Vjerujete li u vanzemaljce

poruka: 18
|
čitano: 4.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

ovu temu sam podigao da radi rasprave o vanzemaljcima,vjerujete li u njih,je li ih iko vidio,kako da ih uhvatimo,svaki komentar je dobrodošao,ja mislim da oni postoje samo velike sile kruje podatke o njima

15 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Slušaj,nemoguće je da smo sami u svemiru... gledo sam par dokumentaraca o area 51..i malo sam mišljenje o tome promjenio..amerikanci..iako znaju išta o tome,a znam da znaju-dobrano skrivaju

15 godina
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
andrmoljac_heh kaže...

ovu temu sam podigao da radi rasprave o vanzemaljcima,vjerujete li u njih,je li ih iko vidio,kako da ih uhvatimo,svaki komentar je dobrodošao,ja mislim da oni postoje samo velike sile kruje podatke o njima

Ne vjerujem.

 

Teme već postoje.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/lubanja-vanzemaljca-marsu/23496.aspx

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/vanzemaljci-postoje/5307.aspx

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
protjeran
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

ako imaju 2 teme mogu i 3 jel tako,sad ja bi da raspravljamo o wanzemaljcima jbt pa nemoguće je da smo sami u svemiru!

meni je moj djed pričlao da mu je neka stara baka pričala da je ona živjela negdje na brdu(bog zna kojem) i njen je sin živio u austriji i tamo radio i ona jadna sva sretna čekala sina da joj dođe (sin joj je trebao doći oko 22:00 iz austrije) ii začula ona neku buku napolju oko 22:00 i ona sva srećna iskoči iz kuće i ugleda neko jaku blještavost na 10m visine i to odjednom nestade i nastate krater u zemlji oko 2 metra šta vi mislite šta je to moglo biti?

15 godina
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
andrmoljac_heh kaže...

ako imaju 2 teme mogu i 3 jel tako,sad ja bi da raspravljamo o wanzemaljcima jbt pa nemoguće je da smo sami u svemiru!

meni je moj djed pričlao da mu je neka stara baka pričala da je ona živjela negdje na brdu(bog zna kojem) i njen je sin živio u austriji i tamo radio i ona jadna sva sretna čekala sina da joj dođe (sin joj je trebao doći oko 22:00 iz austrije) ii začula ona neku buku napolju oko 22:00 i ona sva srećna iskoči iz kuće i ugleda neko jaku blještavost na 10m visine i to odjednom nestade i nastate krater u zemlji oko 2 metra šta vi mislite šta je to moglo biti?

Baba se napušila?

14 godina
protjeran
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

u zelene ne vjerujem al mora da postoji jos jedan oblik zivota u svemiru svemir je velik punooo velik

Crno oko
14 godina
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Ne vjerujem u vanzemaljce kao da su neka jača rasa. Vjerum da postoje u svemiru neki jednostavni oblici života

14 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

et sinoc bili kod mene ... popili par pivi .. odigrali koju partiju pokera ... i onda su rekli da moraju ic ca .. inace izgledali su ko oni traufamadraci iz nmk 

Neoverclockabilni - Shit happens
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 13:31 (rebelsy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
xxxxx kaže...
andrmoljac_heh kaže...

ako imaju 2 teme mogu i 3 jel tako,sad ja bi da raspravljamo o wanzemaljcima jbt pa nemoguće je da smo sami u svemiru!

meni je moj djed pričlao da mu je neka stara baka pričala da je ona živjela negdje na brdu(bog zna kojem) i njen je sin živio u austriji i tamo radio i ona jadna sva sretna čekala sina da joj dođe (sin joj je trebao doći oko 22:00 iz austrije) ii začula ona neku buku napolju oko 22:00 i ona sva srećna iskoči iz kuće i ugleda neko jaku blještavost na 10m visine i to odjednom nestade i nastate krater u zemlji oko 2 metra šta vi mislite šta je to moglo biti?

Baba se napušila?

pa ni za mogućnost nije isključena LOL

15 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Ako uzmemo za primjer kolko postoji galakaksija u svemiru, stavarno bi bilo glupavo vjerovat da neka inteligencija ne postoji tamo negdje.Znaci vjerujem,samo sto je pitanje kad cemo otkrit ako i uopce otkrijemo.Inace nevjerujem da su to neki mali zeleni kako to prikazuju holivudski filmovi..

14 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Naravno da postoje vanzemaljci

Stovise,postoje svemirski gusteri koji zapravo upravljaju cijelim Svijetom...

14 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

A jel postoje izvanvanzemaljci ? Smijeh

 

Inace vjerujem al samo u marsovce..Cool

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Čou sam da postoje svemirske štetpčine koje uništavaju odjeću. Zovu se vanzemoljci.

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
Guy Fawkes kaže...

Naravno da postoje vanzemaljci

Stovise,postoje svemirski gusteri koji zapravo upravljaju cijelim Svijetom...

Napokon netko tko ima pojma  o nečemu! Bravo samo nastavi proširivati svoju svijest...Namigiva

www.val.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
andrmoljac_heh kaže...

ovu temu sam podigao da radi rasprave o vanzemaljcima,vjerujete li u njih

Vjeruješ li ti u "pretragu"?

15 godina
neaktivan
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

Naravno,u našoj galaksiji ima 400 milijardi zvijezda,barem na 10 milijuna planeta može se naći život.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 21:49 (I.Kk).
14 godina
protjeran
offline
RE: Vjerujete li u vanzemaljce
Guy Fawkes kaže...

Naravno da postoje vanzemaljci

Stovise,postoje svemirski gusteri koji zapravo upravljaju cijelim Svijetom...

 zotanci :DDD

Crno oko
13 godina
protjeran
offline
Vjerujete li u vanzemaljce

meni babe iz mog sela pričaju da postoje al pitaj ti boga.

Jednom sam s dedom sjedio na balkonu i molio sam boga da bude nešt čudno al nije

Zapravo se vanzemaljci i nepokazuju ali kad već ima toliko dokaza mora da postoje

SLOBODA NIJE BESPLATNA ONA SE PLAČA KRVLJU!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice