Problem sa formatiranjem SD kartice

poruka: 10
|
čitano: 9.007
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

Naime, izvadio sam MicroSD karticu iz Android uređaja i stavio u laptopov čitač koristeći MicroSD adapter. Probao sam format iz Computera (desni klik na nju i Format), no nije uspjelo. Također bio je i pokušaj iz Disk Managementa, no ni tamo nije bilo sreće. 

Može li netko pomoći sa formatiranjem kartice? Radi se o SanDiskovoj MicroSD kartici.

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

I još sam nešto primjetio, naime ako pobrišem sve datoteke sa kartice, i probam napraviti bilo Quick bilo Full format, pojavi se poruka:

Windows was unable to complete the format

Nakon toga te iste pobrisane datoteke se vrate na karticu. Molim pomagajte!

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

Probaj sa SD Formatterom,ja nemogu instalirati i ode kartica u k***c{#}

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa formatiranjem SD kartice
dejko2 kaže...

Probaj sa SD Formatterom,ja nemogu instalirati i ode kartica u k***c{#}

Probao sam sa svim i svačim. Ništa. Srećom pa nisam imao važnijih podataka, a kartice danas nisu tako skupe.

ZOTAC: It's Time to Play.
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

ja sam isto imao slican problem, rijesio sam ga na nacin, da sam karticu stavio u usb microsd reader i koji sam ukopcao u media player, te sam preko njega uspio ju formatirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa formatiranjem SD kartice
myfiles4you kaže...

ja sam isto imao slican problem, rijesio sam ga na nacin, da sam karticu stavio u usb microsd reader i koji sam ukopcao u media player, te sam preko njega uspio ju formatirati.

Imam ovaj jeftini card reader, podržava i microSD i microSD adapter. U koji media player si ga ukopčao?

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

Usput da kazem da sam poludio te sam s****o index te su mi na kraju datoteke 90 gb na 2 gb micro sd,na kraju sam sve poslo k v***u i polomio karticu na 2 dijela{#}

Dejan
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa formatiranjem SD kartice

hm :/ tocan naziv modela playera neznam jer sam to uradio kod frenda, ako se nevaram bio je neki wd-ov model.

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa formatiranjem SD kartice

imam problem sa sd karticom kupio sam lg-p710 i nece da mi otvori sd karticu pise mi da je izbrisem il nda modificiram sta da uradim mozel tko mi pomoci.hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa formatiranjem SD kartice
sandi00 kaže...

imam problem sa sd karticom kupio sam lg-p710 i nece da mi otvori sd karticu pise mi da je izbrisem il nda modificiram sta da uradim mozel tko mi pomoci.hvala

na bilo koji nacin treba karticu spojit na racunalo, zatim prebaciti podatke s kartice na racunalo. Poslje toga vratiti karticu u gore navedeni lg uređaj i formatiratiju u njemu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice