Mobitel zapeo u optimizing app loopu

poruka: 3
|
čitano: 1.496
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mobitel zapeo u optimizing app loopu

Mobitel mi je zapeo u optimizing app loopu. Probao sam ga ugasiti pa upaliti, izvaditi sd, sim karticu, bateriju i ništa ne pomaže.

Ovo mi se prvi puta desilo. Ostavim mob da prođe kroz listu aplikacija koje provjerava. Broj bude između 90-120 i nakon toga se restarta i ponovo skenira. To traje već par sati.

Mogao bi napraviti factory reset ali ne želim izgubiti podatke. Da li imam još koju opciju? Kupio sam drugi mobitel, moram ovog osposobiti na par dana dok novi ne dođe.

 

Mogu ući u recovery https://forum.xda-developers.com/jiayu-s3/how-to/info-jiayu-s3-power-modes-to-recovery-t3097293

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobitel zapeo u optimizing app loopu

davno sam se igrao sa tim stvaricama, ali ukoliko mislis na podakte poput galerije mozda bi mogao flashat stock sustav priko flashtool-a a da ne brises data

imas koliko vidim i temu oko ovog moba vec

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mobitel zapeo u optimizing app loopu
1950Killer kaže...

davno sam se igrao sa tim stvaricama, ali ukoliko mislis na podakte poput galerije mozda bi mogao flashat stock sustav priko flashtool-a a da ne brises data

imas koliko vidim i temu oko ovog moba vec

 

I ja. Više se ne sjećam ničega.

 

Tema postoji ali je odavno mrtva. Našao sam slične probleme na googlu samo što se njima to često dešavalo a meni prvi puta i ja ne mogu upaliti mobitel, za razliku od njih.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice