Sh*t Coin izdvojena tema

poruka: 78
|
čitano: 36.157
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
lovranac kaže...
Sideswipe kaže...

Ajmo Šiba, Šiba, Šiba, Šiba jedan 10X nabacit do kraja mjeseca pa u ETH!!

 Šiba ima marketcap oko 25-30 milijardi $, te je u top 10 coina. 10x je vjerojatno nemoguće, ali tako sam i ja mislio da je nemoguće da će na binance.  

 Najviše što je bila je na osamnaestom mjestu. Pa zar ne može probiti market cap? 

14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Sideswipe kaže...
lovranac kaže...
Sideswipe kaže...

Ajmo Šiba, Šiba, Šiba, Šiba jedan 10X nabacit do kraja mjeseca pa u ETH!!

 Šiba ima marketcap oko 25-30 milijardi $, te je u top 10 coina. 10x je vjerojatno nemoguće, ali tako sam i ja mislio da je nemoguće da će na binance.  

 Najviše što je bila je na osamnaestom mjestu. Pa zar ne može probiti market cap? 

 Pa u slučaju da s 25B $ ide još 3x bi po marketcapu bio ispred doge-a, xrp-a, a nešto malo iza bnb-a.
Coingecko lista - link

 

Twitter objava za binance. 
Sutra će biti moguće trgovati na binance, danas su tek najavili i kupovali na uniswapu, većinu ovoga što je bio pump je bilo s njihovih walleta. 

15 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Volume kaže...
Ja ne vidim shibu na binance

 Evo ti dole, malo bolje gledaj. Inace netko je fino ethera iskrco kad je onak palo.

13 godina
offline
Re: Sh*t Coin
lovranac kaže...
kruskar kaže...

Šiba me potaknula da otvorim temu Sh*t Coini, dakle ideja je da se u ovu temu postaju svi shit coini, od onih koji su dugo s nama, kao Doge, do onih koji će tek doći na tržište.

Nikad ne znamo kad će baš taj shitek maleni potrefiti i promjeniti mnogima živote.

S toga narode udrite.


Evo od mene jedan shit, osobno sam  zakasnio nažalost :/

 

Shiba PUP

https://www.coingecko.com/en/coins/shibapup

 

 

Ovu drugu šibu sam uhvatio na vrijeme, za 13€ 1.31m :) 
Treba hvatat sve redom shitcoine, nikad ne znamo, možda baš taj jedan shitek bude taj sudbonosni :)

Shiba INU

https://coinmarketcap.com/currencies/shiba-inu/

 pred mj dana sam imao 35B shibe (kupio na prvi Muskov tweet) i prodao za sitan profit (cca 2-3x i kasnije swingao par puta), danas nakon izlistavanja na binance se to moglo prodati za nekih 300 ETH-a. 

 Toooooo a... o tome ja govorim, gad demet, nekom je sigurno svanulo :D

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
14 godina
offline
Sh*t Coin
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sh*t Coin

Neka dođe do 0.001€. Meni je to dosta, 10k da izvučem.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sh*t Coin

Evo još jedan shit coin - https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/n9i9ep/im_going_to_the_dark_side/

 

Btw kako kupovati takve coin-ove koji jos nisu na malo boljim exchange-ovima.

Kako uopce preko Pancake Swap kupovati?

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin

Trebaš instalirati Metamask addon u browseru (chrome, edge ili sl.). Zatim otvoriš novi account i dodaš BSC mrežu. link

Nakon toga ideš na pancakeswap - link.

s uputama kako koristiti pancakeswap. Potrebno je prethodno kupiti BNB token na binanceu i poslati na svoj wallet (metamask).

15 godina
offline
Sh*t Coin

Kupil sam Shibu kad je bil skroz pri dnu,za 20 dolara.Prodal za 130 dolara.Easy money.

Treba kupit taj safemoon.Tek tolko da se nađe,jer hype je ogroman na taj coin.Za sad nije na nikakvoj ozbiljnijoj burzi,ali ako dođe na Binance,Poloniex..cijena sigurno ide gore par tisuča posto.Naravno uložit neku siču da ti nebu bed ako sve propadne na brzinu.

Kolko vidim ima još šit kojina na pancake swapu,koji imaju solidan volume i nisku cijenu.Možda kupit nešto od toga za koji dolar,za svaki slučaj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Safemoon ima na BitMart-u, kome je PCS kompliciran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Eyekool kaže...
Safemoon ima na BitMart-u, kome je PCS kompliciran.

https://coinmarketcap.com/currencies/safemoon/markets/ ovdje je popis svih plus od danas i BitForex

13 godina
offline
Sh*t Coin



Malo zam zapratio juru, ima logike što govori!

Ogroman je potencijal, trenutno ga imam 165m i više ne dižem i ne spuštam!


Preko tjedna ću bit manje aktivan, posao... Vikendom nam tražim šiteke malene!


Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sh*t Coin
kruskar kaže...



Malo zam zapratio juru, ima logike što govori!

Ogroman je potencijal, trenutno ga imam 165m i više ne dižem i ne spuštam!


Preko tjedna ću bit manje aktivan, posao... Vikendom nam tražim šiteke malene!


 Nisam imao vremena pogledati, stvarno ima nekakav potencijal ili to samo gledaš kao trgovinu i brzu zaradu?

 

Koliko vidim većina tih novčića su čiste Ponzi sheme, puno ljudi stavlja novce na hrpu i onaj tko prvi pokupi njegovo, a veliki broj ostane praznih džepova.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sh*t Coin

Ne znam bas koliko ima logike usporedivati cijenu DOGE i Shibe kad Shibe ima 3000 puta vise u opticaju. Sa cijenom od 0.0027 dolara za 1 Shibu imala bi isti marketcap kao BTC sto se nece nikada dogoditi, a gdje je tek 0.5 dolara. Prostora ima da jos jednom se mozda udvostruci ili utrostruci, ali ipak treba malo smanjiti ocekivanja.

13 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Faded4 kaže...

Ne znam bas koliko ima logike usporedivati cijenu DOGE i Shibe kad Shibe ima 3000 puta vise u opticaju. Sa cijenom od 0.0027 dolara za 1 Shibu imala bi isti marketcap kao BTC sto se nece nikada dogoditi, a gdje je tek 0.5 dolara. Prostora ima da jos jednom se mozda udvostruci ili utrostruci, ali ipak treba malo smanjiti ocekivanja.

 50% je zaključano i dato tvorcu ETH-a, također burnaju ih, tako da će i sama količina coina drastično past!

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
3 godine
neaktivan
offline
Sh*t Coin

Nema to veze kad je u opticaju vec 394,796,000,000,000 tokena i jos ce narasti taj broj na 500 trilijuna. To je ogroman broj i burn od nekoliko milijarda se ni ne osjeti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Faded4 kaže...

Nema to veze kad je u opticaju vec 394,796,000,000,000 tokena i jos ce narasti taj broj na 500 trilijuna. To je ogroman broj i burn od nekoliko milijarda se ni ne osjeti. 

 kako misliš rast će broj tokena ? zar ih ne burnaju da padne broj 

3 godine
neaktivan
offline
Sh*t Coin

Ima ih ukupno 1 kvadrilijun. Pola je kod vitalika, a ovih 100 trilijuna jos nije u opticaju. Mozda nisam nes razumio ili nece uopce biti u opticaju, ali i bez njih je puno tokena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sh*t Coin

Stavio 15€ u Shibu pa ko ga jebe. Nek stoji.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
Faded4 kaže...

Ne znam bas koliko ima logike usporedivati cijenu DOGE i Shibe kad Shibe ima 3000 puta vise u opticaju. Sa cijenom od 0.0027 dolara za 1 Shibu imala bi isti marketcap kao BTC sto se nece nikada dogoditi, a gdje je tek 0.5 dolara. Prostora ima da jos jednom se mozda udvostruci ili utrostruci, ali ipak treba malo smanjiti ocekivanja.

 Zašto ne? Pa nije bitcoin sveti coin da neki drugi ne ide preko njega? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sh*t Coin
x18x05x kaže...
Faded4 kaže...

Ne znam bas koliko ima logike usporedivati cijenu DOGE i Shibe kad Shibe ima 3000 puta vise u opticaju. Sa cijenom od 0.0027 dolara za 1 Shibu imala bi isti marketcap kao BTC sto se nece nikada dogoditi, a gdje je tek 0.5 dolara. Prostora ima da jos jednom se mozda udvostruci ili utrostruci, ali ipak treba malo smanjiti ocekivanja.

 Zašto ne? Pa nije bitcoin sveti coin da neki drugi ne ide preko njega? 

 Bitcoin nije usporediv iz hrpe razloga. BTC imaš već u primjeni na puno mjesta i ima ih ograničena količina 21mil. od toga je u opticaju oko 18mi., ALI u konstantoj cirkulaciji je trenutno svega oko 4mil. BTC-a. Za ostalih 14mil. je teško utvrditi što se dešava, jesu li ostali negdje zaključani i zauvijek su izgubljeni... i sad se pitaš zašto ne bi Shiba preskočio BTC. 

 

https://www.buybitcoinworldwide.com/how-many-bitcoins-are-there/

 

Kod DOGE, Shibe, Safemoona i sličnih je situacija za sada jasna, oni će rasti dok ih ljudi kupuju, kad krene izvlačenje novaca i rasprodaja sve će se srušiti kao kula od pijeska. I onda će doći novi pseći novčić i krenuti sve ispočetka... tko se ukrca na početku taj će nešto i dobiti, tko zakasni taj gubi, čisti Ponzi.

12 godina
offline
Re: Sh*t Coin
mzopg kaže...
x18x05x kaže...
Faded4 kaže...

Ne znam bas koliko ima logike usporedivati cijenu DOGE i Shibe kad Shibe ima 3000 puta vise u opticaju. Sa cijenom od 0.0027 dolara za 1 Shibu imala bi isti marketcap kao BTC sto se nece nikada dogoditi, a gdje je tek 0.5 dolara. Prostora ima da jos jednom se mozda udvostruci ili utrostruci, ali ipak treba malo smanjiti ocekivanja.

 Zašto ne? Pa nije bitcoin sveti coin da neki drugi ne ide preko njega? 

 Bitcoin nije usporediv iz hrpe razloga. BTC imaš već u primjeni na puno mjesta i ima ih ograničena količina 21mil. od toga je u opticaju oko 18mi., ALI u konstantoj cirkulaciji je trenutno svega oko 4mil. BTC-a. Za ostalih 14mil. je teško utvrditi što se dešava, jesu li ostali negdje zaključani i zauvijek su izgubljeni... i sad se pitaš zašto ne bi Shiba preskočio BTC. 

 

https://www.buybitcoinworldwide.com/how-many-bitcoins-are-there/

 

Kod DOGE, Shibe, Safemoona i sličnih je situacija za sada jasna, oni će rasti dok ih ljudi kupuju, kad krene izvlačenje novaca i rasprodaja sve će se srušiti kao kula od pijeska. I onda će doći novi pseći novčić i krenuti sve ispočetka... tko se ukrca na početku taj će nešto i dobiti, tko zakasni taj gubi, čisti Ponzi.

Sve je to rekla kazala i kladenje, pogotovo sa strane 99% ljudi koji ulaze u ovo. Nitko normalan nebi stavio brdo keša DOGE, pa opet ima onih ''ludaka'' koji jesu... bzvz. Isto ko i GME i ostale drame kaj su bile oko dionica. 

Da skoci na 0,001$ opet si dobar da si bilo kaj stavio. Ako skoci na razinu DOGEa, puna saka brade. Al' opet, rekla kazala. Ko ga jebe...

Bitocin se rusi kao kula od karata od kad je izaso, jos je tu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Sh*t Coin
mzopg kaže...

Kod DOGE, Shibe, Safemoona i sličnih je situacija za sada jasna, oni će rasti dok ih ljudi kupuju, kad krene izvlačenje novaca i rasprodaja sve će se srušiti kao kula od pijeska. I onda će doći novi pseći novčić i krenuti sve ispočetka... tko se ukrca na početku taj će nešto i dobiti, tko zakasni taj gubi, čisti Ponzi.

 lol pa tako funkcionira tržište za sve od stock marketa, bitcoina do shibe 

14 godina
offline
Sh*t Coin

Šta mislite o potezu VBa? Od danas se službeno može trgovati Šibom u Indiji. Moje mišljenje je da  bi se SHIB mogao zadržati neko vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sh*t Coin
kruskar kaže...



Malo zam zapratio juru, ima logike što govori!

Ogroman je potencijal, trenutno ga imam 165m i više ne dižem i ne spuštam!


Preko tjedna ću bit manje aktivan, posao... Vikendom nam tražim šiteke malene!


 

Hahah pravog si nasao pratiti, covjek nezna osnovne marketcapa i osnovne pojmove kripto svijeta.... nemojte pratiti te youtubere wannabe rich, jer on kupi i onda po yt hvali nesto mj dok ne proda i posle vise nema toga, covjek prica nebuloze od pocetka.

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
13 godina
offline
Sh*t Coin

Netko cuo mozda za Gamer Finance (GMR)? https://www.coingecko.com/en/coins/gmr-finance

 

Vjerovatno nista od ovog ''projekta'' ali izgledao je zanimljivo na prvu pa sam bacio 50$ preko pancakea :D. Izmedju ostalog plan im je organizirati gaming turnire sa nagradama do 20 000$ u suradnji sa mnogim streamerima i youtuberima.

 

https://gmr.finance/

 

 

 

 

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sh*t Coin
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sh*t Coin

Kakav bozji zanimljiv razvoj situacije? Pa to je prakticki vec bilo burnano, zato su i slali njemu na wallet...

14 godina
offline
Sh*t Coin

Vjerujem da sam nesto nanjuskao. Citao sam o ovome prije: 

Navodno obecava, Stavio sam ETHa u to pa sta bude, bude. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sh*t Coin

Nesto za ove koji jos drze SHIB token

Moj PC  
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice