Gdje kupit fractal R4 u hrv?

poruka: 138
|
čitano: 26.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Zanima me jel moguce nabavit ovo kuciste igdje kod nas. Koliko vidim po ducanima ima samo r3 :/

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Nazalost ga jos nema kod nas ! Primjetio sam da je dosta ljudi zainteresirano za njega !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 19:07 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Haf932 kaže...

Nazalost ga jos nema kod nas ! Primjetio sam da je dosta ljudi zainteresirano za njega !

Pa prijatelj si slaze konfu a odgovaralo bi mu. Ali izgleda da ce pricekat do bozica malo popuste pa mozda dođe do tad. Inace i ja bi ga volio kupiti. Cijeli je u izolaciji, prekrasan, jednostavan,ma divota.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Nek si pogleda Fractal XL , veci od R4 i jednako prekrasan i funkcionalan !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Haf932 kaže...

Nek si pogleda Fractal XL , veci od R4 i jednako prekrasan i funkcionalan !

Je to sam i ja gledao ali je dosta skup i nisam veliki fan full towera. I ima jos jednu manu koja me osobno izuzetno smeta iako nemam pametan razlog za to. Viši je nego dulji. Meni je kuciste puno ljepše kad je više dugo nego visoko, kao fractal r4.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Poslao sam mail asbisu ali ne odgovaraju mi. U portia kazu da ih jos nema u Hrvatskoj. A ja bi najozbiljnije kupio jednoga. Jel ikome pada na pamet kako bi ga se dalo nabavit u nas?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Kazu u protisa da bi ih trebalo bit sljedeci tjedan kod dobavljaca pa i kod njih :DDDDDD

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Kolika bi trebala biti cijena tog kučišta? barem otprilike ako netko zna??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Na Amazonu se krece oko 110$ , tak da si to preracunaj u € i dobit ces negdje pribliznu cijenu kod nas , ako ne cak i malcice visu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
lllnuclearlll kaže...

Kolika bi trebala biti cijena tog kučišta? barem otprilike ako netko zna??

Pa on dolazi kao zamjena za R3, znaci R3 vise nece bit vjerojatno nego ce ovaj dc po njegovoj cijeni. S obzirom da je XL 1100kn ovome taman lezi oko 800kn sta sad drzi R3

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

U Sloveniji,118€ dođe black pearl i titanium grey. 122€ black sa plexi stranicom i bijeli dođe 127€.

Link

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Regular John 19 kaže...

U Sloveniji,118€ dođe black pearl i titanium grey. 122€ black sa plexi stranicom i bijeli dođe 127€.

Link

To je super, al ako je iduci tjedan kod nas nema poante.

Uzest cu si crni bez prozora.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Evo ovo je odgovor direktno od fractala, izgleda da rješavaju još jednog uvoznika i da bi uskoro trebalo bit novih proizvoda u hrv:

 

Dear Eugen,

 

Thank you very much for your interest in Fractal Design products!

We are now close to opening a new distributor in Croatia but need few weeks to deliver the goods there still. If you want to buy the case immediately, is it possible for you to take it from Slovenia? If so, here is a contact to our reseller there:

 

http://www.mlacom.si/iskalnik?trgovina=on&cat=&q=fractal

 

If you have any question, please feel free to contact me at any time.

Thank you very much again.

 

Have a nice day,

Drahus

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

inace, kada sam trazio zamjenu za front audio poslao sam mail na engleskom, a odgovorio mi je neki Hrvat, cudi me da i ti nisi dobio odgovor na hrvatskom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
carcina55 kaže...

inace, kada sam trazio zamjenu za front audio poslao sam mail na engleskom, a odgovorio mi je neki Hrvat, cudi me da i ti nisi dobio odgovor na hrvatskom...

Ozbiljno? Opcenito mi se cini da imaju super podršku, jako simpaticni i ljubazni su.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

support je zbilja super

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 23:19 (Supox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

evo ovo je svjezi mail od fractala. Tokom 12. mj bi trebali bit svi novi proizvodi tu:

Dear Eugen,

Today I cannot give you exact delivery date to Croatia yet, we work on it and hope to have the stock there in Dec.
If you need the Define R4 urgently, please contact Mlacom from Slovenia at this moment, They have the cases on stock for sure.

I am sorry to keep you waiting.
Thank you very much.

Have a nice day,
Drahus

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Pogledajte Coolermaster Silencio 550. Dizajnom je vrlo slično Fractalu a dosta je jeftinije. I što je najbitnije, izolirano je iznutra kao i Fractal. Ja sam također htio R4 ali obzirom da je u HR nedostupan uzeo sam CM i zadovoljan sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
ChillyBoy kaže...

Pogledajte Coolermaster Silencio 550. Dizajnom je vrlo slično Fractalu a dosta je jeftinije. I što je najbitnije, izolirano je iznutra kao i Fractal. Ja sam također htio R4 ali obzirom da je u HR nedostupan uzeo sam CM i zadovoljan sam.

Ja sam vidio u linksa silencio 650. Odlicno izgleda! Ali fractal mi je draži. Žurba mi nije tako da,cekam...

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
athlon64 kaže...

Ja sam vidio u linksa silencio 650. Odlicno izgleda! Ali fractal mi je draži. Žurba mi nije tako da,cekam...

 

Silencio 650 je dosta veći od 550 a dizajnom je više gamerski nego minimalistički kao 550 i fractal. Uglavnom, koji god da uzmeš nećeš pogriješiti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
ChillyBoy kaže...
athlon64 kaže...

Ja sam vidio u linksa silencio 650. Odlicno izgleda! Ali fractal mi je draži. Žurba mi nije tako da,cekam...

 

Silencio 650 je dosta veći od 550 a dizajnom je više gamerski nego minimalistički kao 550 i fractal. Uglavnom, koji god da uzmeš nećeš pogriješiti.

Silencio 650 je istih dimenzija kao moj cm 690 2, što nije veliko, nebih nikako išao na manje. I dizajnom je jednako jednostavnog i profesjononalnog izgleda kao 550 i R4. Ali svejedno cekam R4

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ovo su svjeze informacije od fractala:

 

Dear Eugene,
 
Not yet in Croatia … it is not that easy to prepare all docs and start the new distribution.
I still hope it will be delivered in December but not much time leftL
 
Thank you very much for understanding.
BR,
Drahus

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ima tko kakvih novih informacija? Sve mi se čini da r4 neće tako skoro kod nas, mislim se da ga naručim izvana. Više mi je dopiz.... čekati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ja sam ih prije 2 dana kontaktirao, rekli su da je dobavljac bio pre zaposlen pa je odgodio shipping za prvi mjesec. Evo kopija odgovora:

 

 

Dear Eugene,

 

We had to postpone the shipment to Jan as the Dec was very busy period for our partner to launch a new brand in their portfolio.

I wish you a Merry Christmas!

 

Kind regards,

Drahus 

 

2. mail

 

 

 

I am really happy that you like our products and we will for sure develop the channel in Croatia in 2013J

Stay in touch!

 

Kind regards,

Drahus

 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 19:34 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Nadam se da će tako biti, jer koliko vidim po netu neki ljudi su im još slali mail pa uvijek dobiju isti odgovor kako je uvoznik prezaposlen i da će kroz sljedeći mjesec sve srediti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupit fractal R4 u hrv?
Volume kaže...

Nadam se da će tako biti, jer koliko vidim po netu neki ljudi su im još slali mail pa uvijek dobiju isti odgovor kako je uvoznik prezaposlen i da će kroz sljedeći mjesec sve srediti

Pa to su u principu i meni rekli. Meni nije žurba, iako da, pun mi je k cekanja.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 19:55 (athlon64).
14 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

S obzirom da od ove kutijice još uvijek ništa u RH, slijedeći mjesec ću se zaletit u Slo pa si upiknut Black Pearl jedan i skupa s njim Fractalovo napajanje i Dodatan R2 Fractalov ventilator s obzirom da ni toga nema kod nas još. Čini mi se sve više da dok kod nas dođe bilo što iz Fractalove novije ponude (Define R4, XL R2, Napajanja i sl.) već će izaći nova serija proizvoda, a meni će sijede poizbijat na guzovima pa ono ..Slovenija ftw {#}

 

Jedini potencijalni problem je provuć to čudo od kućišta preko carine šverc komercom nekako {#} ...čujem da su dečki na carini sad posebno društveni zbog uskorog ulaska u uniju valjda >.>

https://www.evolvehq.com/recruit/basic?token=player:kK9hDqr1cOCD7f7p,basic:kK9hDqr1cOCD7f7p
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Sretno s nabavkom, ja sam do svog r4 došao  i pre zadovoljan sam :)

Btw toplo preporucujem titanium grey, u stvarnosti jako lijepo izgleda.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Da da, vidio sam da si se pohvalio u drugom threadu onom. Bome imaš sreće, svaka čast :D ..da te pitam samo pošto si očito prvi domaći sa Define R4 u Hrvatskoj. Gledao sam jedan review za Define R4 prije par mjeseci i frajer sa reviewa jer spomenuo (ako sam dobro čuo) da 2 ventilatora koja dolaze sa kućištem nisu zapravo iz Fractalove Silent Series R2, već su neki žnj, kvaliteta vindija, upola lošiji od spomenutih Silent Series R2. Na samoj deklaraciji na službenoj stranici Fractal Designa piše da dolazi sa 2 ta 140 mm Silent Series R2 venta pa mi sad baš nije jasno to sve

 

Prije nisam obračao pažnju baš na to ali pošto sad kupujem kutijicu, volio bih znat kakvi su ventići ^^"

https://www.evolvehq.com/recruit/basic?token=player:kK9hDqr1cOCD7f7p,basic:kK9hDqr1cOCD7f7p
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupit fractal R4 u hrv?

Ili lik prica gluposti ili se to promijenilo kroz kasnije revizije kejsa. Ja sam dobio 2 fractalova r2 koji su dapaće jako dobri ventilatori. Jedina mana im je što nisu optimizirani za pritisak nego airflow pa kad stavis onaj filter ispred njih poprilicno blokira protok međutim još uvjek guraju i više nego dovoljno zraka. Meni je airflow u kejsu fantastičan, temperature izvrsne! A nista ne cujem cak i kad u mrtvo tihoj sobi spavam kraj njega.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice