[Procjena] Dell monitor 1908FP 19" zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 592
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Dell monitor 1908FP 19"

Molim procjenu za navedeni monitor.

 

Rezolucija 1280x1024, omjer 5:4, pivot funkcija, 4 x USB 2.0 ports, DVI i VGA konektor...

Star 5.g, potpuno ispravan i neoštećen. 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"

250 kn...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"
Tomo53nja kaže...

250 kn...{#}

ma daj, šališ se... mislio sam da vrijedi barem 400 kn {#}

13 godina
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"
Ako HP 17" 1730 vrijedi 350kn onda je i ovaj dell tu negdje...
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"
ulrick kaže...

ma daj, šališ se... mislio sam da vrijedi barem 400 kn {#}

Ne salim se,mozda 300 kn posto je dell i ima malo vise mogucnosti rotiranja ovo ono,ali to je onda vrh taman da je neznam kako dobar,pa to je 19incni monitor covjece,nadam se da si svjestan toga??? sta bi ti da dobijes 500 kn za njega?? Naravno da ne...Ali vidim da ti ne treba procjena posto si vec stavio svoju cijenu od 390 kn a to neces dobit nikad,za 450 kn se nade vec 22 inci monitor i to vrlo solidan...Drugi puta ne trazi procjenu i ne trollaj bzvz tu ljude po forumu...LP {#}

 

EDIT: to sto ti mislis da vrijedi 400 kn je tvoja stvar ali poslusaj savjete od drugih a ne opet tupit po svome...Takoder sad sam tek primjetio da je star 5 godina tako da je prestar da bi vrijedio i 300 kn...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 17:21 (Tomo53nja).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"
Tomo53nja kaže...
ulrick kaže...

ma daj, šališ se... mislio sam da vrijedi barem 400 kn {#}

Ne salim se,mozda 300 kn posto je dell i ima malo vise mogucnosti rotiranja ovo ono,ali to je onda vrh taman da je neznam kako dobar,pa to je 19incni monitor covjece,nadam se da si svjestan toga??? sta bi ti da dobijes 500 kn za njega?? Naravno da ne...Ali vidim da ti ne treba procjena posto si vec stavio svoju cijenu od 390 kn a to neces dobit nikad,za 450 kn se nade vec 22 inci monitor i to vrlo solidan...Drugi puta ne trazi procjenu i ne trollaj bzvz tu ljude po forumu...LP {#}

 

EDIT: to sto ti mislis da vrijedi 400 kn je tvoja stvar ali poslusaj savjete od drugih a ne opet tupit po svome...Takoder sad sam tek primjetio da je star 5 godina tako da je prestar da bi vrijedio i 300 kn...{#}

Baš utješno... stvarno nisam mislio da cijena kvalitetnom monitoru može pasti tako nisko, bez obzira kaj je "samo" 19" ekran...  vjerujem da je recimo za uredske poslove još uvijek sasvim dovoljan.

A ako je tako, kao što kažeš, onda ću ga radije ostavit za rezervu (ako mi ovaj novi rikne) ili ga poklonit nekoj školi i sl., nego ga prodat za kikiriki.

No, svejedno ti hvala na mišljenju.

12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"
ulrick kaže...

Baš utješno... stvarno nisam mislio da cijena kvalitetnom monitoru može pasti tako nisko, bez obzira kaj je "samo" 19" ekran...  vjerujem da je recimo za uredske poslove još uvijek sasvim dovoljan.

A ako je tako, kao što kažeš, onda ću ga radije ostavit za rezervu (ako mi ovaj novi rikne) ili ga poklonit nekoj školi i sl., nego ga prodat za kikiriki.

No, svejedno ti hvala na mišljenju.

Gle zao mi je ali tako je,budes i sam vidio po oglasu da je ta cijena previsoka...Nije bas dovoljan,kad se naviknes na veci monitor,19inca je premali monitor bez obzira koliko bio dobar...A neznam sta ti je pametno u ovom trenutku ali probaj sa 300 kn ako te to zadovoljava ako ne onda ga radije ostavi kao primarni monitor ili kao rezerva...np...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 19:09 (Tomo53nja).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"

Problem riješen! Prodao ga prije pola sata po traženoj cijeni. {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 20:26 (ulrick).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"

Bravo ja sam za 50 kn vise nasao 22 incni ali eto ipak se nade "budala"...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Dell monitor 1908FP 19"

 

Tomo53nja kaže...

Bravo ja sam za 50 kn vise nasao 22 incni ali eto ipak se nade "budala"...{#}

 

Ma zna čovjek što valja... {#}

 

Može LOCK.

Hvala!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice