Gps i Sony Ericsson C 902

poruka: 3
|
čitano: 1.513
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gps i Sony Ericsson C 902

Poštovana grupo!
Potrebna mi je pomoć oko spajanja Sony Ericssona c 902 i GPS.
Kako sam nov u tome potrebna mi je svaka pomoć i savjet.Koliko sam do sada uspio shvatiti potreban mi je eksterni gps modul, te software i karte koje se instaliraju na mobilni uređaj.Tu se javlja problem koji gps modul kupiti i koji software i karte staviti.Čitajući forume vidih da se veliki broj softwarea i karata može naći na webu.Moje sljedeće pitanje molba bi bila da li je netko upoznat sa postupkom instalacije softwarea i karata i da li mi ga može detaljno opisati ili poslati na mail radi diskrecije.

Puno Hvala !
Mrle
vilcambu@yahoo.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gps i Sony Ericsson C 902

Po meni ako želiš mobitel kupi mobitel, ako želiš GPS kupi GPS. Iz mojeg iskustva mogu reći da all-in-one uređaji nisu baš sjajni. Teško je napraviti uređaj koji će biti u svemu dobar. Svi ti uređaji su koji imaju više funkcija uglavnom su prosječni u svakoj funkciji (ako ne i slabiji).

Što se tiče C902 ne vjerujem da se može dodati GPS modul, no imaš C905 koji ima GPS. Ja imam C905 i GPS je ok, ali definitivno se ne može mjeriti sa "standalone" GPS-om koji imam

There's no business like showbusiness
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gps i Sony Ericsson C 902

 

evo guglajuci naiso sam na ovu stvarcicu

http://www.svijet-medija.hr/Article.aspx?id=15763&sid=154

Sony Ericsson HGE-100

Pa sada da li se to moze upogoniti sa "nekim" softwareon i kartama ako me razumijete

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2008 22:14 (vilcambu).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice