CPU "pregrijavanje"

poruka: 11
|
čitano: 3.055
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
CPU "pregrijavanje"

Pozdraw!!!

 

E ovaku. U zadnje vrijeme, pri igranju igre COD4 MP procesor mi se previse zagrije, barem ja tako mislim. Temperatura mu bude i do 73°C i nekada se komp sam ugasi. Dok prije mozda godinu dana komp se nije ni gasio, a ni procesor ovoliko zagrijavao? A tu pastu nisam nikada mijenjao, je li se ona mogla zeznuti (pokvariti) ili nesto slicno?? Zasto se sada komp poceo zagrijavati? Sta bi trebao da uradim?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
CPU "pregrijavanje"

.Izlanuo se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
CPU "pregrijavanje"

Jesi li čistio prašinu sa hladnjaka odn. ventilatora? Nakon nekog vremena zna se nalijepit dosta prašine što smanjuje performanse hladnjaka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CPU "pregrijavanje"

Sama pasta nije problem. Overclocking, loš hladnjak, prašina, cijelodnevno igranje cod-a 4 dok je vani 38..... iskreno mislim da je ovo zadnje problem :DDDD

13 godina
neaktivan
offline
CPU "pregrijavanje"

cistio sam hladnjak i ventilator. Ali moze li biti sta do paste, jer je suha skroz, jer neki dan sam vadio hladnjak sa procesora i pasta koja je na njemu je suha???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CPU "pregrijavanje"
MowERn kaže...

cistio sam hladnjak i ventilator. Ali moze li biti sta do paste, jer je suha skroz, jer neki dan sam vadio hladnjak sa procesora i pasta koja je na njemu je suha???

znaci vadio si hladnjak i kasnije na tu istu koristenu pastu vratio natrag?

trk u ducan po pastu (ako nemas) i nanesi novi svjezi sloj.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
13 godina
neaktivan
offline
CPU "pregrijavanje"

ok, otici cu kupiti pastu, znaci moze li biti  do nje to pregrijavanje, jer jednom sam vadio hladnjak i opet vratio na tu istu staru pastu, i od tada se poceo pregrijavati....

i kada ce se nova pasta osusiti, da bi mogao nanijeti novi sloj, za koliko vremena?

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 17:01 (MowERn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CPU "pregrijavanje"
MowERn kaže...

ok, otici cu kupiti pastu, znaci moze li biti  do nje to pregrijavanje, jer jednom sam vadio hladnjak i opet vratio na tu istu staru pastu, i od tada se poceo pregrijavati....

pasta ti se s vremenom malo zapece i ti dok si skinuo i natrag vratio to vise nije to jer se nije ravnomjerno opet rasporedila...

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
offline
RE: CPU "pregrijavanje"
MowERn kaže...

ok, otici cu kupiti pastu, znaci moze li biti  do nje to pregrijavanje, jer jednom sam vadio hladnjak i opet vratio na tu istu staru pastu, i od tada se poceo pregrijavati....

i kada ce se nova pasta osusiti, da bi mogao nanijeti novi sloj, za koliko vremena?

Ubuduće, kada vadiš hladnjak, stavi novu pastu, i skini ovu staru.

Izzy
14 godina
neaktivan
offline
RE: CPU "pregrijavanje"
MowERn kaže...

ok, otici cu kupiti pastu, znaci moze li biti  do nje to pregrijavanje, jer jednom sam vadio hladnjak i opet vratio na tu istu staru pastu, i od tada se poceo pregrijavati....

i kada ce se nova pasta osusiti, da bi mogao nanijeti novi sloj, za koliko vremena?

Nema tu sušenja i čekanja. Samo staviš paste u veličini zrna riže na procesor i na njega hladnjak i to je to.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
14 godina
offline
CPU "pregrijavanje"

Moras ici po novu jer tako dugo da pastu nisi mjenjao a hladnjak si skidao,mozes eventualno skinut hladnjak nakon cca 4 mjeseca sto si nanjeo pastu jer kolko tolko nece bit "stvrdnuta" (barem moja nije bila neka Cooler Masterova jer sam trebao hladnjak okretat).

xfire:hole3store |LoL EU: Cro Fake |msn: musared@hotmail.com |PM: "on"
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice