Ripple(XRP)

poruka: 127
|
čitano: 52.965
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ripple(XRP)

Vidim da je ova valuta dosta skočila u zadnjih par dana,btw ja sam kupio nekih 190 XRP-ova po cjeni od 0.8USD na Krakenu,i onda to prebacio na Gatehub wallet gdje su mi uzeli u startu 50XRP-a da mogu otvorit wallet. Svaka buduća transakcija sada se radi sa preostalih 140 komada,tako da petpostavljam da se mogu pozdraviti s njima. Neko neka iskustva sa XRP,šta se ispladi,dali se isplati i dali postoji još kakav wallet za pohranu istih. Gledam na Gatehub stranici od fejsa i svi su očajni pljuju da su fakeri i svašta nešto...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
Vec si za samo 25% vrijednosti dobio super lekciju, a znanje je neprocijenjivo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
Da jebiga svaka škola se plaća, nema onog tko se bavi crypto valutama a da se nije zajebao.

Ja sam xrp držao na bittrexu di sam i uzeo i uopće ih nisam micao dok ih nisam ko njub sinoć prodao na $2. Al dobro ušao sam na 0.4 pa je i dalje ok profit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
geronimo4661 kaže...
Ja sam xrp držao na bittrexu di sam i uzeo i uopće ih nisam micao dok ih nisam ko njub sinoć prodao na $2. 

 i u čemu je problem sad ih kupiš za cca 1.8, i opet prodaš kad naraste

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 22:15 (loky4i4).
11 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
loky4i4 kaže...
geronimo4661 kaže...
Ja sam xrp držao na bittrexu di sam i uzeo i uopće ih nisam micao dok ih nisam ko njub sinoć prodao na $2. 

 i u čemu je problem sad ih kupiš za cca 1.8, i opet prodaš kad naraste

U  biti sam onako iz zajebancije stavio nalog na $2 kad je jos bio 1.3,i nisam na vrijeme ponistio..otisao u sugavo kino :P

 

Prati se situacija al bas sam sa parom od xrp usao u ltc.morati cu poslati nesto na binance ili bittrex  i opet uzeti kad tako fino pada.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 22:26 (geronimo4661).
14 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
geronimo4661 kaže...

 

Prati se situacija al bas sam sa parom od xrp usao u ltc.morati cu poslati nesto na binance ili bittrex  i opet uzeti kad tako fino pada.

https://www.tradingview.com/chart/XRPBTC/luZtT3y6-If-you-have-made-some-money-on-XRP-dont-lose-it-here/

11 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
loky4i4 kaže...
geronimo4661 kaže...

 

Prati se situacija al bas sam sa parom od xrp usao u ltc.morati cu poslati nesto na binance ili bittrex  i opet uzeti kad tako fino pada.

https://www.tradingview.com/chart/XRPBTC/luZtT3y6-If-you-have-made-some-money-on-XRP-dont-lose-it-here/

 

 

A vidit cemo.Inace nemam ni volje ni vremena svakodnevno kupovati/prodavati,ja sam vise hodler,skuzio sam da tako puno vise profitiram.

16 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

tko ga je uspio kupit u 4:12 po 1.87 dobro je prošao, ali mali se snažno vratio

 

ma ne da se ni meni gubit živce na daily trading, najradije bi se isključio iz praćenja godinu dana i prodao ga po 50 dolara :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ripple(XRP)

Tako ću ja napravit,školicu sam već platio odnosno izgubio tih 50XRP-ova i ostavio ih GateHubu i nekom hebenom Eneju Punčegaru ili kako se već zove..za dvije godine imam u planu kupit auto i onda ih vadim,koštali oni 50$ ili 50 centi svejedno mi je :)

16 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

Ripple opet na all time high 2.85, najavljen na mnogim mjenjačnicama već ovog mjeseca...dosta trasakcija u milijardama...znam da banke to pumpaju ali njihov je interes da ta tehnologija uspije....brza i jeftina za transfere među državama..samo nebo je granica :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ripple(XRP)

Jel mi može netko objasnit po kojem prinicpu mogu ovog kupit gdje čuvat i jel se isplati kupovat za 50 € ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ripple(XRP)

Ljudi svima lijep pozdrav i od srca sve najbolje u 2018!! nek vam kriptovalute koje posjedujete do neba skoce sa cijenom takodjer :)

upravo su i one jedan od razloga sto sam se registrirao ovdje iako site pratim vec duze vrijeme (ovim putem bih dodao da app koju sam neki dan skinuo ne radi. radi se o BugDrioid app) i sve pohvale za rad strucnost i kvalitetan te poucan forum!! samo tako dalje :)

a sto se kriiptovaluta tice... eto zanima me bas ovaj ripple...  vjerujem da ima poneki strucnjak na tom podrucju (dovoljno je i da znate samo ponesto sto je svakako vise od mog znanja hehe) koji bi mimogao pomoci da i sam postanem vlasnik nekoliko XRP-a...

Znaci, ono koliko znam je da mi treba nekakav wallet koji podrzava xrp te nakon toga mogu pristupiti kupovini prilikom koje bih trebao dati adresu svog walleta pa ce i po uplati oni docu u wallet... e sad...

koji wallet preporucate?? nesto sam naletio tu da je netko utvorio nekakav wallet koji mu je uzeo 50ak xrp kao neku proviziju... danas bi to bilo oko 150 dolara i to nije bas malo a da ne pricam ako mu cijena skoci pa tih 50 komada potencijalno bude i mnogo vise... znaci kakav i koji wallet otvoriti i kako? zaista nemam previse iskustva a kada se tek covjek ukljuci informacija je toliko da se pogubi...

nadalje, kada otvorim wallet, kako i gdje kupiti xrp? moze li se preko klasicne kartice tekuceg racuna koja ima onaj SEPA itd.. preko iste kartice koja je registrirana i na pay pal racunu i s kojom npr. normalno kupujem preko ebay-a i dr...

kao sto ste i sami skuzili, cijeli postupak od zelje do realizacije mi je nepoznat, tocno sam kao prvasic koji zna samo par slova i brojeva pa vas zato molim za pomoc da i ja izgum junf u svijetu kriptovaluta i probam sa nekim ne prevelikim novcem uci pa kad se malo uhodam tko zna :)




 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Ripple(XRP)

Kako to da je Ripple na Krakenu oko 2.8 eura a na drugim burzama ide za 3.5+ eura?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
rampart kaže...

...

 Za početak pročitaj ovu temu Altcoins - Pitanja i odgovori, onda dalje pitaj ako ti i dalje ne bude jasno.

14 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
rampart kaže...

Ljudi svima lijep pozdrav i od srca sve najbolje u 2018!! nek vam kriptovalute koje posjedujete do neba skoce sa cijenom takodjer :)

upravo su i one jedan od razloga sto sam se registrirao ovdje iako site pratim vec duze vrijeme (ovim putem bih dodao da app koju sam neki dan skinuo ne radi. radi se o BugDrioid app) i sve pohvale za rad strucnost i kvalitetan te poucan forum!! samo tako dalje :)

a sto se kriiptovaluta tice... eto zanima me bas ovaj ripple...  vjerujem da ima poneki strucnjak na tom podrucju (dovoljno je i da znate samo ponesto sto je svakako vise od mog znanja hehe) koji bi mimogao pomoci da i sam postanem vlasnik nekoliko XRP-a...

Znaci, ono koliko znam je da mi treba nekakav wallet koji podrzava xrp te nakon toga mogu pristupiti kupovini prilikom koje bih trebao dati adresu svog walleta pa ce i po uplati oni docu u wallet... e sad...

koji wallet preporucate?? nesto sam naletio tu da je netko utvorio nekakav wallet koji mu je uzeo 50ak xrp kao neku proviziju... danas bi to bilo oko 150 dolara i to nije bas malo a da ne pricam ako mu cijena skoci pa tih 50 komada potencijalno bude i mnogo vise... znaci kakav i koji wallet otvoriti i kako? zaista nemam previse iskustva a kada se tek covjek ukljuci informacija je toliko da se pogubi...

nadalje, kada otvorim wallet, kako i gdje kupiti xrp? moze li se preko klasicne kartice tekuceg racuna koja ima onaj SEPA itd.. preko iste kartice koja je registrirana i na pay pal racunu i s kojom npr. normalno kupujem preko ebay-a i dr...

kao sto ste i sami skuzili, cijeli postupak od zelje do realizacije mi je nepoznat, tocno sam kao prvasic koji zna samo par slova i brojeva pa vas zato molim za pomoc da i ja izgum junf u svijetu kriptovaluta i probam sa nekim ne prevelikim novcem uci pa kad se malo uhodam tko zna :)




Ne treba ti wallet da bi pristupio kupnji kriptovaluta. Wallet ti je poželjan ako ih želiš čuvat na dugoročno, da ti coini ne stoje na burzi (binance i slične burze, ja sam na binance), jer su podložne hakiranju i ostalim ljudskim faktorima (npr. prdne čoviku koji je otovorio tu burzu da je zatvori i sl.)
Laički opisano...kupiš ethere u mjenjačnici (coinbase, btc mjenjačnica...) i oni ti to prebace na burzu od koje im daš adresu i nakon toga trejdaš ethere za kriptovalute po tvom izboru, i u slučaju da želiš tu kriptovalutu ostavit malo dugoročnije, zbog gore opisanih razloga je prebaciš u wallet. Barem sam ja to tako skužio da ide taj proces, pojednostavljeno rečeno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2018 11:17 (TiMi79).
6 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

Pozdrav svima,

 

Imam problem sa prebacivanjem rippla sa cex.io na ledger. Kad radim withdraw na cex.io, odbijaju mi transakciju. Konkretno, dobijem kroz 20ak sekundi na mail "Unfortunately, your withdrawal request has been returned. Withdrawal commission has been withheld by payment system". 

 

Fee su mi bez pardona skinuli iako nikakva transakcija nije obavljena. Ako neko moze pomoci. bio bi mu zahvalan.

 

Pozz :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

ripple coin koji prati  "koje jamio jamio je "  rutu ..

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

Koja je najbolja stranica za kupovinu ripplea? Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
sparow kaže...

Koja je najbolja stranica za kupovinu ripplea? Hvala

 Evo,biraj :)

 

https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets

6 godina
protjeran
offline
Ripple(XRP)

Jel tko razmišljao koliko je realno da Ripple probije granicu od 10 dolara i više? Sa sadašnjom cijenom od oko 3 dolara njegov osnivač je već sada težak preko 35 milijardi dolara. Kada bi Ripple skočio na 10+ dolara lik bi težio preko 100 milijardi...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)

Realno je.

 

Razmišljanja koliko je realno možete pronaći tu:

https://www.xrpchat.com/forum/5-general-discussion/

-=PiS=- www.pis-klan.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 15:25 (Bongiaro).
12 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

Koja su predvidjanja Ripple za ovu godinu hoce mu rasti cena bar do 5$ neki pricaju cak i do 10 $

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ripple(XRP)

Ima li netko objasnjenje zasto je XRP potonuo danas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
Bongiaro kaže...

Realno je.

 

Razmišljanja koliko je realno možete pronaći tu:

https://www.xrpchat.com/forum/5-general-discussion/

 totalno nerealno

 

racunaj sam

 

39milijardi koina u svijetu i svaki mjesec jos 1 miliun izadje ..

e sad 5 $ x 39 milijardi je  195 ,,milijardi investicije ,,na 128b jedva na jedvite jade dovukli nekako

i pali pa do 120 pa pali jos jace .. sad je na 99.4 i padaaa i do 20%

 

drugim rjecima 5-10$ je san nekog klinca koji nezna obicnu matematiku

i takav ce gubiti a veliki igraci s smjeskom milijarde brojati

 

btw 10$ ripple mora imati 390milijardi $ investciju ..bitcoin ima jedva 250-270 b

znaci mission impossible ...

 

ali dobro je sam za sebe tjesiti

 

12 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
kerum kaže...

Ima li netko objasnjenje zasto je XRP potonuo danas?

 

Koliko ga pratim, mislim da što je rastao, rastao je.. Da je to to.. 

Daj Bože da griješim, jer i sam ću se opeći i ponešto izgubiti nastavi li padati i dalje, ali to je nekako moje skromno mišljenje.. 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
kerum kaže...

Ima li netko objasnjenje zasto je XRP potonuo danas?

Ako gledaš Coinmarketcap, onda se čini da je jako potonuo jer su skinuli neku burzu s liste, malo su napravili paniku bez razloga.

 

Na burzama je cijena dosta stabilna: https://www.reddit.com/r/Ripple/comments/7owejd/price_is_stable_guys_dont_panic_coinmarketcap/.

 

Za par dana navodno DMM u Japanu otvara prodaju (između ostalog) XRP-a, pa vjerujem da će cijena taj dan opet skočiti, mogla bi preći i 4-5$ ako ekipa to doživi pozitivno.

15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
kerum kaže...

Ima li netko objasnjenje zasto je XRP potonuo danas?

 Na nekoliko koreanskih burzi XRP je bio oko 4$ i danas je coinmarketcap maknuo te burze sa liste i sada imaš realniju situaciju koliko xrp je trenutno. 

Stoja
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
husarim kaže...
Bongiaro kaže...

Realno je.

 

Razmišljanja koliko je realno možete pronaći tu:

https://www.xrpchat.com/forum/5-general-discussion/

 totalno nerealno

 

racunaj sam

 

39milijardi koina u svijetu i svaki mjesec jos 1 miliun izadje ..

e sad 5 $ x 39 milijardi je  195 ,,milijardi investicije ,,na 128b jedva na jedvite jade dovukli nekako

i pali pa do 120 pa pali jos jace .. sad je na 99.4 i padaaa i do 20%

 

drugim rjecima 5-10$ je san nekog klinca koji nezna obicnu matematiku

i takav ce gubiti a veliki igraci s smjeskom milijarde brojati

 

btw 10$ ripple mora imati 390milijardi $ investciju ..bitcoin ima jedva 250-270 b

znaci mission impossible ...

 

ali dobro je sam za sebe tjesiti

 

 

Rast na 5$ nije toliko nerealan, pod uvjetom da svi odjednom masovno ne počnu prodavati. 

 

Pitanje je samo jesu li ljudi voljni platiti 4$ ili više po novčiću. Market cap nije baš najtočnija indikacija količine fiat novca koja je stvarno ugurana u tržište. Npr. osnivač Ripple-a ima preko 5 milijardi XRP koina, koje je dobio po cijeni od 0$. Onaj tko je kupio 1.000.000 XRP-a za 5 centi pred godinu dana, nije ugurao 2.500.000$ na tržište, nego 50.000$, a market cap danas pokazuje kao da su svi koji trenutno HODLaju platili koine po trenutnoj cijeni. Tijekom 12. mjeseca se prodavao po 0.25-0.80$, kada ga je kupilo možda i najviše hodlera.

 

10$ bi bilo rast u cijeni od 3-4x, to vjerojatno nije realno niti za jedan od top 10 koina (kao da BTC za mjesec dana dođe na 50.000$). Ali ni ovo što se događalo u 12/2017 isto nitko nije očekivao, tko zna kako će to ići dalje (moja pretpostavka, puno sporije nego do sada).

 

Ali market cap nije toliko ograničavajući faktor, pod uvjetom da se ne desi totalna panika i svi odjednom krenu prodavati (što bi značilo "pucanje balona"). Ako se doda na Coinbase, sigurno će mu u dan-dva narasti cijena (možda i preko 5$) jer ima veliku psihološku prednost: vidiš pet koina koji su >1000 USD po novčiću i među njima jedan koji je 3 USD, ako ne kužiš što se događa vjerojatno ćeš već vidjeti kako postaješ milijuner jednog dana kad XRP bude 15.000$. :)

16 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

pobjegao ja od xrp-a da budem taman na malom profitu, i sve prebacio u ethereum i carVertical ICO :D https://www.carvertical.com

 

ova noć mi bila užas, radio noćnu i samo gledam kako xrp pada, a ne mogu trgovat, još čitam vijesti kako je firma tužila osnivača što posjeduje 5 milijardi tokena....

makar porasli danas na 3 dolara, briga me, ethereum je dugoročno zicer 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 7:10 (dinamo82).
 
0 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
Ripple(XRP)

imam nešto XRP-a od 7mj i holdam ga, no ima li kakvih naznaka da bi mogao malo gore?

 

nisam ga htio prodati kad je bio 3$ jer sam se nadao da će ići na bar 5$

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice