Anketa na BOL-u zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Anketa na BOL-u

Sviđa mi se nova anketa na BOL-u, ova vezana za iPhone, samo fali još jedan ponuđeni odgovor; A to je več posjedujem iPhone.

ZoK
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Anketa na BOL-u

Anketa je glupa, kao i tvoj odgovor. Samo anketa je vjerovatno sponzorirana od T-Mobilea ili sl. dok ti svoju glupost dijeliš pro bono.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | blog - www.ivanwp.wordpress.com -
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Anketa na BOL-u

Na anketi fali: Ne, jer sam već na T-Mobileu i samo čekam da vidim koliko će para to čudo koštat kod njih.

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Anketa na BOL-u

Uopće nije glupa. Baš me zanima kolika je zainteresiranost za taj mob.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Anketa na BOL-u

Jel se to meni čini ili se na trenutnoj anketi ( Ocijenite novu BOL ) može glasati više puta sa istog računala?

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Anketa na BOL-u
ferovca1 kaže...

Jel se to meni čini ili se na trenutnoj anketi ( Ocijenite novu BOL ) može glasati više puta sa istog računala?

 Ako ti je IP adresa dinamična možeš glasati koliko hoćeš puta
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice