Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 181.766
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
tnakir kaže...

Upravo sam kontaktirao njihov support. I meni su rekli da otkazem narudzbu i napravim novu. Problem je što sam u prvoj narudzbi imao BF cijenu, sada je full cijena. Rekli su da ce mi napravit refund i da cu dobit BF cijenu kada item bude dostavljen. Bumo vidili.

 

EDIT: Naručio sam direkt u HR. Kakvu lošu vijest?

 Prošle godine sinu naručio nintendo switch. Čekao tri tjedna i ništa. Support tražio otkazivanje narudžbe i novu narudžbu - express slanje uz refund troškova kada roba stigne.  Roba je zapela u skladištu i to je jedini način da riješe situaciju (!?). Nije mi baš bilo ugodno je slanje 54 eur, no napravio sam što su tražili i refundirali su razliku troškova slanja. Jedino je problem bio sa gamepadom koji je sad bio skuplji. S obzirom da to nije bio njihov proizvod (tj nije sold by amazon), nisu nudili povrat novaca nego povrat proizvoda u roku dva mjeseca (za 10 eur razlike nisam ima hrabrosti oteti ga sinu iz ruku jer bi bilo).

Malo je glupo što sam svaki puta s drugom osobom iz supporta komunicirao, pa toplo preporučujem spremanje svakog razgovora (Chata).

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 14:05 (mr.potter).
18 mjeseci
protjeran
offline
Black Friday 2023

Da se osvrnem na Mall.hr i onaj fotoapart koji nisu isporučili. Žalio sam se mailom i dobio sam kod popust od 200 eura na bilo što. Tako da svaka čast Mall.hr 

13 godina
offline
Black Friday 2023

200€? E to je već kvalitetna isprika.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Qui-Gon-Jinn kaže...

Da se osvrnem na Mall.hr i onaj fotoapart koji nisu isporučili. Žalio sam se mailom i dobio sam kod popust od 200 eura na bilo što. Tako da svaka čast Mall.hr 

 

sad naruči nešto za 150 i traži 50€ keša :D

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Otkazao sam narudzbu, narucit cu u HR, ne da mi se zayebavat sa tim. Za jedan Amazon, poprilicno neozbiljno. Iskustva do sada su mi bila fantasticna a narucivao sam bas svasta. Ovo je bilo bas smijesno.
Rvat katolik!
11 godina
offline
Black Friday 2023

npr kad na amazonu hocu naruciti graficku stoji cijena 630 eura i kad je stvim u košaricu onda ode na 650 eura...jel to obračuna razliku našeg i njemačkog pdva

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Da
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Qui-Gon-Jinn kaže...

Da se osvrnem na Mall.hr i onaj fotoapart koji nisu isporučili. Žalio sam se mailom i dobio sam kod popust od 200 eura na bilo što. Tako da svaka čast Mall.hr 

 I ja sam se žalio, odbio 200€, fotić kažu stiže oko 20.12.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Qui-Gon-Jinn kaže...

Da se osvrnem na Mall.hr i onaj fotoapart koji nisu isporučili. Žalio sam se mailom i dobio sam kod popust od 200 eura na bilo što. Tako da svaka čast Mall.hr 

Također.

Kupio nosače za skije, 253 eura, vratili mi 59 eura od fotića, tak da sam dobio nosače skija i 6 eura :)

Autoclimb kills more people than AIDS
13 godina
offline
Black Friday 2023

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

8 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Još ne, tracking je stao 24.11., još nema ničeg...

 

[edit] - imaš tamo na Playstation 5 temi, jednom forumašu je stigao... Ima nade.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 14:06 (Nuclear_Phoenix).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Meni nista, tracking 29.11 zadnji.

Di2 & EPS FTW!
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Udes kaže...
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Novi korisnik ovdje, aktivacija usluge 22.11.2023 - Još uvijek nije stigao PS5. Jučer sam ih zvao i kaže agent kako je spreman za isporuku = još nije HP preuzeo. Tako kažu...

Update: Stigao danas i to 2x controllera :D

12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Udes kaže...
Udes kaže...
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Novi korisnik ovdje, aktivacija usluge 22.11.2023 - Još uvijek nije stigao PS5. Jučer sam ih zvao i kaže agent kako je spreman za isporuku = još nije HP preuzeo. Tako kažu...

Update: Stigao danas i to 2x controllera :D

 je slim il faty?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Jel ikom narudzba poslana za irsku? 

 

Nisam mogao upisati adresu kada sam odabrao Croatia, nije mi nalazio ni stan ni ured pa a rucno sam mogao upisati samo kad odaberem irsku.... Napisah na jos 6 mjesta Croatia, al izgleda da me nisu shvatili

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 16:03 (zelenbic).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
zelenbic kaže...
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Jel ikom narudzba poslana za irsku? 

 

Nisam mogao upisati adresu kada sam odabrao Croatia, nije mi nalazio ni stan ni ured pa a rucno sam mogao upisati samo kad odaberem irsku.... Napisah na jos 6 mjesta Croatia, al izgleda da me nisu shvatili

 trebo si se registrirat da možeš ručno unijet adresu i državu

14 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2023

Nista još od PS5 od A1, ruter stigao prošli tjedan ali od ps5 ni glasa ni traga, customer support svakih par dana kaže da će samo što nije.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Meni jucer stigao ssd, hp dostavio.

10 godina
offline
Black Friday 2023

Ima negdje kakva akcija za krovne nosače? Ono 100€ mi je bolesno al valjda je to tak inače, ne znam.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
8 godina
offline
Re: Black Friday 2023
MEDO11 kaže...
Udes kaže...
Udes kaže...
Crosale kaže...

Ima nas još puno.. a koliko vidim na A1 forumu raste i nezadovoljstvo i sve više komentara kako im nije stigao ps5

 

Ja sam produljenje ugovora + ps5 naručio 16.11., opcija je aktivirana 23.11... i od tada ni traga ni glasa od A1 i ps5..

 Novi korisnik ovdje, aktivacija usluge 22.11.2023 - Još uvijek nije stigao PS5. Jučer sam ih zvao i kaže agent kako je spreman za isporuku = još nije HP preuzeo. Tako kažu...

Update: Stigao danas i to 2x controllera :D

 je slim il faty?

Normalna verzija sa diskom (Faty)

11 godina
offline
Black Friday 2023

Mogg jos nema od 15.11

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
MarcoXX kaže...
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Meni jucer stigao ssd, hp dostavio.

 Ja još čekam i sad me jeza hvata od ovog boldanog 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

Mogg jos nema od 15.11

 Evo bas gledam A1 logove, i netko je napisao da se izricito tebi ne isporuci plejka 

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
vrinho kaže...
MarcoXX kaže...
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Meni jucer stigao ssd, hp dostavio.

 Ja još čekam i sad me jeza hvata od ovog boldanog 

 

nevezano za PS - evo meni danas došao jedan paket, poslan 27.11. - 11 dana HP dostava... 4 kilometra zračne linije, nekih 10ak autom/biciklom (Zg > Zg)

sretno

2 godine
offline
Black Friday 2023

Meni jučer stigao PS5 od A1.. nije stigao bon od Konzuma, ali zato je dodatan kontroler što mislim svakako da je plus. Fat verzija.

12 godina
offline
Black Friday 2023

PS5 C chasis s 2 kontrolera, JBL GO3 i 50eur bon, danas stiglo.

6 mjeseci
offline
Re: Black Friday 2023
60nine kaže...
vrinho kaže...
MarcoXX kaže...
Zylvio kaže...

Jel' su nekom došle stvari sa Crucial Web shopa?

 Meni jucer stigao ssd, hp dostavio.

 Ja još čekam i sad me jeza hvata od ovog boldanog 

 

nevezano za PS - evo meni danas došao jedan paket, poslan 27.11. - 11 dana HP dostava... 4 kilometra zračne linije, nekih 10ak autom/biciklom (Zg > Zg)

sretno

 

Za plakat. Meni je došlo s Alija za 6 dana u Hrv paket. Dok drugi koji se slao iz Samobora za ZG, čeka 7 dana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2023 21:42 (QKYMON).
10 godina
offline
Black Friday 2023

Pa kaj se čuditi PS5 od A1 dolazi sa 2 kontroler svima.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
QKYMON kaže...

Za plakat. Meni je došlo s Alija za 6 dana u Hrv paket. Dok drugi koji se slao iz Samobora za ZG, čeka 7 dana.

 

upravo to, evo s Temu i Aliexpressa koji su naručeni tjedan nakon ovog gore spomenutog su već dobrano na putu i mislio sam da će prije doć nego ovaj HP-ov :)

9 godina
offline
Black Friday 2023

Jel ovo netko promijenio naziv teme iz Problemi s dostavom - A1 PS5 u BF 2023?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice