Vaše "cool" majice

poruka: 33
|
čitano: 13.692
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Moje majice

Nisam "modni mačak" ili lik koji se razumije u modu, ali ipak imam neke COOL majice. 

Kao što neki skupljaju markice, salvete ili automobile tako ja skupljam majice kratkih rukava. Možda malo čudan hobi, ali je i zabavan.

Zahvaljujući eBayu ili nekom butiku na rasprodaji znam pokupovati podosta fora majica.

Ovo su neke na koje se ponosim i koju su me koštale jakooo puno! Kanije ću dodati slike i ostalih iz kolekcije.

 

 

Dakle u ovoj temi možete raspravljati o svojim majicama, ili jednostavno postaviti slike svojih najdražih/najljepših majica.{#}

Biker Sam- Manimal Biker Sam- Manimal
Rasta Lion Rasta Lion
Carlos baby Carlos baby
COD BO COD BO
Portal 2 Portal 2
Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
12 godina
online
Vaše "cool" majice

Nemam nijednu majicu nažalost trenutno ali sam u procesu nabavke, nabavio bi koju majicu omiljenog/dragog glazbenog bend-a.

 

E i zakon je ova Portal 2 majica. :D

 

I dobra je tema, hobi nije uopće čudan, volim i ja imati majice sa nekim logom na prednjem djelu koji meni nešto znači.

 

Ugl podržavam temu pa zato ostavljam post da lakše pratim.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 21:04 (Ranko Kukumar).
12 godina
offline
Re: Moje majice
Bernard Huky Hux kaže...

Nisam "modni mačak" ili lik koji se razumije u modu, ali ipak imam neke COOL majice. 

Kao što neki skupljaju markice, salvete ili automobile tako ja skupljam majice kratkih rukava. Možda malo čudan hobi, ali je i zabavan.

Zahvaljujući eBayu ili nekom butiku na rasprodaji znam pokupovati podosta fora majica.

Ovo su neke na koje se ponosim i koju su me koštale jakooo puno! Kanije ću dodati slike i ostalih iz kolekcije.

 

 

Dakle u ovoj temi možete raspravljati o svojim majicama, ili jednostavno postaviti slike svojih najdražih/najljepših majica.{#}

Gdje ima prva majica za nabaviti?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
15 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Lijepo izgledaju.

The only thing I put before me is do re.
15 godina
offline
Vaše "cool" majice

Treča zakon {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Vaše "cool" majice

Ja ću vjerojatno ovu naručit kad bude nešto viška para

Inače na ovoj stranici ima dosta takvih majica LINK

13 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Ja i nemam baš nekih 'cool' majica ali bi definitivno volio imati ovu:

www.fotoprizma.com
14 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

da!

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 21:12 (rebelsy).
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

Jedne od cool majica nabavljam u NewYorkeru :D smatram da se tamo da pronači dosta zabavnih majica, na tematiku raznih filmova...ili na neku freestyle temu. Volim i collector edition majice koje se dobiju sa igrom (kao ove tvoje, portal i cod) i već duže vrijeme planiram nabaviti CoD ELITE i Minecraft majice...ali mi novci nedu u ruke...Takođe si planiram nabaviti majicu s karikaturom Lebrona Jamesa.

 

Imao sam dosta majica, ali pošto sam sad u pubertetu, narastao sam jako, pa sam podjelio svoje...imam par komada, ali sumnjam da su čiste :D Stavio bih slike ali fotič ne radi a mob je u sedmom nebu.

 

Riba pliva, ptica leti, konj trči...ja igram.
14 godina
offline
Re: Moje majice
kruskar kaže...

Gdje ima prva majica za nabaviti?

Dakle sve te poslikane majice sam kupio na eBayu od ove sellerice

 

Točnije to ti je ta majica , veličina imaš svih ponuđenih samo malo proprčkaj po store-u.

Cijena je bila u ono vrijeme kad sam ja kupovao 150+/- kn. Mislim da je sad malo jeftinija.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
13 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

I na ovoj  slovenskoj stranici ima dobrih majica,.. 

www.fotoprizma.com
13 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Definitivno zavidim na Rasta lionu i Biker dogu :)

14 godina
offline
Re: Vaše "cool" majice
nul-3 kaže...

Jedne od cool majica nabavljam u NewYorkeru :D smatram da se tamo da pronači dosta zabavnih majica, na tematiku raznih filmova...ili na neku freestyle temu. Volim i collector edition majice koje se dobiju sa igrom (kao ove tvoje, portal i cod) i već duže vrijeme planiram nabaviti CoD ELITE i Minecraft majice...

Ja u Takko Fashionu ili također New Yorkeru kada su rasprodaje znam koju ugrabiti.

Evo jedan seller za Minecraft majice, odličan (ja od njega kupio portal 2 majicu).

A za CoD ELITE.. probaj potražiti.

Jedino što me privuklo u vezi CoD-a MW3 a da se da obući je ova kapa. Trenutno je skupa, ne vrijedi te novce. Bila je na rasprodaji prošli mjesec,

ali ja sam bio švorc, pa sada čekam da je ponovno stave. Seller kaže da pričekam drugi mjesec.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
14 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Jedna od u kolekciji

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

Ja bi sad svoje posliko al mi fotič ne želi startat

Riba pliva, ptica leti, konj trči...ja igram.
14 godina
offline
Re: Vaše "cool" majice
nul-3 kaže...

Ja bi sad svoje posliko al mi fotič ne želi startat

Fino ti to posloži u miru i sutra staviš {#}

Evo i ja sam stavio na svome puniti baterije za ostalu kolekciju.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

Ja bum svoje očito moro precrtat na papir pa skenirat

Riba pliva, ptica leti, konj trči...ja igram.
12 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

uff, imam raznih, na bendove, na Metalfest u zadru, sa norijade, i svakakvih, ali definitivno mi je najdraža na trollface koju sam dao izraditi xD jest da me sve skupa došlo 180 kn, al j**e mi se xD za ljeto planiran bar još dvi slične, Me Gusta sigurno i još neku, samo triba viti koju :D

No lollygagging!
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

Evo da malo osvježim temu.

Prva je nova, a ostale su stare.

 

Simpsoni Simpsoni
Desert Desert
Turn UP! Turn UP!
pi*olovka pi*olovka
Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

Nije majica ali je jako fora {#}

 

 

Kapa

MW3 MW3
Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
14 godina
offline
Vaše "cool" majice

One and only

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
14 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Meni uskoro dolazi ovakva... 

 

Naručio sam, vjerojatno ću nekom dat popust od 10$ na sljedeću kupnju.

Show me your dark side, and I'll show you mine. / Bricks will be shat @avatar / 6K Club
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 22:43 (8ax).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Moje majice
Bernard Huky Hux kaže...

Nisam "modni mačak" ili lik koji se razumije u modu, ali ipak imam neke COOL majice. 

Kao što neki skupljaju markice, salvete ili automobile tako ja skupljam majice kratkih rukava. Možda malo čudan hobi, ali je i zabavan.

Zahvaljujući eBayu ili nekom butiku na rasprodaji znam pokupovati podosta fora majica.

Ovo su neke na koje se ponosim i koju su me koštale jakooo puno! Kanije ću dodati slike i ostalih iz kolekcije.

 

 

Dakle u ovoj temi možete raspravljati o svojim majicama, ili jednostavno postaviti slike svojih najdražih/najljepših majica.{#}

Prva i druga su mi mocne.

Ja sam ovo cesto nosio dok sa igrao WoW-a...

 

12 godina
offline
Vaše "cool" majice

Ekipa zna ko gdje mogu kupiti ovakvu majicu s slike? Ili sličnu ali na istu tematiku,od Bob Marleya?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

Ja sam si kupio majicu za kurčenje

BajaBoss
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2013 8:13 (Franjic).
14 godina
offline
Re: Vaše "cool" majice

Hrabar si ako hodaš sa takvom majicom po gradu, s obzirom kakvih cura danas ima... {#}

 

(zanemari ti što nose vjenčanice) ili ne.

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Vaše "cool" majice

ej di se mogu nac takve majice ? i kad bi kupovao preko ebaya imali kakva carina, postarina kolko dode i sve to na kraju ? 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
12 godina
offline
Vaše "cool" majice

Ima ih par,ali ova mi je najdraza....

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 2:46 (error_666).
14 godina
offline
Re: Vaše "cool" majice
Damir1908 kaže...

ej di se mogu nac takve majice ? i kad bi kupovao preko ebaya imali kakva carina, postarina kolko dode i sve to na kraju ? 

A takve majice možeš naći i u dućanima poput New Yorkera, Takko-ja i sličnih dučana. 

na eBayu, kada nađeš majicu koja ti se sviđa, sve ti piše kolika joj je cijena, poštarina i sl.

uglavnom iz kine je free poštarina, dok je iz USA klasičnih 10+ usd-a. (ali takvih nema u kini ;) )

 

Samo pazi za veličinu. Ako kupuješ iz kine njma je naš M, XL.

Dok ove iz UK, USA, je standard i normalna veličina.

Nema carine ne brini.

 

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaše "cool" majice
Bernard Huky Hux kaže...

Evo da malo osvježim temu.

Prva je nova, a ostale su stare.

 

Kasnim godinu dana al imam ovu na Homera :D http://www.bug.hr/_cache/4251dcdb713b932d74e08c475983a17e.jpg?rand=859140017

Just another brick in the wall...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2013 14:11 (Mslv41).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice