Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.876.793
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gogo222 kaže...
Hoćeš manje dimenzije, a gledaš Poco X3

 I ostali su tih dimenzija, pa ne mogu gledat nešto čega nema.....

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa nisu svi
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Slušam prijedloge, manjih dimenzija, do 2500 kuna, dobre kamere i baterije i ne neki vivax, noa islično...

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pixel 4a..samo moras malo pricekati

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bluBear kaže...

Pixel 4a..samo moras malo pricekati

 

Ne ocekujem da ce biti ispod 3200~kn kad izadje

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moj OnePlus 6 pomalo rikava, vrijeme je za novi mob.. Koji je trenutno best buy u rangu do 600 Eura? OnePlus 8 je ok?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pričekaj malo da OnePlus 8T izađe, trebao bi uskoro. Ako bude ok cijena možeš kupiti 8T a ako ne, 8 će sigurno dobiti korekciju cijene.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Malo mi je hitno jer mi rikava ovaj sadašnji OnePlus 6. Kad izlazi 8T?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Za oko mjesec dana. A što točno ne valja sa OP6 da rikava?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel do 1000kn, za covjeka od 50-60 godina , sluzio bi za poziv,wapp i ponekad malo googlanja i youtuba.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

Mobitel do 1000kn, za covjeka od 50-60 godina , sluzio bi za poziv,wapp i ponekad malo googlanja i youtuba.

 

 

 https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/REDMI-9C-3-64-GB-NFC/p/800FIHU

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Mi 10 lite - 6/128......2399.00kn. Vrhunska ponuda. Neznam kakav je shop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Djeluje ok, kak si ga našao ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Za oko mjesec dana. A što točno ne valja sa OP6 da rikava?

 Otkad je ovaj zadnji update, ili jednostavno zablokira pa ga moram resetirat. Ili se sam resetira. Jucer po prvi put se ugasio, mislio sam da je mrtav. Nakon 2 sata se upalio, ali je onda par sati zapinjao na bootu. Uspio sam ga kasnije nekako do recoveryja dovest, pa sam ga uspio upalit

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Jesi napravio hard reset? Nisam gledao, jel to izoliran slučaj ili su i drugi modeli 6 pogođeni tim update-om?
Jer ako si inače zadovoljan mobom, čemu mjenjati. SD 845, 6 ili 8 GB RAM kolko već ima i danas garantiraju vrhunske performanse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...

Xiaomi Mi 10 lite - 6/128......2399.00kn. Vrhunska ponuda. Neznam kakav je shop.

 Evo , ogradio sam se o shopu u bivšem postu i malo prosurfao po netu. SHOP NIJE ZA PREPORUČUTI.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 19:19 (bodija).
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok!

Trebam pomoć. Cura mijenja mobitel, uzet će nešto na A1 uz pretplatu, gledali smo dobru tarifu (možemo ju dobiti s nekim popustom pa iznosi cca 120 kn mjesečno)

Uz tarifu bi uzela i mobitel, i gledamo neki cjenovni rang da tarifa + mobitel mjesečno ne budu preko 200 kn. Za sad smo na Xiaomiu Redmi Note 9 Pro.

Cura nije neki tech freak, ne prčka puno po mobitelu (osim IG, facebooka i ostalih pi*darija), al joj je bitno da je kamera OK, i da po njoj ne treba puno prčkati. Znam da ovaj Xiaomi sa GCam-om daje odlične rezultate, pa mislim da bi joj to bila dobra opcija za point and shoot kameru, bez puno filozofiranja.

Imate možda koju drugu preporuku? Napominjem da mobite mora biti dostupan preko A1 mreže.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nakon što sam sebi uzeo Mi 10 Lite, trebao bih pomoć za drugi mobitel.

 

Nešto do 2400kn, s tim da joj je bitna kamera i da ima 3.5 headphone jack

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A šta fali Mi 10 lite ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

proximity senzor

R33mba#2892
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Krivo, to je na 10 Note lite
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imam trilemu:
1. Realme X2
2. Xiaomi Mi 10 lite
3. Poco X3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok ekipa, evo treba mi savjet. Ubrzo moram kupiti novi mob jer sadasnj Redmi 4 je izio zub vremena totalno..

 

Znaci baratam do 2500 kuna budzeta. Ono sto mi je bas jako bitno je da novi mobitel ima AMOLED zaslon jer su mi se jako svidili. Isto tako kamera i baterija koliko je moguce da tu bude ukomponirano. Xiaomije sam isto gledao ali malo su mi prerobusni. To ne znaci da nece doci u obzir. No amo ec multimedija mi je bitna, zaslon... i obavezno minimum 64 gb pozeljno 128 gb.

Eto pa molim neke dobre preporuke.

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme X2 u Mall.hr je 2319kn. Ima Amoled, SD730G, 8 giga RAM/128 memorija, brzo punjenje i nije prevelik, 182g.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 12:06 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi Note 10 Lite najbolji izbor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Mi Note 10 Lite najbolji izbor.

 po svemu sudeci, i meni..

Koja je razlika toga i modela bez NOTE oznake? gledam recenzije i ne mogu skuziti na prvu..

Samo rokaj!
3 godine
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa. 

Imam i ja dilemu.

Dvoumim se oko:

Xiaomi Mi Note 10

Samsung Galaxy S10 lite.

 

Za oba sam pogledo 10 različitih recenzija i ne mogu se odlučiti.

Koliko sam skužio kamere su najveći adut Xiaomia. Makar i na S10 lite su kažu dobre kamere. Mislim da je preko dana sve to isto, ali noćne su vjerojatno daleko bolje na Xiaomiu. Dok fluidnost i baterija je na strani Samsunga. Plus softver od Samsunga je meni baš po mjeri plus kaj ima taj Samsung Knox pa si mogu zapisat neke bitnije stvari.

 

Druga stvar koja me muči kod Xiaomia je taj slabiji proc i okidanje fotki. Da li mu treba dulje da okine fotku ili da procesuira/sprema? Da li mogu okidat desetki fotki velkom brzinom?

 

4 Xiaomi Mi Note 10
4 Samsung Galaxy S10 lite
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bloodsucker kaže...
zuper kaže...
Mi Note 10 Lite najbolji izbor.

 po svemu sudeci, i meni..

Koja je razlika toga i modela bez NOTE oznake? gledam recenzije i ne mogu skuziti na prvu..

 Mi 10 Lite ima malo veci ekran (6,57" vs 6,47"), malo jaci proc (SD 765G vs 730G), dok Note 10 Lite ima vecu bateriju i brze punjenje i bolje kamere..ostalo je tu negdje

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bloodsucker kaže...
zuper kaže...
Mi Note 10 Lite najbolji izbor.

 po svemu sudeci, i meni..

Koja je razlika toga i modela bez NOTE oznake? gledam recenzije i ne mogu skuziti na prvu..

 Mi 10 Lite ima jači procesor sa 5G podrškom i ravni ekran. Ali ima i slabiju bateriju, lošiju kameru i ergonomiju

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

onda note verzija ,kamere su mi bitnije ,ne igram igre..

 

jos da je ubost ispod 2500 kuna ,ali tesko cini mi se..

 

edit-zakrivljeni ekran me isto malo nervira.. :D

Samo rokaj!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 13:17 (bloodsucker).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice