

Pa nisi me ni pitao za performanse! 

 

Uglavnom samo promijeni grafičku i možeš igrat.

 

1080p

Resolution scale do kraja

Texture na high

Ostalo na medium

Sjene na low

Mesh level of detail do kraja

 

30-50FPS

8 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Dobardan novi sam na forumu,registrirao sam se iskljucivo radi ARK Survival Evolved.Planiram kupiti tu igru.Imam 14 godina ako je to problem napisite zasto

(ne mislim radi igre nego radi multiplayera).Htio bih se igrati s vama tj. na vasem serveru,bilo bi super kada bi se svi okupili i zajedno isli u istrazivanja ili gradili baze,a ne da se tucemo ili ratujemo ili svađamo (s ovime nikoga ne zelim uvrijediti).

Probao sam se igrati s svojim prijateljima ali ti uopce ne znaju kako se zovu a ne sta je Ark Survival Evolved.Htio sam im objasniti sta je to ali im se nije sviđalo kažu "To je za male bebe" i isto to za GTA V.Mozda sam malo ljutito ovo ispricao zato sto bas i nije lagodno dati 500kn za GTA V i onda se nemoci igrati s nikim.Zato molim vas napiste da li bi se mogao igrati s vama,ako ne necu onda niti kupiti igricu zato sto u singleplayeru osim sto kao idiot hodas sam po igrici jedino je zanimiljivo craftati.Nadam se dobrom.Hvala Leon

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ark: Survival Evolved

Posjeti ponekad TS, ima ljudi odmah u public sobama za ARK, pa im se priključi ;)

 

ts3.crohq.org

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved

Ok Hvala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ark: Survival Evolved
Rino kaže...

Pa nisi me ni pitao za performanse! 

 

Uglavnom samo promijeni grafičku i možeš igrat.

 

1080p

Resolution scale do kraja

Texture na high

Ostalo na medium

Sjene na low

Mesh level of detail do kraja

 

30-50FPS

 Bude nova grafička i napajanje do kraja godine. Osim ARK-a mogu igrati sve šta me zanima, tak da neću sad zbog EA igre upgradeati komp, ima cajta.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice