Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.873
|
čitano: 10.905.397
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

brat ceka mob sa gearbesta, poslano sa eu priority, a na dhl trackingu mu izbacuje ,Eric Yeung\Radial.co?? Dole nize se vidi ko je primatelj(brat) ali kaj je ovo gore?Neka shema?

 
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, jel ovo najbolje što se trenutno može kupiti do 1300kn?

https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-8-Lite-6GB128GB-GB-Aurora-Blue-pametni-telefon-1436131.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
xixi kaže...

brat ceka mob sa gearbesta, poslano sa eu priority, a na dhl trackingu mu izbacuje ,Eric Yeung\Radial.co?? Dole nize se vidi ko je primatelj(brat) ali kaj je ovo gore?Neka shema?

 Posrednik koji preuzima i salje tebi..

Nego, imai netko da ceka sa gearbesta i da mu je mob zapeo na madjarskom aerodromu?

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 21:36 (Mahegiarct).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
VladimirLem kaže...

Pozdrav, jel ovo najbolje što se trenutno može kupiti do 1300kn?

https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-8-Lite-6GB128GB-GB-Aurora-Blue-pametni-telefon-1436131.aspx

 Bode u oči. E sad, da li je od njega jači Mi9 Lite? Mi A3 ili P30 lite?? Koji bi se tu mogli nači zs koju stoticu više ili manje. Kamera mi kod tog Mi 8 lite djeluje slabija, kao i baterija, ali mi se sviđa što im 6 rama i 128 roma a notifikacijska ledica je veliki plus

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi 8 Lite se ne isplati ni za tu cijenu kad za koju stotku više ima dosta boljih opcija. A3 je bolji zbog bolje kamere, baterije i stock Androida. Mana je što ima 720p ekran iako mislim da većini ne bi bio problem.
Mi 9 Lite najbolji izbor, ali za tu cijenu jedino izvana što isključuje garanciju.
Redmi Note 8 Pro je 1550kn u ekupi i to je best buy definitivno i njega bih preporučio da se uzme.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mahegiarct kaže...
xixi kaže...

brat ceka mob sa gearbesta, poslano sa eu priority, a na dhl trackingu mu izbacuje ,Eric Yeung\Radial.co?? Dole nize se vidi ko je primatelj(brat) ali kaj je ovo gore?Neka shema?

 Posrednik koji preuzima i salje tebi..

Nego, imai netko da ceka sa gearbesta i da mu je mob zapeo na madjarskom aerodromu?

 

je,stoji vec 7dana

4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
xixi kaže...
Mahegiarct kaže...
xixi kaže...

brat ceka mob sa gearbesta, poslano sa eu priority, a na dhl trackingu mu izbacuje ,Eric Yeung\Radial.co?? Dole nize se vidi ko je primatelj(brat) ali kaj je ovo gore?Neka shema?

 Posrednik koji preuzima i salje tebi..

Nego, imai netko da ceka sa gearbesta i da mu je mob zapeo na madjarskom aerodromu?

 

je,stoji vec 7dana

Dobro je onda, nisam jedini. Inace, uzeo sam dva mobitela koji su jedan za drugim dosli tamo. Prvi je otisao nakon dva dana za Njemacku, ali drugi stoji i stoji tamo. Mislim da ga do Bozica necemo vidjet..  

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel zna netko (vlasnik  Mi a3), da li na MiA3 strši grba od kamere, kad se stavi silikonska maska? Na Redmi note 7 strši za oko 1 mm dok kod Mi9 lite to nije slučaj. To je po meni mana katastrofa  mobitel da klacka na kameri, dok leži na stolu. U biti leži na kameri

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 13:48 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

Jel zna netko (vlasnik  Mi a3), da li na MiA3 strši grba od kamere, kad se stavi silikonska maska? Na Redmi note 7 strši za oko 1 mm dok kod Mi9 lite to nije slučaj. To je po meni mana katastrofa  mobitel da klacka na kameri, dok leži na stolu. U biti leži na kameri

 https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=2176&bih=1089&tbm=isch&sa=1&ei=NIf3XZTwAcGelwSF4oKADw&q=mi+a3+in+tpu&oq=mi+a3+in+tpu&gs_l=img.3...181808.183281..183547...1.0..0.98.727.8......0....1..gws-wiz-img.......0i67j0j0i30j0i19j0i8i30j0i24.5MqiVOKihcI&ved=0ahUKEwiU2qbWo7rmAhVBz4UKHQWxAPAQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=_LjOVAvB3Q3lIM:

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim na orginalnu masku koja se  dobije uz mobitel. 

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 14:43 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, mama mi ima Samsung j3 2017 i jučer je bio neki upgrade android sustava, i nakon toga joj više ne radi viber, stalno izbacuje da se aplikacija ruši, a na trgovini play trenutno nema nikakve nadogradnje vibera. Da li netko zna u čemu bi bio problem? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrčak kaže...

Pozdrav, mama mi ima Samsung j3 2017 i jučer je bio neki upgrade android sustava, i nakon toga joj više ne radi viber, stalno izbacuje da se aplikacija ruši, a na trgovini play trenutno nema nikakve nadogradnje vibera. Da li netko zna u čemu bi bio problem? Hvala

 Fulao si podforum

 

hint: https://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-aplikacije-igre-problemi/68943.aspx

 

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Vlasnik sam MI A3 i originalna silikonska maska koja dolazi uz mob pokriva kameru toliko da možda strši desetinku milimetra, ako i toliko.

Skoro neprimjetno..ne klacka na stolu ili tako nešto.

Ja sam nabavio robusniju masku u neutrina jer me je brinula mogućnost mikro oštećenja stakla koje pokriva kameru.

Loša strana ove robusne maske je ta da povećava gabarite moba, a dobra da je siguran od oštećenja uključujući i padove.

Još da dodam da mi originalna maska i ne ulijeva povjerenje po pitanju nekakve zaštite.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, gledam na goldwayu i banggoodu, Xiaomi Mi 9 lite-u je porasla cijena i to dobrano (296 dolara) ili ja nesto krivo gledam - link ? Naime, ako slucajno jos netko naleti na dobru ponudu MI 9 Lite, neka slobodno pukne tu :)

 

EDIT: Takodjer, je li imao netko carinjenje s "EU priority line" s banggooda ? Cini se da nije DHL pa nekako sumnjam da prodju kroz carinu bez problema ..

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 9:41 (BorgMater).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BorgMater kaže...

Ekipa, gledam na goldwayu i banggoodu, Xiaomi Mi 9 lite-u je porasla cijena i to dobrano (296 dolara) ili ja nesto krivo gledam - link ? Naime, ako slucajno jos netko naleti na dobru ponudu MI 9 Lite, neka slobodno pukne tu :)

 

EDIT: Takodjer, je li imao netko carinjenje s "EU priority line" s banggooda ? Cini se da nije DHL pa nekako sumnjam da prodju kroz carinu bez problema ..

 Na Gearbestu ti je uvijek cijena ista, 217$ za 6/64 i 233$ za 6/128 verziju(cijene koje sam napisao su uz eu priority line slanje), uz cashback dobijes jos nesto $ nazad. Sada je problem jedino sto imaju samo bijelu boju, ostalih nema, ali ako koristis neku masku apsolutno nebitno koja je boja u pitanju..

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 11:12 (Mahegiarct).
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne znam da li je ovo pravi podforum, no da pitam. Prodao sam Meizu M6 Note i sada kupujem drugi POLOVNI mobitel do 1000kn. Molio bih preporuke. 

Planiram uzeti Huawei p20 lite, što mislite o odabiru?

Također sam naletio na kopiju p30, pa zanima kakva su iskustva s kopijama. Ima li to smisla uzimati?

Koji je bolji Xiaomi Redmi Note 7 ili Huawei p20 lite?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 11:45 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Alfredo nr.2 kaže...

Ne znam da li je ovo pravi podforum, no da pitam. Prodao sam Meizu M6 Note i sada kupujem drugi POLOVNI mobitel do 1000kn. Molio bih preporuke. 

Planiram uzeti Huawei p20 lite, što mislite o odabiru?

Također sam naletio na kopiju p30, pa zanima kakva su iskustva s kopijama. Ima li to smisla uzimati?

Koji je bolji Xiaomi Redmi Note 7 ili Huawei p20 lite?

 Bjezi od kopija.

Za te novce se nađe rn7 i bolji je od p20 lite.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Super, znači redmi note 7 je bolji.

Ima bolju kameru?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala ti na odgovoru! Mislim da odustajem od kineskih stranica i kupovine - na aliexpressu su me trazili da verificiram podatke tako da im posaljem presliku osobne, tekuceg + potvrdu iz banke, iz inata ne zelim imat veze s njima dok paypal ne dodje u optjecaj. Pokusat cu pronaci nesto u HR do +-2k kn, samo u moru stranica i ponuda nisam nasao jos nesto konkretno. Ako netko ima kakav savjet za android u tom rangu, slobodno mi sibne el privato ili quota ovdje :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 14:13 (BorgMater).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BorgMater kaže...

Hvala ti na odgovoru! Mislim da odustajem od kineskih stranica i kupovine - na aliexpressu su me trazili da verificiram podatke tako da im posaljem presliku osobne, tekuceg + potvrdu iz banke, iz inata ne zelim imat veze s njima dok paypal ne dodje u optjecaj. Pokusat cu pronaci nesto u HR do +-2k kn, samo u moru stranica i ponuda nisam nasao jos nesto konkretno. Ako netko ima kakav savjet za android u tom rangu, slobodno mi sibne el privato ili quota ovdje :)

 Na aliju se kupuje od provjerenih sellera...

 Ne znam tko te to trazio takve podatke, ali Goldway i MiGlobal su provjereni i godinama funkcionira bez greske...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Na goldwayu sam i kupovao, nakon sto sam unio podatke o kartici i lupio buy, izasla mi je obavijest kako su im potrebni dodatni podaci za "Appeal" i da moram pricekat 3 dana kako bi me "verificirali".

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BorgMater kaže...

Na goldwayu sam i kupovao, nakon sto sam unio podatke o kartici i lupio buy, izasla mi je obavijest kako su im potrebni dodatni podaci za "Appeal" i da moram pricekat 3 dana kako bi me "verificirali".

 Svasta...
 Prvi puta cujem za ovako nesto...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
4 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Takodjer prvi put cujem za tako nesto od strane alija. 

Uzmes sa gearbesta i miran si, zasto bi ovdje davao vise, osim ako nije bas neka ultra dobra ponuda i ako uzimas na rate..

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 14:43 (Mahegiarct).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa i na Gearbestu će ići provjera... :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zasto bi isla ako placa Paypalom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BorgMater kaže...

Hvala ti na odgovoru! Mislim da odustajem od kineskih stranica i kupovine - na aliexpressu su me trazili da verificiram podatke tako da im posaljem presliku osobne, tekuceg + potvrdu iz banke, iz inata ne zelim imat veze s njima dok paypal ne dodje u optjecaj. Pokusat cu pronaci nesto u HR do +-2k kn, samo u moru stranica i ponuda nisam nasao jos nesto konkretno. Ako netko ima kakav savjet za android u tom rangu, slobodno mi sibne el privato ili quota ovdje :)

Kod nas za te novce imaš Xiaomi Redmi Note 8 Pro (1750kn) i Xiaomi Mi 9 Lite (2000kn).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wh1T3L10n kaže...
BorgMater kaže...

Na goldwayu sam i kupovao, nakon sto sam unio podatke o kartici i lupio buy, izasla mi je obavijest kako su im potrebni dodatni podaci za "Appeal" i da moram pricekat 3 dana kako bi me "verificirali".

 Svasta...
 Prvi puta cujem za ovako nesto...

 Ist ,nikad cuo za ovo,kupujem na aliju 7godina

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mahegiarct kaže...

Zasto bi isla ako placa Paypalom?

 Sorry, taj dio mi je negdje promaknuo.

Pucaaaajjjj :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kakva glupa pitanja ljudi postavljaju ovo je prestrašno.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

s10e u Sancta Domenici za 3.500 kn moguće kupiti na 36 rata bez kamata.

 

ponuda je sjajna, odlična, najbolja  6 GB rama 128 m

za relativno malo novaca. best buy u Hrvatskoj danas

 
0 5 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice