Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.266
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: Sport stream (El Clasico)
CroDexter kaže...

Kako općenito gledati sportske prijenose?

 Phoenix addon ili p2pstreams.

BF Nick: Xtreme_Switch
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Znam da je ovo najmrže objavljivana rečenica na forumima ali eto svi mi trebamo pomoć :

Može li jedne brzinske upute za početak korištenja KODIja, instalirao sam ga na Win 8micu, veza je ona standardna Total( Tcom žice) 4 mb,

tv je 109 LG, plazma...( ako su ti podaci bitni).komp ima grafičku Radeon neka 7.... dobra nije loš nimalo vrti neke novije igre poput battlefield

Kodi mi je pretežno djeci za gledati sport, filmove i serije te crtiće.....

Uz to imam i novi Samsung Smart 48˝ UE48H6500 dali on ima kakvu mogučnost i kompatibilnost s Kodijem, (smart je spojen i žicom i WiFi)

Trenutno sam korisnik Total TV i flat interneta s dva recivera ali bih se otkačio od jednog pa da na ovom drugom Tv-u uspostavim Kodi ako mi to

uspije !

Nikakve adonse ništa nisam stavio jer što god probam ne ide mi, koji su osnovni potrebni i šta je dobro...

Postoji li nedgje neka lista..Ili netko od vas da ima nešto !

 

I ono osnovno samo podešavanje i barem neke bitne smjernice da me usmjerite !

 

Hvala unaprijed !

 

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
robijan kaže...

Znam da je ovo najmrže objavljivana rečenica na forumima ali eto svi mi trebamo pomoć :

Može li jedne brzinske upute za početak korištenja KODIja...

 

Hvala unaprijed !

 

Evo na ovom tutorialu imaš sve što ti treba. Odradi sve što je i on i to je to.

 

BF Nick: Xtreme_Switch
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Zar nije problem s Acestreamom da ne radi na ARM procesorima? Meni nista ne radi na Raspberry Pie 2 sto sadrzi Acesteam link mada sam sve napravio po uputama, osim ako nije doslo do nekakvog upgradea u zadnjih dva dana.

Zar vama stvarno radi Acestream na RP?

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Bgang kaže...

Zar nije problem s Acestreamom da ne radi na ARM procesorima? Meni nista ne radi na Raspberry Pie 2 sto sadrzi Acesteam link mada sam sve napravio po uputama, osim ako nije doslo do nekakvog upgradea u zadnjih dva dana.

Zar vama stvarno radi Acestream na RP?

 Meni na androidu radi ko sat. Mislim da je to nešta sa RP-em pa da zajebava.

BF Nick: Xtreme_Switch
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Problem je u tome sto Acestream 2.0 radi normalno a svi linkovi su za verziju 3.0 koja ne radi na ARM procesorima. Dokle god se ne pusti source kod nema nista od podrske.

16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Bgang kaže...

Problem je u tome sto Acestream 2.0 radi normalno a svi linkovi su za verziju 3.0 koja ne radi na ARM procesorima. Dokle god se ne pusti source kod nema nista od podrske.

 Evo našao sam najelegantniji način za praćenje formule 1 na engleskom jeziku, a to je Free Streams addon i kanal BBC one koji prenosi utrke, a stream je SD kvalitete što je meni u potpunosti ok.

 

Free streams bez problema radi na openelecu za razliku od acestreamsa.

 

Evo gledao sam prijenos utrke u Maleziji  i niti u jednom trenu nije bilo nikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 13:32 (Brajki).
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav ljudi, novi sam na bug.hr forumu :)

Evo da i ja nesto kazem o Kodiju. 

Najbolji addon za filmove i serije mi je Genesis, jos povezan sa trakt.tv accountom i to je bajka :) Sport se prati na Phoenixu ili p2pstreams, snimke utakmica na Football today.

 

E sad, moram vam reci da odrzavam jednu IPTV listu za IPTV Simple PVR Client koja ima preko 100 kanala.

Jedino sto trebate je u settingsima Enable-at Live TV i u addonsima enable-at Simple IPTV PVR Client, zatim ga konfigurirat:

 

1. ubacit za m3u remote list ovaj link:

http://pastebin.com/download.php?i=FX2KVpfv

2. ubacit za epg xml remote file ovaj link:

http://pastebin.com/download.php?i=xBJJp9yR

Nakon toga trebali biste imati ovakav izbornik:

http://i.imgur.com/AMOGFYs.jpg

 

 

Takoder napravio sam svoj addon koji ima neke sadrzaje sa hrvatskih televizija, ako zelite vidjeti instalirajte moj repozitorij i u njemu instalirajte addon Croatia on Demand. U repozitoriju se takoder nalazi addon The Voice Hrvatska :)

repository.natko1412-1.0.0.zip

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2015 14:18 (natko1412).
 
30 0 hvala 25
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 

Pozdrav i čestitke na ovom.

9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

U onom istom repozitoriju ( 2 posta iznad) objavio sam novi addon -> Filmovita pomocu kojeg mozete gledati filmove sa stranice filmovita.com

 

Filmovi su svi titlovani, pogledajte addon, javite mi bugove i prijedloge :D

 

takoder, velik broj TV kanala ubacen je u Croatia on demand addon.

 

Ako netko zeli suradivati, nek mi se javi... Bilo kakve liste (live TV, filmovi, serije,video...) laku mogu ubaciti u addon, a da vi odrzavate. Tako da ako nekog zanima, neka se javi :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 23:12 (natko1412).
 
8 0 hvala 10
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

p2p stream

9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

p2p stream

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dali postoji kakav addon gdje mogu pratiti snimke NBA ili NHL utakmica. Znači ne live snimke. Kao što kolega koristi Football today za snimke nogometa?
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Dali postoji kakav addon gdje mogu pratiti snimke NBA ili NHL utakmica. Znači ne live snimke. Kao što kolega koristi Football today za snimke nogometa?

 Da ... NHL On-demand i NBA On-demand 

9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

sto se tice NHL-a - phoenix add on-> NHL -> archived games -> izaberes utakmicu i whole

9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

U desnom donjem kutu programa kodi stoji mi poruka SEARCH ERROR NO RESULTS .Kako je ukloniti.

Pomoc

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 7:23 (matke1952).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
matke1952 kaže...

U desnom donjem kutu programa kodi stoji mi poruka SEARCH ERROR NO RESULTS .Kako je ukloniti.

Pomoc

 Idi na Dodatke/Omogućeni dodaci/Usluge i onemogući Twitter Feeds.

BF Nick: Xtreme_Switch
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Tako je . Hvala Mr.SVITCH

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dali vama radi Opensubtitles preko Kodyja? Meni neće ni na mobitelu ni na kompu.

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ne radi

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (N. Tesla)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Milan AS kaže...

Dali vama radi Opensubtitles preko Kodyja? Meni neće ni na mobitelu ni na kompu.

Nešta me je zezao prije dva dana da nije nalazio titlove za serije a za filmove je. Jučer sam ga uninstalirao i ponovo instalirao i sada radi normalno.

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
meni i sada zeza...radi cim udes u xbmc, al nakon sto npr, odgledas jednu seriju i ides na drugu nakon 45 min, ne radi, i onda moram izaci pa uci pa proradi..
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

imaš dodatak "Titlovi" također odličan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
titlovi su jedino dobri za filmove, al opensubtitles je najbolji od svih, pogotovo za serije jer su odvojeni po epizodama...
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
titlovi su jedino dobri za filmove, al opensubtitles je najbolji od svih, pogotovo za serije jer su odvojeni po epizodama...

 neznam koristio sam neko vrijeme opensubtitles a onda sam prešao na titlovi, ima i za serije i odvojene su epizode, ima i bulk za cijelu sezonu, sve u svemu zadovoljniji sam s titlovi jer sam na opensub nailazio na google translate prijevode, na titlovi se to još nije dogodilo

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
meni i sada zeza...radi cim udes u xbmc, al nakon sto npr, odgledas jednu seriju i ides na drugu nakon 45 min, ne radi, i onda moram izaci pa uci pa proradi..

 Koja verzija kodija? Meni na 14.2 radi bez greške...

BF Nick: Xtreme_Switch
13 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Instalirao sam addons Phoenix, p2p i SportsDevil, i sada me zanima ima li način da gledaš dvije utakmice istovremeno preko Kodija, da ti se svaka otvori u zasebnom windowu kao kad idem na http://www.drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html  pa pokrenem dva streama istovremeno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
instaliras dve razlicite verzije kodija i pokrenes u isto vrijeme :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
dado16 kaže...
meni i sada zeza...radi cim udes u xbmc, al nakon sto npr, odgledas jednu seriju i ides na drugu nakon 45 min, ne radi, i onda moram izaci pa uci pa proradi..

 Koja verzija kodija? Meni na 14.2 radi bez greške...

 meni se recimo sam popravio,isto nije radio neki dan,podnaslovi mi cesto ne rade,kako kad

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Buhaha kaže...
izzy007 kaže...
Dali postoji kakav addon gdje mogu pratiti snimke NBA ili NHL utakmica. Znači ne live snimke. Kao što kolega koristi Football today za snimke nogometa?

 Da ... NHL On-demand i NBA On-demand 

 Posto na NBA On-demand addon utakmice dodu tek nakon 2,3 dana ja sam napravio addon NBA Full Games na kojem su odmah sljedece jutro dostupne tekme. Addon je dostupan u mom repozitoriju

kodi repo -> https://www.dropbox.com/s/32ztsnsgs424sqt/repository.natko1412-1.0.0.zip?dl=0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice