Wireless

poruka: 5
|
čitano: 2.494
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wireless
pitanje

Molio bih sve one koji znaju o postavljanju tog sustava da mi opširno opišu što sve treba za wireless.

Pošto živim bogu iza nogu gdje nema adsl-a htjeli bi uvesti wireless radi toga da bi se povezali na satelitski internet.

molim sve koji znaju više o tome da napišu.

hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless

treba ti wirless kartica i antena često dobis antenu s wirless karticom malo proguglaj ili pogledaj na vemilu i hgspotu(tam sam ja uzeo svoju),ak ti je ta mala antena pre slaba napravi kantenu malo proguglaj

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.-//- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.//-
15 godina
offline
Wireless

Satelitski internet i wireless ti nemaju nikakve veze.

 

Sta se tice satelitskog interneta, trebas biti spojen modemom ili necim drugim dok surfas jer nemozes slat "preko satelita" vec samo primat.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wireless
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless
tnakir kaže...

Satelitski internet i wireless ti nemaju nikakve veze.

 

Sta se tice satelitskog interneta, trebas biti spojen modemom ili necim drugim dok surfas jer nemozes slat "preko satelita" vec samo primat.

 mozda se oce povezati preko wirllessa i jedan komp ima satelitski internet i onda wirless i internet bridgas i svi koji su na wirless spojeni imat ce internet.

Ak ovaj to tak misli
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.-//- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.//-
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice