Samsung vs SE vs Nokia

poruka: 9
|
čitano: 2.337
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Namjeravam kupiti novi mobitel.U užem izboru su mi Samsung U600 , SE k800i i nokia 5310

Zanimala bi me vaša mišljenja, iskustva i komentari o tim mobitelima.Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Please!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Sve ovisi na koji si brend naučio, ja konkretno preferiram NOKIU ali sad baš i nisam provjeravao mogućnosti svakog od navedenih mobitela pa ću ti preporućiti 5310

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Pošto imam iskustva i sa Nokiom 5310xm i sa SE K800i moram reć da je SE bolji i da bi se sa njim mogla bost tek Nokia 5610xm.

Nikon F90X, Nikon F100, Nikon D300, Tokina ATX Pro 270 28-70 1:2.6-2.8, Sigma APO Macro 70-210 1:3.5-4.5D, AF Nikkor 50mm 1:1.8, Sigma EX DC MACRO 18-50 1:2.8 HSM, Metz 50 Mz-5, Metz 70 Mz-5, Nikon SB-800 http://www.fotoklub.info/forum/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Po meni je najbolji SE K800i. Imam sam 3 SE (K750i, V640i, K530i) i svi su se pokazali vrlo dobri i kvalitetni, pogotovo što se baterije tiče. Čuo sam da je i ovaj K800i jako dobar, jedina zamjerka što je deblji u odonosu na ova druga dva.

Što se tiče U600, niti u ludilu. Te ti tipke vrlo brzo iziritiraju a i ekran nije baš nešto naročito kvalitete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung vs SE vs Nokia

OK.Samsung otpada.inače mob bi trebal za slušanje mjuze ali da ima i dobru kameru, i da ima lijep i pregledan meni!ima možda još ko kakav komentar

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Sve to što želiš ima SE K800i.

 

Jako dobar telefon i ugodna cijena..

Cvarcy.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung vs SE vs Nokia
File kaže...

Sve to što želiš ima SE K800i.

 

Jako dobar telefon i ugodna cijena..

 Hvala.razmislit ću.jedino što mi se ne sviđa na se je debljina
16 godina
offline
Samsung vs SE vs Nokia

Jedini minus od k800i (debljina) je ispravljen sa k810i pa ti preporučam k810i.

 

Već dosta dugo imam k800i i stalno me iznenađuje, sad je već spao u rang jeftinijih mobitela a često u usporedbi sa nekim novijim/skupljim mobitelom ima više funkcija ili su ove koje imaju oba mobitela bolje izvedene na k800i.

 

Kada je izašao bio je High-end mobitel i to se uvijek prepoznaje, čak i nakon nekoliko godina na tržištu...

Mobitel koji je u početku koštao 3-4 tisuće kuna ili više je uvijek bolji od onog niskobudžetnog mobitela koji u startu košta kao recimo k800i nakon 3 godine ili koliko već je na tržištu.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice