Problem sa RAM slotom

poruka: 3
|
čitano: 1.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Proglem sa RAM slotom

Prije nekoliko dana sam cistio komp. i naravno prije toga ga rastavim i kad sam ga sastavio nije mi radio jedan RAM slot (a prije toga sam vise puta rastavljo i sve odlicno poslije toga radilo) imam dvije RAM kartice od po 2GB i obje sam ubacivo u prvi radi odlicno a u drugom slot-u nece nikako da se upali monitor samo se kompjuter pokrene a kad mi je u prvom kompjuter i monitor rade odlicno, pokuso sam s usisivacem i sam puhanjem nista ne pomaze pa ako znate neko rjesenje molio bi da ga date sto brze [HVALA UNAPRIJED :D]

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Proglem sa RAM slotom
mali_veliki kaže...

Prije nekoliko dana sam cistio komp. i naravno prije toga ga rastavim i kad sam ga sastavio nije mi radio jedan RAM slot (a prije toga sam vise puta rastavljo i sve odlicno poslije toga radilo) imam dvije RAM kartice od po 2GB i obje sam ubacivo u prvi radi odlicno a u drugom slot-u nece nikako da se upali monitor samo se kompjuter pokrene a kad mi je u prvom kompjuter i monitor rade odlicno, pokuso sam s usisivacem i sam puhanjem nista ne pomaze pa ako znate neko rjesenje molio bi da ga date sto brze [HVALA UNAPRIJED :D]

 Preporuka..Ako cistis racunalo barem jednom mjesecno nema potrebe da ga razalatis u komadice. Vjerovatno nema kojekakvih zivina izmedu ram slotova. 

11 godina
online
Re: Proglem sa RAM slotom
mali_veliki kaže...

Prije nekoliko dana sam cistio komp. i naravno prije toga ga rastavim i kad sam ga sastavio nije mi radio jedan RAM slot (a prije toga sam vise puta rastavljo i sve odlicno poslije toga radilo) imam dvije RAM kartice od po 2GB i obje sam ubacivo u prvi radi odlicno a u drugom slot-u nece nikako da se upali monitor samo se kompjuter pokrene a kad mi je u prvom kompjuter i monitor rade odlicno, pokuso sam s usisivacem i sam puhanjem nista ne pomaze pa ako znate neko rjesenje molio bi da ga date sto brze [HVALA UNAPRIJED :D]

Uzmi običnu školsku gumicu, obriši dobro pin konektore na RAM-u i još jednom dobro pogledaj u ram slot, da ti nije nešto upalo pa se zaglavilo, te još jednom dobro ispuši.

Dok to radiš, možeš izvaditi bateriju sa matične, te kad završiš sa RAM-om vrati ju nazad.

Ako nakon svega toga imaš i dalje problem, probaj RAM na drugom kompu (kod prijatelja) da vidiš dali uopće radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice