Nokia C6-01

poruka: 5
|
čitano: 3.498
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nokia C6-01

Evo posto nema nijedna slicna tema... :) Ovde mozete komentarisati sve vezano za ovu novu Nokiju predstavljenu nedavno na kongresu u Londonu.

Sada stedim pare za nju! Najavljena cijena je 260 eura bez poreza...tako da ce sigurno biti vise,ali ja mislim da se za ovo isplati izdvojiti novac :D

 

http://www.gsmarena.com/nokia_c6_01-3524.php

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia C6-01

Sviđa mi se što vidim. Amoled zaslon, još da je malo veća dijagonala i bilo bi još bolje. Dizajn bi mogao bit i bolji, kućište i tipke podsjećaju na seriju 5xxx (što se meni ne sviđa) ali sve u svemu ako cijena po njuškalu bude ispod, do 2000 kuna, bit će lijepo.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia C6-01
FlyBoy kaže...

Sviđa mi se što vidim. Amoled zaslon, još da je malo veća dijagonala i bilo bi još bolje. Dizajn bi mogao bit i bolji, kućište i tipke podsjećaju na seriju 5xxx (što se meni ne sviđa) ali sve u svemu ako cijena po njuškalu bude ispod, do 2000 kuna, bit će lijepo.

Teško da će biti niže od 2000kn na njuškalu.

Obična C6 nokia je oko 2000, a ova je dosta bolja od nje.

 

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia C6-01

dosta bolja?sada sam bio na jednoj stranici i usporedivao ih, nije puno bolja ima samo bolju kameru,bluetooth itd., a nema qwerty tipkovnicu kao c6..

13 godina
neaktivan
offline
Nokia C6-01

Slažem se sa vama ova C6 je bolja ima bolje izrađeno kućište

bb
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice