Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.034.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

Zato jer je to ergonomski horor!

 

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

 Prenisko, pomiče se, ograničena veličina tipkovnice, ograničen prostor za pomicanje miša, udaranje u gornji rub kad previše pomakneš miša ili kod pritiska na gornje tipke na tipkovnici, manje mjesta za koljena kod viših ljudi, ako zapne kabel a ti izvučeš policu perfierija će završiti na podu...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

 Ajme horora

 

 

Nemas miljetić ispod monitora na takvom stolu????a nevidim ni cd spindle

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
GSP kaže...
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

 Ajme horora

 

 

Nemas miljetić ispod monitora na takvom stolu????a nevidim ni cd spindle

😂😂  Ma znam, star je stol preko 15 godina i u planu je neki redizajn... Razmišljam o ovako nečemu.. i to sam vidio par stolova ovako sličnih i to na svakom setupu se ne vidi kućište, gdje ih samo sakriju? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 16:02 (maxy0).
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
maxy0 kaže...
GSP kaže...
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

 Ajme horora

 

 

Nemas miljetić ispod monitora na takvom stolu????a nevidim ni cd spindle

😂😂  Ma znam, star je stol preko 15 godina i u planu je neki redizajn... Razmišljam o ovako nečemu.. i to sam vidio par stolova ovako sličnih i to na svakom setupu se ne vidi kućište, gdje ih samo sakriju? 

Ovaj slucaj konkretno je laptop main(ali i periferija tipkovnica) samo uz dodani monitor.....

Survivor - eye of the tiger
15 godina
online
Vaš Desk

Malo "uredio" desk, nije bogznašto al' mene veseli.

Tigar Krezumica
Moj PC  
15 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Vaš Desk

Da si na DL-u setup bi bio jos bolji ;)

15 godina
online
Re: Vaš Desk
dokmaa kaže...

Da si na DL-u setup bi bio jos bolji ;)

 

Ne da mi se.

 

Sorry za offtopic

Tigar Krezumica
13 godina
online
Re: Vaš Desk
maxy0 kaže...

Više se bas i ne koriste one ladice/police za tipkovnicu šta se izvlače ispod stola... Šta mislite zbog čega je to, čisto zbog izgleda ili? Ja imam tu ladicu i razmišljam da ipak stavim tipkovnicu i miša gore na stol... Bolje bi vjerojatno izgledalo ali bi time izgubio prostor na stolu.

ta ladica ti služi za jelo.. da možeš jesti, a da ne moraš micati miša i tipkovnicu  a bonus je ako i nešto rasipaš, neće u tipkovnicu

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
Pozdrav ekipa! Zanima me kako rješavate rukonaslone stolica koji udaraju u stol?
Jysk stol, izvadio 3 ladice njegove, trebao bih ga dignuti za 6cm! Drvena letva je šarafljena u nogu, zatim gornja ploča u drvenu letvu. Sa stražnje strane postoji još metalni profil koji veže lijevi i desni nosač.
Ideje!?

(ps ladičar desno nije nikako povezan sa stolom)
 
7 0 hvala 2
13 godina
online
Re: Vaš Desk

jel to markus?

 

ja sam svoj stolac spustio taman da rukohvati prolaze ispod stola. i odgovara mi ta visina

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
Jeste.
Stigao danas, kotači mi nepovratno obojali parket u sivo 😭

Rijetko ja koristim stol, razni klinci dolaze pa tu nema kontrole, to gura, lupa, nabija, a ne bih htio da se grebe nešto ako ne mora.
Nabudzio stol na improviziranih 6cm, ljepse i kompaktnije mi djeluje kad je stol vislji a monitor bliže stolu. Ako ne smislim nešto pametnije 4 drvena komada pod nogu ušarafit i nema kud.
2 godine
offline
Re: Vaš Desk
TomyCroSound kaže...

(ps ladičar desno nije nikako povezan sa stolom)

 Ovo mi je skroz bitna informacija, sad ću moć mirnije spavat.

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
Haha🤣
Napisao sam to zbog savjeta o dizanju stola, jer se desna noga na slici ne vidi; da se zna da je ista kao lijeva a ne da se veže za ladičar
13 godina
offline
Vaš Desk

Pozdrav, ima li tko ovaj stol iz Ikee i da je monitor pricvrstio pomocu nekog nosaca? 

Zanima me da li je ta radna ploca dovoljno jaka za pricvrscivanje drzaca?

Ili je bolje negdje drugdje nabaviti takvu radnu plocu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 20:38 (yaga01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
yaga01 kaže...

Pozdrav, ima li tko ovaj stol iz Ikee i da je monitor pricvrstio pomocu nekog nosaca? 

Zanima me da li je ta radna ploca dovoljno jaka za pricvrscivanje drzaca?

Ili je bolje negdje drugdje nabaviti takvu radnu plocu?

 Mislim da je ta ista debljina ploče iz Ikee. Sin ima 2 monitora na nosaču.

P.S. Zaboravio sam napisati. Stol je inače jako lagan pa smo ga pričvrstili sa 2x "L" profilom za zid jer se lagano pomiče odnosno cijela konstrukcija je lagana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 22:03 (hummer0).
8 godina
offline
Vaš Desk

pridružit ću se temi samo da vam kažem da je stol PRIMA iz emmezete vrhunski.

ima u dimenzijama 150x80x75cm, 120x80x75cm, ne trebate dalje tražiti, ni ikea ni ništa.

radnog prostora ko u priči, noge čvrste ne ljulja se ništa ni lijevo-desno ni nigdje.

sa svake strane ima 6cm rupu za kablove, mogu se provući i preko ove središnje ploče od iza.

imao prije ovo govno iz jysk-a, malen lagan, ljulja se u svim smjerovima, naslonim se rukama malo jače vidim da se monitor zaljuljao.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2023 9:50 (HowYesN0).
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Tako je, jako dobar stol. Jos davno je bio dobra kupnja.

 

Ipak ima manu,  na toj duzini od 150cm ne podnosi bas neku vecu kilazu na sebi.

 

Samo da zna ekipa koja gore drzi kuciste koje zna bit jako tesko.

 

Lps

Survivor - eye of the tiger
2 godine
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
sudy_freak kaže...

Mene jako jako dugo nije bilo u ovoj temi :(
Ali evo, sad konačno svoj na svome, u svojoj sobi do daljnjega.
Preselio u novi stan, manje više sve složio kako sam htio.

 Pozdrav,

 

šta ti je ovo na zidu, ne izgleda kao zidni tapet, a ne mogu baš skužit preko slika?

Hvala. :)

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
HowYesN0 kaže...

pridružit ću se temi samo da vam kažem da je stol PRIMA iz emmezete vrhunski.

ima u dimenzijama 150x80x75cm, 120x80x75cm, ne trebate dalje tražiti, ni ikea ni ništa.

radnog prostora ko u priči, noge čvrste ne ljulja se ništa ni lijevo-desno ni nigdje.

sa svake strane ima 6cm rupu za kablove, mogu se provući i preko ove središnje ploče od iza.

imao prije ovo govno iz jysk-a, malen lagan, ljulja se u svim smjerovima, naslonim se rukama malo jače vidim da se monitor zaljuljao.

 

 

 

 Ja imam dva, brutalan stol! Ja sam ih malo prepravio, podignuo sam ih za 8-9 cm u visinu, ubacio ispod ploče dvije daskice, jer mi viši stol paše.

14 godina
offline
Vaš Desk

Lijep je stol ali nema ladice nijedne 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vaš Desk
metallic kaže...

Tako je, jako dobar stol. Jos davno je bio dobra kupnja.

 

Ipak ima manu,  na toj duzini od 150cm ne podnosi bas neku vecu kilazu na sebi.

 

Samo da zna ekipa koja gore drzi kuciste koje zna bit jako tesko.

 

Lps

 pa nećeš baš kućište po sredini držati. al da na toj širini nema neku potpru po sredini.

SaintGriz kaže...
HowYesN0 kaže...

pridružit ću se temi samo da vam kažem da je stol PRIMA iz emmezete vrhunski.

ima u dimenzijama 150x80x75cm, 120x80x75cm, ne trebate dalje tražiti, ni ikea ni ništa.

radnog prostora ko u priči, noge čvrste ne ljulja se ništa ni lijevo-desno ni nigdje.

sa svake strane ima 6cm rupu za kablove, mogu se provući i preko ove središnje ploče od iza.

imao prije ovo govno iz jysk-a, malen lagan, ljulja se u svim smjerovima, naslonim se rukama malo jače vidim da se monitor zaljuljao.

 

 

 

 Ja imam dva, brutalan stol! Ja sam ih malo prepravio, podignuo sam ih za 8-9 cm u visinu, ubacio ispod ploče dvije daskice, jer mi viši stol paše.

 može koja slika da vimi kako si to podignuo visinu.

maxy0 kaže...

Lijep je stol ali nema ladice nijedne 

 pa kupiš jedan uredski ormar za sastrane, u koji ti stane i kućište. poslikat ću moje danas da vidiš.

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Tek si ga kupio, ne ponasaj se kao da ga poznas savrseno, ja sam ga imao koju godinu.

 

Ta gornja ploha je jako velika i teska  samim normalnim koristenjem se malo nagnula naprijed i po sredini savila(blago). Tako da bi mogao preporucit manju sirinu, mislim verziju od 120cm. Ovu koju sam imao, ne bas, bez obzira na cijenu.

Survivor - eye of the tiger
8 godina
offline
Re: Vaš Desk
Moj prvi stol za pc je bio stol na kojem su se rezali cvarci za svinjokolju. To bijase prije, sad vec, preko 30 godina, i ostao je najbolji, nastabilniji i najprostraniji stol kojeg sam koristio. ;)

Trenutno fancy rgb gaming stolic, nije to to, stabilan je, lijep je, ali mjestovno hendikepiran.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

LoL , od kada nisam vidio disketu..

 

Eire
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2023 8:48 (DukeOs).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
DukeOs kaže...

LoL , od kada nisam vidio disketu..

 

 Misliš, 'Save' ikonicu koju je netko 3D isprintao?

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
16 godina
offline
Vaš Desk

Ovaj stol iz IKEE je isto odlican, stabilan, ne mrda se. Nema onog iritantnog ljuljanja monitora dok tipkas ili nesto radis po stolu. Cijena po meni super.
Ima i u vecim dimenzijama.

 

https://www.ikea.com/hr/hr/p/trotten-radni-stol-bez-antracit-s09429568/#content

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2023 9:49 (SinCr0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

Ja imam ovaj https://jysk.hr/radna-soba/pisaci/uredski-stol/radni-stol-ullits-69x140-beton/vissjaj preko godinu dana i stvarno sam zadovoljan. Čvrst, ne ljulja se ništa, ploča debela i teška (malo teže ide sastavljanje ako solo radiš i nemaš prostora okolo). Možda da je dubina veća (a ni širina ne bi bila na odmet) za koji centimetar bilo bi još bolje jer si relativno blizu monitora (idealno bi bilo stavit ga na nosač i udaljit malo još). Cijena je sada vidim dosta porasla pa ne znam je li best buy, ja sam ga tada platio cca 1200kn (1750 je bila regularna kao sad akcijska).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2023 12:19 (Trawis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Vaš Desk

evo par fotkica po noci sa modanim kejsom dodao sam plexi rgb front panel, mjau. 

 

uskoro mi stizu i novi keycapovi sto sam uzeo preko Dropa to cu ubaciti u slike vaseg hardvera nazalost, nadam se da se necete ljutiti. 

 

lp 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
25 0 hvala 4
11 godina
offline
Vaš Desk

đes uzo taj mać

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice