ExxonMobil

poruka: 4
|
čitano: 4.408
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
ExxonMobil
Uvijek mi je bilo krivo kako nikako da mene neki princ u nevolji zatrazi pomoc sa prebacivanjem para ili barem neka zaboravljena tetka iz Kanade da iznenada ode na bolji svijet ali bolje ista nego nista :D

Budi ponosan!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ExxonMobil
FrankMartin kaže...
Uvijek mi je bilo krivo kako nikako da mene neki princ u nevolji zatrazi pomoc sa prebacivanjem para ili barem neka zaboravljena tetka iz Kanade da iznenada ode na bolji svijet ali bolje ista nego nista :D

 to ti je nigerijska dvorska ispostava. vjerodostojno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
ExxonMobil

Ne znam dal gledaju tko je prvi odgovorio na mail ili po nekom drugom kriteriju, ali ja sam dobio istu poruku nešto ranije i javio sam se na mail, pa se nadam da nije neka prevara i da ću dobiti te pare. Fakat me iznenadilo, a sad mi baš i trebaju. Držite fige!

 

/Sarkazam off/

 

Nadam se da nema ljudi koji će pasti na ove gluposti, pošto im poruka i nije top uvjerljiva baš. :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: ExxonMobil
Igzy20 kaže...

Ne znam dal gledaju tko je prvi odgovorio na mail ili po nekom drugom kriteriju, ali ja sam dobio istu poruku nešto ranije i javio sam se na mail, pa se nadam da nije neka prevara i da ću dobiti te pare. Fakat me iznenadilo, a sad mi baš i trebaju. Držite fige!

 

/Sarkazam off/

 

Nadam se da nema ljudi koji će pasti na ove gluposti, pošto im poruka i nije top uvjerljiva baš. :D 

 Na kakve sve gluposti ljudi padaju nemam vise vjere u ljudsku inteligenciju....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice