Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...

poruka: 6
|
čitano: 7.408
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...

Ovako.  {#} ( moram se nasmijati )

 

Sada mi frend na kameri pokaze, kako je dobio S3 kopiju sa 1 SIM karticom, a ince kopija ima 2 ili 3..

Na mobitelu pise GT-i9300 Kao i na originalu.. Ima garanciju iz Tele2, Jastrebarsko, a na garanciji pise MOb.COm, ali ima pecat iz Tele2. {#}

 

Mobitel je isti kao original, nema razlike. 

Nije mi jasno kako to moze biti kopija, kada je sve u potpunosti isto..Pise model GT-i9300.., sadrzaj kutije je isti i kutija je skroz ista...

 

Jedino je IMEI, na mobitelu, kutiji i garanciji razlicit... ( 3 razlicita IMEI- broja) Ali nije original, jer malo trza i steka..

 

Ne mogu nigdje na netu pronaci takvu kopiju koja ima 1 SIM karticu i gdje pise GT-i9300..

 

Pa bih vas molio ako netko zna o kojem modelu je rijec, bio bih mu jako zahvalan..

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 2:55 (Karlovac_047).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...

To je vjerojatno dual sim kopija samo mu je jedan utor za sim skriven naljepnicom

 

Imaš na ovom threadu na xda temu o tome

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1921178 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...

Ovako.. ja bih kupio galaxy s 3 kopiju ali me zanima koja je razlika u mobitelu (android i takve stvari)......Hitno mi je...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...
Karlovac_047 kaže...

Ovako.  {#} ( moram se nasmijati )

 

Sada mi frend na kameri pokaze, kako je dobio S3 kopiju sa 1 SIM karticom, a ince kopija ima 2 ili 3..

Na mobitelu pise GT-i9300 Kao i na originalu.. Ima garanciju iz Tele2, Jastrebarsko, a na garanciji pise MOb.COm, ali ima pecat iz Tele2. {#}

 

Mobitel je isti kao original, nema razlike. 

Nije mi jasno kako to moze biti kopija, kada je sve u potpunosti isto..Pise model GT-i9300.., sadrzaj kutije je isti i kutija je skroz ista...

 

Jedino je IMEI, na mobitelu, kutiji i garanciji razlicit... ( 3 razlicita IMEI- broja) Ali nije original, jer malo trza i steka..

 

Ne mogu nigdje na netu pronaci takvu kopiju koja ima 1 SIM karticu i gdje pise GT-i9300..

 

Pa bih vas molio ako netko zna o kojem modelu je rijec, bio bih mu jako zahvalan..

 

I orginal steka i trza {#}

11 godina
odjavljen
offline
Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...

Pa nemora biti da je kopija..neka sa nekom aplikacijom pogleda hardwer uredjaja (Zdevice npr)...iako moze biti nesto slicno ovome http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-galaxy-s3-16gb-oglas-8146359

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S3 kopija.Molio bih pomoc...
Kunek7 kaže...

Ovako.. ja bih kupio galaxy s 3 kopiju ali me zanima koja je razlika u mobitelu (android i takve stvari)......Hitno mi je...

Orginal i kopija isti su izvana.... A iznutra kopija ima tehniku nokie 3310 ;) bjezi od toga

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice