TimeStope's

poruka: 11
|
čitano: 3.857
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
TimeStope's

Pozdrav, nedavno izašla nova kriptovaluta zove se TimeStope's, vrlo je slična valuti Pi. Isti princip, a navodno se čak može i zaraditi. 

Kažu da se godišnje može zaraditi 68$ samo ako ste aktivni. Vrijednost valute im je  fiksna 1,3¢ za jedan timestope

Njihova stranica

 

Sve što je potrebno je isto kao i kod valute pi da se posjeti jednom dnevno aplikacija i klikne da vam se štopa vrijeme.

Djeluje jednostavno, nemate baš ništa za izgubit pa vrijedi probat dok je još friško.. 

 

Ako želite isprobati aplikaciju možete koristiti moj witness: mobus

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 9:53 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
TimeStope's

Pozdrav,

 

I ja sam instalirao Time Stope, izgleda odlično i dijeli sličnosti sa PI aplikacijom. Ukratko ako imate PI svidjati će vam se i ovo.

 Možete je preuzeti na vaš mobitel.

Ideja je rudarenje vremena (time).

Svakim danom klikom na kalendar u aplikaciji ostavljate svoj žig.

Sakupljate bodove svakodnevnom prijavom i prelaskom lvl.-a vam raste sakupljanje kriptovalute.

Vašim brojem Referala a isto tako povećavate rudarenje, ali nije neophodno.

 

Ako želite ući u app treba vam witness, to mogu biti ja ili netko od vaših poznanika koji su vas pozvali. Moj kod za witness je: crypto5

 

Odlična prilika da se uđe na početku ove aplikacije, tek nekih mjesec dana starosti (danas 25.11.2020.) . Dok je PI na potencijalnom kraju kad prijeđe 10 000 000 korisnika. Ako PI uspije vjerujem da će i ova aplikacija proći taj već utabani put.

 

Sretno vam rudarenje!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 16:10 (doomsy).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: TimeStope's
Jos jedna piramidalna shema,.samo u kripto ruhu.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: TimeStope's

Razumijem nepovjerenje, ni ja ne mogu garantirati nikakvu uspješnost ovog projekta. Iako već klišejski u kripto svijetu, ali tko je mogao garantirati uspješnost bitcoina? 

 

Samo bi vas ispravio da ovo nije piramidalna shema jer za piramidalnu shemu moraju postojati barem 3 stupa piramide. Što bi značilo da su prvi i treći stupovi povezani , tj. da referali iz trećeg stupa pridonose prvom, što ovdje nije slučaj.

 

Ako sve što mogu izgubiti je jedan klik dnevno, a dobiti nešto potencionalno više. Ja osobno biram klik dnevno.

Neki će reći sa ostavljam svoje podatke. Da ostavljam, a sve to mogu naći i u telefonskom imeniku.

 

 

5 godina
offline
Re: TimeStope's

Sve sto ti radis jeste dajes svoj referal da bi ti nesto usicario ;)

 

Smijesni ste sa tim uvjerenjem da cete rudarenjem vremena ma sta to znacilo nesto zaraditi... Knjigu ili motiku u ruke ;)

8 godina
offline
Re: TimeStope's
No, mozda grijesim, ali ako moj postotak "necega" ide onome tko me ukljucio, njegov postotak ide onome tko je njega ukljucio, to je klasicna ponzi shema, gdje ustvari zaradjuju "nesto" onih prvih par, jer od svakog ukljucenog dobivaju postotak "necega"....

Detalji su izmjenjeni, prilagodjeni, ali elementi piramide su tu, rekao bih.

Mozes se ukljuciti samo ako te netko preporuci, kad se ukljucis, dio svoje "zarade" ide njemu, a ti dobivas ekskluzivno pravo sa sad i ti uclanjujes, da bi i ti dobivao dio necijeg "nesto", no to te i dalje ne oslobadja da onom je tebe ukljucio i dalje dajes postotak "necega"....

I sto vise ih navuces i ukljucis, vise "necega" ces dobivati
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 14:02 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
TimeStope's

Ponovo se razbacujete pojmovima ponzi sheme koja ovdje ne pripada, da bi bila ponzi shema znaci da netko mora uložiti ulog da bi ušao u sistem, a onda nagradu dobiju oni preko kojih su prolazili referali.

 

I taj sustav je neodrživ sam po sebi i tad zarađuje najviše onaj na "vrhu". Ovdje na TimeStope-u samo tvoj witness ima koristi od tebe kao referalla nitko iznad njega, što je nagrada za podržavanje projekta.

 

Ali ovdje se ne radi o ničem sličnom, nema ulaganja, nema prisiljenja da sherate svoj referal. Sve je na korisniku, hoće ili neće nešto svakako će rudariti token, i konstantnim korištenjem biti će nagrađen većim rate-om rudarenja.

 

A što se tiče referala, tako funkcionira većina stvari online, pa ne znači da su sve te online stvari prijevare.

 

Opet ponavljam nema ulaganja, samo klik dnevno, skupljanje tokena, i ako program sakupi dovoljan broj ljudi moguće je i globalno djelovati, zarađivati preko reklama, a rastom projekta raste i njegova vrijednost. Koja je trenutno 0, ali bih je nazvao pozitivna 0 jer ne možeš ništa izgubiti i ništa ne riskiraš.

 

Skeptika će biti, i sam sam bio skeptik, i svaki dan se propitujem i obavljam pretrage i istraživanja. 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: TimeStope's
doomsy kaže...

Ponovo se razbacujete pojmovima ponzi sheme koja ovdje ne pripada, da bi bila ponzi shema znaci da netko mora uložiti ulog da bi ušao u sistem, a onda nagradu dobiju oni preko kojih su prolazili referali.

 

I taj sustav je neodrživ sam po sebi i tad zarađuje najviše onaj na "vrhu". Ovdje na TimeStope-u samo tvoj witness ima koristi od tebe kao referalla nitko iznad njega, što je nagrada za podržavanje projekta.

 

Ali ovdje se ne radi o ničem sličnom, nema ulaganja, nema prisiljenja da sherate svoj referal. Sve je na korisniku, hoće ili neće nešto svakako će rudariti token, i konstantnim korištenjem biti će nagrađen većim rate-om rudarenja.

 

A što se tiče referala, tako funkcionira većina stvari online, pa ne znači da su sve te online stvari prijevare.

 

Opet ponavljam nema ulaganja, samo klik dnevno, skupljanje tokena, i ako program sakupi dovoljan broj ljudi moguće je i globalno djelovati, zarađivati preko reklama, a rastom projekta raste i njegova vrijednost. Koja je trenutno 0, ali bih je nazvao pozitivna 0 jer ne možeš ništa izgubiti i ništa ne riskiraš.

 

Skeptika će biti, i sam sam bio skeptik, i svaki dan se propitujem i obavljam pretrage i istraživanja. 

 

 

 

 

 

 Razbacujete se pojmovima o kojima pojma nemate. Prvo kad vidim rijec valuta odmah znam da djecurlija pokusava nesto "zaraditi"....

Prije nego pocnes glumiti finansijskog strucnjaka procitaj sta je valuta... Evo pomoci cu ti. Imas definiciju na wikiediji.....

3 godine
protjeran
offline
TimeStope's

Pošteno,

 

Mi smo klinci koji se razbacujemo pojmovima valuta.

E pa vidite u mjesec dana TimeStope je skupio 140 000 korisnika koji ne misle tako.

 

Vjerujem da uživate u tome da na sve nepoznato napišete fekj i scam. 

I Tesli bi vjerujem napisali da je fejker u ono vrijeme.

 

Uglavnom ljudi ako vjerujete u tokenizirani svijet (ne kriptovalute da ne ispadam klinjo pred uvaženim promatračem na forumu).

 

Aplikacija je u ranoj fazi, možete je preuzeti na vaš mobilni uređaj i koristiti moj kod (witness) : crypto5

 

Nema ulaganja, samo jedan klik dnevno, ako već imate PI app to znači da ćete samo dodati još jedan klik u drugu aplikaciju. 

 

Ovdje imate službeni video na YT od Timestope-a koji objašnjava osnovne principe: 

 

Sretno vam rudarenje

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 18:28 (doomsy).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: TimeStope's

Prvo to nije valuta drugo tesla proizvodi i prodaje auta i odatle zaradjuje novac. Ovo tvoje je presipanje iz supljeg u prazno. Niko nista ne radi a novac pada sa neba... Kad odrastes shvatices da stvari ne funkcionisu tako.....A cuj ako tebe zabavlja samo naprijed....

3 godine
protjeran
offline
TimeStope's

Evo danas je izašao novi update aplikacije gdje su riješili nekolio tehničkih problemlemčića. Nisu očekivali ovakvu popularnost.

 

Samo mali dodatak za početak prijave:

 

Name: (ovdje upisujete vaše ime i prezime-tim redosljedom, ne samo ime)

Witness: crypto5 (ili neki drugi kod od vašeg prijatelja)

e-mail: vaš e-mail

 

Po prijavi ćete dobiti dva keya (ključa)

 

Public key i Private key

 

Obavezno sačuvajte private key, možete ga negdje zapisati ručno, isprintati ili spremiti u notes. On vam služi za ponovnu prijavu u aplikaciju u slučaju da napravite logout ili mijenjate mobitel.

 

 

Isto tako u aplikaciji imate chat u kojem ima Hrvatski chat, gdje ćemo odgovoriti na sva vaša pitanja.

 

PS. Aplikacija je Korejska i programeri aplikacije i idejni začetnici imaju već izlistane mobilne igre na app storu i play storu pod imenom Bloodland koje su preuzete preko 600 000 puta.

 

Za sva pitanja i nejasnoće slobodno možete se javiti,

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice