Samsung Galaxy Ace podatkovni promet problem

poruka: 4
|
čitano: 2.767
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Ace podatkovni promet problem

Ovako,na Samsung Galaxy Ace-u imam problem,nemože se uopće s njim na net preko pod. prometa,nemože se spojiti uopće,kao da ta opcija nepostoji,tj. ima za označit i može se označit al nema neta,kao da nisam uključio opciju. nadam se da ste pohvatali. i da,preko wifi-a se normalno spaja na net...al et podatkovni promet neće da radi,neko možda zna šta mu je?

ako može pomoć: rootan je.

EDIT: rješeno

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 1:02 (filipvk1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace podatkovni promet problem

Ala kako si to rjesio meni je ista stvar sada samo na samsung galaxy mini. Mozes mi reci kako si to sredio? 
Moj je isto rootan. 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Ace podatkovni promet problem
karlo_gamer kaže...

Ala kako si to rjesio meni je ista stvar sada samo na samsung galaxy mini. Mozes mi reci kako si to sredio? 
Moj je isto rootan. 

 

Nema veze da l ti je ili nije rootan mobitel.

 

Idi na postavke - bežično i mreže - mobilne mreže - (dodatno) - pristupne točke ili APN ti piše. Tu trebaš provjeriti da li imaš neke postavke. Ako nemaš baš ništa, trebaš kontaktirat svoju Sluzbu za korisnike i traziti ih da ti pošalju postavke za internet ( i MMS ako misliš jednog dana poslat neki mms). Instaliraš te postavke koje ti pošalju, ugasiš i upališ mobitel i spojiš se na net. (naravno, podatkovni promet ti mora biti uključen)

 

U slučaju da kasnije budeš radio neki reset uređaja ili tvorničke postavke instalaciju ponoviti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Ace podatkovni promet problem

Hvala. Radi ..

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice