3D animator-freelancer s piratskim softwareom?

poruka: 7
|
čitano: 951
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
3D animator-freelancer s piratskim softwareom?

Pozdrav svima,

 

prvo bi htio reći da bi zamolio admine da obrišu temu ako nije primjerena zbog pitanja o piratstvu.

Zaista ne želim promovirati piratstvo,ali ne znam kako da postavim pitanje na koje bi volio dobiti odgovor.

 

Samo bi ukratko volio znati da li je moguće raditi kao Freelancer 3D animator ako se koristi piratski software poput AutoDesk Maya?

Moj bratić bi volio naučiti taj program i raditi kao Freelancer,ali problem je što taj program košta cca. 1500 dolara godišnje.

 

Eto,volio bi ako bi mi itko mogao reći da li je moguće koristiti piratski software ako se radi ako Freelancer i koje su posljedice?

 

Još jednom se ispričavam ako sam prekršio pravila,ali zaista nisam znao kako da pitam.

 

7 godina
protjeran
offline
3D animator-freelancer s piratskim softwareom?
11 godina
offline
Re: 3D animator-freelancer s piratskim softwareom?
7 godina
protjeran
offline
3D animator-freelancer s piratskim softwareom?

Onda moze koristiti 30 dana Trial, registirati se, i posalti mail supportu i objasniti da bi zelio

uciti raditi u softwareu, ali da zbog XYZ razloga ne moze stidirati (financije),

i dali mu mogu omoguciti Free-Trial za 360 dana.

 

Najcesce se moze i nebi trebalo biti problema.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
offline
3D animator-freelancer s piratskim softwareom?

Moze zaboraviti na to. Neka uci Blender, a kasnije se lako nauci bilo koji alat. 

11 godina
offline
Re: 3D animator-freelancer s piratskim softwareom?
Čitatelj kaže...

Onda moze koristiti 30 dana Trial, registirati se, i posalti mail supportu i objasniti da bi zelio

uciti raditi u softwareu, ali da zbog XYZ razloga ne moze stidirati (financije),

i dali mu mogu omoguciti Free-Trial za 360 dana.

 

Najcesce se moze i nebi trebalo biti problema.

 Reći ću mu da proba.

ivanzu kaže...

Moze zaboraviti na to. Neka uci Blender, a kasnije se lako nauci bilo koji alat. 

 Čuo sam za Blender,to je onaj besplatni software,samo me zanima da li će moći jednog dana lako svladati Maya ako svlada Blender ili su to dva potpuno različita softvera?

 

12 godina
offline
3D animator-freelancer s piratskim softwareom?

Osnove su iste, kada ih nauci za tjedan dva se lako prebaci. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice