Recenzije proizvoda

poruka: 2
|
čitano: 664
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Recenzije proizvoda

Naslov sve govori recenzije It proizvoda od A do Ž!
To bi trebalo izgledati s par fotki i kratko opisati što valja i pogotovo što NE valja s proizvodom pogotovo nakon nekog vremena u kojem ste ga koristili pa uvidjeli neku manu ili da vam se nesto extremno ne svida!
Evo ja cu krenuti s tastarurom od Razer-a
Razer Ornata v3 X

 
 
Tipkovnica se izlizala doslovno nakon par mjeseci koristenja, eto to joj je mana i bacio bi je u smece samo radi toga jer je to valjda jedina na kojoj mi se to desilo!
i pukla joj je jedna nogica da ne zaboravim, no kako mi se to desilo valjda na svakoj vjerovatno im je svima to mana, mozda da ih rade deblje i jace nebi bilo lose!
O njihovom soft. koji u pozadini ima pokrenuto valjda 15 procesa da ne pricam!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 20:03 (Boris grozni).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Recenzije proizvoda

 Dell 32" 1440p IPS 165hz G3223D

 
 
https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-32-usb-c-gaming-monitor-g3223d/apd/210-bdxv/monitors-monitor-accessories
  
Iznimno nisko postolje doslovno za 10cm naspram starog Philipsa tako da pripazite na maksimalnu visinu jer je zaista niska!
Plastika po rubovima je isto katastrofa tj lose obradena em se savija na sve strane, znam da monitor nije od 600+€ no mislio sam da to bude bolje tj normalno kao i kod vecine!
Donji dio ruba doslovno strsi van cijelom duzinom i ako cete spricati monitor s bilo kakvim sredstvom to ce 100% skuriti ledice unutra jer se vide okom!
Kontrole na ekranu takoder nesto uzasno neprakticno.
Ulazi za kablove s donje strane takoder da te bog sacuva nista ne vidis doslovno moras poleci cijeli monitor ili skinuti panel, znaci katastrofalno napravljeno kao i kod vecine Dell monirtora! Od ulaza i izlaza takoder 0 bodova.
Tekst u windowsima za ispovracat se neznam jel nesto s tim panelom i rasporedom piksela ne stima na tom Ips-u, imam doma jos jedan Dell 24" takoder ista prica!
Boje su bile ok no kontrast mu je bio toliko loš da je to nestvarno(nisam mjerio no debelo ispod 800) pa je i narusavalo totalno sliku da su pikseli iskakali!
Polu proizvod iz Della i neznam dali sam vidio gori monitor u svom životu vratio sam ga drugi dan ostale su mi samo ove dvije fotke!
Inace bavim se fotografijom da nebi bilo da neznam o cemu se radi jer sam svaki kalibrirao i patim na boje!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 19:55 (Boris grozni).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice