Mjesecarenje - Vasa iskustva

poruka: 223
|
čitano: 58.220
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ovdje napisite malo o vasem mjesecarenju ako ste ikad mjesecarili.

I dali neko zna imali metoda da se to zaustavi ?

Nemojte spamat !

Evo moje price:

Prica (1)-Bio  sam kod babe u hr i otisao spavat na katu je bila soba i odjednom se probudim u prizemlju, i malo se razbudim vidim da sjedim na kaucu i TV upaljen... Odem do sata i vidim da je oko 03:00 odem do TV i ugasim svjetlo i odem u babinu sobu umjesto svoju, i vidim nju i odem u svoju sobu onda i sutra ona mene pita sta sam se ja dizao po noci.. ja se samo sjecam da sam ugasio TV i pogledao na sat i dosao gore...Al kad sam i gasio tv i gledao na sat nisam bio svjesan do kraja,sve sam radio automacki nisam sad pravio paniku i nista.... Sve mi je ovo cudno...


Prica (2)-Prije spavanja sam razmisljao o mjesecarenju i mislim u sebi mogu kad spavam u mjesecarenju da diram uticnicu i da me struja udari(opekne) i ja sam spavao a sestra bila za PC i kaze da sam ustao otisao do uticnice i udarao po njoj (uticnici) i vratio se u krevet...

Prica (3)- Ustanem iz kreveta i odem u hodnik i pocnem govorit "Pazi pada pada. itd" i mama me probudila, ja sam otisao do kreveta i legao (tako ona kaze) toga se ja nesjecam

Bilo je jos par puta kad sam preko noci pricao neke stvari. al nesjecam se toga. meni je najgore bojim se da svoje tajne ne odam

Be Gamer
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 11:52 (damircazin).
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Meni je jedna bivsa pricala u snu, a da nije znala da prica. Imali smo zanimljive razgovore :)

I'm going woo woo
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
tnakir kaže...

Meni je jedna bivsa pricala u snu, a da nije znala da prica. Imali smo zanimljive razgovore :)

jeli zato bivsa?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja kad sam bio mali puno sam mjesecario...znali su me naci kako pisam u ves masinu ili kako igram zmirke ispod kreveta...a i dan danas pricam u snu Cool

He who dares, wins
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Mene zanima dali je istina da mogu hodat po zidovima kad mjesecarim ili su to samo price....
Gledao sam video gdje covjek hoda uz zid kuce,al nevjerujem

Be Gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
damircazin kaže...

Mene zanima dali je istina da mogu hodat po zidovima kad mjesecarim ili su to samo price....
Gledao sam video gdje covjek hoda uz zid kuce,al nevjerujem

Ti pitaš može li ste prkositi gravitaciji dok mjesečariš, sad, ima li to ikakvog smisla?

Naravno da ne.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

skoro svi kazu da se moze, al mjesecarenje je cudna stvar, al ipak i ja mislim da se nemoze hodat uz zid... Meni se najvise mjesecarenje desava kad sam umoran ili kad sam imao napet dan

Be Gamer
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 12:04 (damircazin).
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Prestani gledati spidermana toliko Cool...gravitacija je ista i na javi i u snu...kako god okrenes zavrsices na zemlji s cvorugom na glavi

He who dares, wins
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
damircazin kaže...

Ovdje napisite malo o vasem mjesecarenju ako ste ikad mjesecarili.

I dali neko zna imali metoda da se to zaustavi ?

Ja sam mjesečario odmalena, pa tamo negdje do početka srednje. Tada je jednostavno prestalo.

 

A kasnije mi vojska nije dala da idem na odsluženje vojnog roka zbog toga.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 12:12 (macak).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
malina22 kaže...

Prestani gledati spidermana toliko Cool...gravitacija je ista i na javi i u snu...kako god okrenes zavrsices na zemlji s cvorugom na glavi

heh spidermana nikad nisam gledao :D

Mene zanima dali je istina dok mjesecaris da ti nemoze bit nista. kazu kad da sve radis kao dok si budan da neces nista drugo uradit....
Dali je mjesecarenje vrsta spavanja ili kao normalan dan dok si budan ili nesto izmedju

Be Gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
damircazin kaže...

skoro svi kazu da se moze, al mjesecarenje je cudna stvar, al ipak i ja mislim da se nemoze hodat uz zid... Meni se najvise mjesecarenje desava kad sam umoran ili kad sam imao napet dan

Ne može, jednostavno ne može, nije realno, ljudi muljaju da bi privukli pažnju pa svako malo vide vanzemaljce, šetaju po zidovima i slično.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Cuj ne moze ti biti nista...pa zamisli da dok mjesecaris upadnes u kanal dva metra dubok...sta zar mislis da se ne bi slomio...cak mislim da bi se slomio vise jer ne bi bio svjestan toga sta ti se desava pa ne bi stigao reagovati kao sto bi reagovao da si budan...

He who dares, wins
13 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Moje iskustvo...hmmm....

Bio sam u Sloveniji na nekom košarkaškom turniru sa svojim klubom na 3 dana..

U sobi smo bili ja ovaj jedan "Sova" i Grbeša, ja sam spavao na krevetu s lijeve strane Grbeša u sredini i Sova s desne ... 

A taj Grbeša mjesečari ponekad i rekao je kao da ga ne budimo ako počne mjesečarit i da odemo po trenera u tom slučaju...

Onda je (sra.0) reko (:P) kako nekad zna nekog uhvatit za ruku, i ja reko Sovi: "Sova šta misliš da te za Qurac uhvati :O i ne pušta a ne smiješ ga probudit"

I on se uzje*o i nije mogao spavati :) aa jesam se smijo onda :P

On je sam sjeo na krevet i "buljio" u Grbešu :P

“Don't do drugs, don't have unprotected sex, don't be violent... leave that to me”
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Moje iskustvo... 
1. jedne noci otisao sam spavati oko 22.00 h (kao i obicno) i oko 2-3 ujutro sam otisao u wc ( u snu naravno) i kod tete i tetka u sobi i stajao sam onako kao mumija sa rukama moji kazu da su se uplasili sam tak i da sam ja reko "bok" i oso spavat!

2.Znam da je smijesno ali jedan puta sam u snu otisao u kuhinju i poceo jest slaninu?! da to se dogodilo.. ali nema svjedoka no mislim da se dogodilo jer sam ostavio svijetlo upaljeno...

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
13 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
malina22 kaže...

Prestani gledati spidermana toliko Cool...gravitacija je ista i na javi i u snu...kako god okrenes zavrsices na zemlji s cvorugom na glavi

hahaha ova je dobra

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
jednom sam se najeo ko svinja roštilja i popilo se... u 4 ujutro sam se probudio žedan ko kreč i otišao do hladnjaka i eksiro pivkana... nije mjesečarenje al je bilo zanimljivo iskustvo :P
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
odjavljen
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
eterna luchar kaže...
jednom sam se najeo ko svinja roštilja i popilo se... u 4 ujutro sam se probudio žedan ko kreč i otišao do hladnjaka i eksiro pivkana... nije mjesečarenje al je bilo zanimljivo iskustvo :P

GodLike...

 

 

Ne mjesećarim ali sam pozanvao jednog lika koji je dok je mjesečario pao s balkana...

 

Tako da mi se to mjesečarenje uopće ne sviđa...

 

EDIT: Balkona... 8)

Pinky je zakon... I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 18:28 (bobica257).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
bobica257 kaže...
eterna luchar kaže...
jednom sam se najeo ko svinja roštilja i popilo se... u 4 ujutro sam se probudio žedan ko kreč i otišao do hladnjaka i eksiro pivkana... nije mjesečarenje al je bilo zanimljivo iskustvo :P

GodLike...

 

 

Ne mjesećarim ali sam pozanvao jednog lika koji je dok je mjesečario pao s balkana...

 

Tako da mi se to mjesečarenje uopće ne sviđa...

s balkana ? otisao u ameriku :D (sala)

Be Gamer
15 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Nisam nikad mjesecario ali pricam u snuSmijeh

od mog frenda stari mjesecari bio sam kod njega preko ljeta i igrali smo playstation u dnevnom boravku,to je bilo oko 2-3 ujutro.Onako odjenom je sišao njegov stari i poceo mazat paštetu.o_O

Nije ništa rekao samo je došao namazao šnitu cak nije ni do kraja i samo otišao nazad gore.Smijeh

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Moja iskustva?

 

Jednom oko 00:00 zaspao gledajući film, bio sam s mlađim bratom kući (roditelji izašli van :D), televizor ostao upaljen, a buraz mali bio, oko 3 god. Probudim se ja oko 06:00 na koljenima na burazovom krevetu, televizor ugašen i vraćen na mjesto (iskrivim ga da gleda prema krevetu, jer inače stoji drukčije..) starci nisu bili doma, vratili se oko 08:00.

 

I još jedna: Jednom sam se probudio na podu na balkonu zbog hladnoće, valjda nisam ponio pokrivač u snu :/

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
BannedOnThisForum kaže...

Moja iskustva?

 

Jednom oko 00:00 zaspao gledajući film, bio sam s mlađim bratom kući (roditelji izašli van :D), televizor ostao upaljen, a buraz mali bio, oko 3 god. Probudim se ja oko 06:00 na koljenima na burazovom krevetu, televizor ugašen i vraćen na mjesto (iskrivim ga da gleda prema krevetu, jer inače stoji drukčije..) starci nisu bili doma, vratili se oko 08:00.

 

I još jedna: Jednom sam se probudio na podu na balkonu zbog hladnoće, valjda nisam ponio pokrivač u snu :/

heh sta mama i tata rad u ta doba Smijeh

Be Gamer
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 18:38 (damircazin).
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ja sam jednom na ekskurziji u nekom hotelu (mislim da je bio 8. razred) ujutro se probudio na stolici na balkonu od frendova, i da nisam bio pijan :D

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja sam prije znao..sada vise ne 

 

Najbolje mi bilo kad sam odnio poplon i deku dolje u kuhinju i vratio se gore spavat,al mi je bilo hladno pa sam si traperice obuko...

ujutro se probudim sa trapericama na praznom krevetu i po kuci trazim gdje je sta 

 

to mi je bilo najjace 

znao sam i otic jest i tak 

 

al sad znam sanjat prilicno cudne stvari :|

┐(-。ー;)┌
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 18:39 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

brat mi je jedno vrijeme al sam ga par puta udaril dok je tak hodo pa se sad valjda opametil(nisam ga poslje vidio osim sta kaslje uvijek dok spava)

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Meni su rekli da sam izisao iz sobe,javio se roditeljima(bili su budni ;) ) i isao se popisat :D

Sta je najbolje, nisam promasio WC školjku :P

 

 

I jako cesto pricam u snu :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 19:38 (Diavol).
14 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Nisam nikada mjesečario no čitao sam nešto o tome. Sad se nesijćam, no mislim da postoji mjesečarenje i oćno ustajanje! U oba slučaja osoba nije svjena što se događa. Pročitati ću pa ću vam javiti!

 

EDIT: Evo malo linkova o mjesečarenju: 1, 2, 34. Pročitajte ovdje ima dosta toga!

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 19:46 (captain_soap_McTawish).
15 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

I ja znam dan danas mjesecarit npr jednom sam dosao u primacu i poceo pecat

nasred sobe to mi je rekla sestra ali ja se toga ne sjecam.A bilo je jednom da sam

sanjao da mi je kod susjeda na striku moja roba i svrati odo njega sva sreca da nisam

jos i kucao nego samo sam pogledao i posto nije bilo nicega normalno sam se vratio

u krevet i sutra ujutro sam sebi se cudim sta je to meni bilo.A i svaku noc sanjam da gutam

mobitele zlice i te piz...ije pa me zanima da li je itko imao slicne ajmo reci (simptome).

Znam da sam bio par puta kod doktora i dao mi je neke tablete Seroksat i pomogle su mi

ali nakon sto ih prestanem piti nakon nekih 2 mjeseca opet pocnem pricat i svadjat se u snu.

born to be gamer
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
brhgzugfewu kaže...

I ja znam dan danas mjesecarit npr jednom sam dosao u primacu i poceo pecat

nasred sobe to mi je rekla sestra ali ja se toga ne sjecam.A bilo je jednom da sam

sanjao da mi je kod susjeda na striku moja roba i svrati odo njega sva sreca da nisam

jos i kucao nego samo sam pogledao i posto nije bilo nicega normalno sam se vratio

u krevet i sutra ujutro sam sebi se cudim sta je to meni bilo.A i svaku noc sanjam da gutam

mobitele zlice i te piz...ije pa me zanima da li je itko imao slicne ajmo reci (simptome).

Znam da sam bio par puta kod doktora i dao mi je neke tablete Seroksat i pomogle su mi

ali nakon sto ih prestanem piti nakon nekih 2 mjeseca opet pocnem pricat i svadjat se u snu.

Sorry sto nije rijesenje ali imam neki "Deja vu" ovdje ?! i ja nekad "placem" u snu... sramota... (za mene)

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
kako bilo, čuo sam da se onoga tko mjesečari ne smije buditi već ga se otpratit lagano u sobu il šta već, jer može doživjeti šok i nayebati psihički...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
eterna luchar kaže...
kako bilo, čuo sam da se onoga tko mjesečari ne smije buditi već ga se otpratit lagano u sobu il šta već, jer može doživjeti šok i nayebati psihički...

da to je valjda istina. kazu da moze covjek imat traume radi toga nekakve

Be Gamer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice