CORSAIR Dominator Platinum - kompatibilnost

poruka: 3
|
čitano: 923
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
CORSAIR Dominator Platinum - kompatibilnost

Kupio sam Asus Rox Strix Z370-H za i5 8600k. Namjeravam uzeti Corsair Dominator Platinum DDR4, 3000MHZ, 2X8 GB no neznam dali će raditi na toj ploči. Na službenim stranicama te memorije piše da je napravljena za x99 i 100 Series ploče, a na netu nemogu naći niti jedan primjer kompatibilnosti sa Z370 pločom. Dali će to funkcionirat?

 

AntonioZuti96
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CORSAIR Dominator Platinum - kompatibilnost
Ma kod intela u većini slučajeva radi kako je I deklarirano na ramu u xmp profilu.99.9 posto sam siguran da nećeš imat nikakvih problema.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CORSAIR Dominator Platinum - kompatibilnost
AntonioZuti96 kaže...

Kupio sam Asus Rox Strix Z370-H za i5 8600k. Namjeravam uzeti Corsair Dominator Platinum DDR4, 3000MHZ, 2X8 GB no neznam dali će raditi na toj ploči. Na službenim stranicama te memorije piše da je napravljena za x99 i 100 Series ploče, a na netu nemogu naći niti jedan primjer kompatibilnosti sa Z370 pločom. Dali će to funkcionirat?

 

 Kao sto kolega kaze sanse da nesto nece radit su minimum minimuma . Evo npr kod mene je Corsair 2 x 8 GB 3000 CL15 na Z170A , nema je na  listi podrzanih ali sve radi ko sat i na deklariranoj brzini .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice