Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

poruka: 126
|
čitano: 86.108
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Što je Crypto.com platforma?

Krenuli su kao Monaco brend, promovirali su se kao platforma sa ciljem tranzicije svijeta u kriptovalute. Sredinom 2018. godine rade rebranding te kupuju domenu Crypto.com za  12 milijuna dolara.
Danas se njihov opus sastoji od slijedećih stvari:

   1.   Crypto.com Visa Kartica
   2.   Crypto.com aplikacija (kupnja i prodaja kriptovaluta)
   3.   Crypto.com wallet (novčanik)
   4.   Usluge lendinga i loaninga
   5.   Crypto.com burza i sindikalne akcije

Smatraju se najboljim mjestom za:

Kupiti prodati kriptovalute
Plaćanje za dnevne troškove kriptovalutama
Zaraditi kamatu na oročenju vaših kriptovaluta
Investirati vaše kriptovalute
Dobiti zajam sa pologom vaših kriptovaluta
Platiti i biti plaćen kriptovalutama od ostalih korisnika

Kompletna priča se vrti oko Visa Crypto.com kartice.

Ovdje možete vidjeti kako izgleda moja kartica, koja mi je stigla prije malo više od mjesec dana:

https://imgur.com/SBH3JKU

Kartica nudi mnoge benefite, nikad prije viđene na tržištu.
Npr nudi cashback od 1-8% na svaku kupnju ovisno o razini kartice koju uzmete. Nudi besplatni spotify, netflix, amazon prime, pristup loungeovima na aerodromima i sl. 
Na 3. Razinu kartica je benefit i dobivanje od 10% kamate godišnje u CRO tokenu, 4. i 5. razina 12% godišnje.
Kod nas je također promocija do 30.09. da sa bilo kojom karticom ukoliko kupujete u Kauflandu ili Lidlu dobijete 10% cashbacka na kupnju. Osobno sam testirao to i radi savršeno.

Sve kartice od razine 2 nadalje su metalne, imaju 18g masu i zaista su premium po svemu i mame mnoge poglede.

Ovdje možete vidjeti  sve razine kartica, uvjete za dobivanje i bonuse koje nude:

https://crypto.com/en/cards.html

Karticama se moze placati tako da prodate kripto,ili direktnim topupom fiata.
Kartica se može koristiti na svim POS aparatima koji prihvaćaju VISA-u.
Sve kartice od razine 2 nadalje traže lockup CRO tokena da bi se mogli koristiti svi benefiti kartice. CRO je zakljucan na period od 6mj. Nakon toga možete raditi sa njim što vas je volja. Ili nastavite da bude u lockupu pa koristite karticu,ili ga otkljucate i prodate,pa imate tek neki mali postotak cashbacka na kartici bez ostalih bonusa.

Osim same kartice meni osobno vrlo zanimljiva je Earn opcija. Mjesto gdje možete “oročiti” svoje kriptovalute te dobivati kamatu. Kamate variraju od tokena do tokena, na koji rok oročujete (flexi,1mj ili 3mj) te koliko CRO tokena imate stejkano, odnosno koju karticu. Ja osobno imam oročen CRO token na koji dobivam 12% kamate godišnje kod oročavanja na 3mjeseca. Kamata se isplacuje tjedno, te s kamatom možete odmah raspolagati.

Glavni coin za sve funkcije platforme je CRO token,pa eto nešto o njemu.

To je token koji je trenutno u top 25 na coinmarketcapu ,a ima više ulitity funkcije za Crypto.com burzu (manji fee), te ima funkciju za sudjelovanje u sindikatima preko burze. Sindikati su grupne kupnje kriptovaluta gdje dobijete određeni popust. CRO tokenom se može plaćati preko appa bez fee-eva drugim korisnicima, može se kupovati giftcardove na koje se dobije 10% cashbacka ili ga se može oročiti na burzi sa 10% kamate godišnje na  6 mjeseci što vam daje pravo da sudjelujete u sindikatima itd.

Platforma se stalno nadograđuje, stalno se stvaraju nove funkcije, traže partneri za giftcardove, community raste.

Ukoliko biste željeli svoju VISA Crypto.com karticu, Crypto.com također nudi promociju gdje se preko referal linka daje 25$ bonusa u CRO tokenu. Dakle ako se prijavite preko moga linka na app, prođete KYC i stejkate 5000CRO tokena ili više (naručite Ruby red ili jaču karticu) oboje dobivamo 25$ u CRO tokenu.

 

Da ne kršim pravila, javite mi se privatnom porukom pa vam pošaljem referal kod.

Hvala svima unaprijed koji se prijave preko mog linka!

Također ovdje možemo diskutirati o svemu vezanome uz Crypto.com i VISA Crypto.com karticu, ima dosta tips n trickova kako izvuči maksimum iz svega. Za bilo kakva pitanja stojim na raspolaganju, može u temi ili na PM.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 7:48 (GrimReaperKC).
Moj PC  
5 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Imam swipe-a  i binance Bitcoin  Visa i Mastercard kartice i zadovoljan sam

 

 

Ima li neko da koristi Plutus Bitcoin  karticu kakva su iskustva

 

Koja je najbolja Bitcoin kartica 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Pozdrav!

 

Jedno jednostavno pitanje za one koji koriste crypto.com android aplikaciju; Kako platiti nešto ako dobijem samo adresu i amount? Nema QR koda, a u opcijama crypto.com aplikacije pod pay ne vidim nigdje da bih mogao unijeti tu adresu. (bitcoin je valuta)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

Pozdrav!

 

Jedno jednostavno pitanje za one koji koriste crypto.com android aplikaciju; Kako platiti nešto ako dobijem samo adresu i amount? Nema QR koda, a u opcijama crypto.com aplikacije pod pay ne vidim nigdje da bih mogao unijeti tu adresu. (bitcoin je valuta)

 

Hvala

 Pozdrav!

 

Ako misliš na kripto adresu onda ideš na crypto wallet, withdraw i withdraw to external adress (pretpostavljam da se radi o nekoj privatnoj adresi).

 

Ukoliko nije to napiši mi detaljnije o čemu se radi pa ću ti pomoć

9 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Evo, mislim da čak niti ne treba preko PM, neka bude vidljivo i ostalima a radi pojašnjenja ZAŠTO kriptovalute nisu još popularnije, i nikada neće biti;

 

Dakle, uzeo sam si danas vremena da malo proučim kak to funkcionira, i mislim da sam savladao osnove, da krenem u šoping (bar sam tako mislio).

 

Za početak, instalirao sam Electrum wallet na Mac, registrirao se na coinbase gdje traže više osobnih podataka nego da ideš uzimati kredit u banci.

Nakon toga, dodatno čitajući, vidim da imaju dosta velike naknade, a dosta ljudi preporuča krypto.com, kao jednostavnu platformu s malim naknadama i pouzdanu. I reko, idem se registrirati i tamo. I uistinu, sve je to lijepo zvučalo kod čitanja "EULA", ALI;

 

Nakon registracije, uplatio sam cca 20 EUR kreditnom karticom uz naknadu 0d 1,46% što je ok i prihvatljivo. Dakle, do ovoga koraka (uplate im novca), sve je prošlo ok, ALI SADA počinje sranje.

 

 

Kao i milijuni drugih, htio sam obaviti jednostavnu kupnju bitcoinima online (radi se o pretplati za app Syncler+), 6 USD je iznos.

Dakle, nemože biti jednostavnije i do ovoga trenutka ništa ilegalno. Od resellera sam dobio kripto adresu i iznos koji trebam platiti (6 usd preračunato u BTC)

 

- krypto.com nema opciju plaćanja na kripto adresu, samo QR code

- da bi "platili na adresu" morate napraviti "povlačenje" novca s njihove platforme uz skoro 8 jebenih eura naknade ! ! !

 

Eto, tu sam zapeo, jer čak i da zaboravim sva sranja oko inicijalnog učenja, oko komplicirane registracije gdje te traže osobne podatke kao da si na evaluaciji za tajnog agenta SOE, oko nekompatibilnosti raznih platformi iako se radi o jednoj valuti (npt. BITCOIN), ovo stvarno odbija korisnike.

 

Pa kvragu, čak ni banke nisu toliki lihvari da toliko deru s naknadama.

 

EDIT;

Eto, htio sam sam sebi prebaciti / isplatiti za probu 10 eur na moj Electrum wallet na Mac kompu, ali kaže da je minimum za withdraw 0,003 BTC (60 EUR???)

 

Ono što mi nije jasno, zašto to nigdje nitko ne upozorava? Pa jebemu miša, nemam namjeru kupovati jahtu bitcoinima.

 

 

Inaće, alternativa mi je paypal, ali eto, sad bi baš htio ovo dovršiti, Imaš li ideju kako dalje?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 15:21 (ZdravacVZ).
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

Evo, mislim da čak niti ne treba preko PM, neka bude vidljivo i ostalima a radi pojašnjenja ZAŠTO kriptovalute nisu još popularnije, i nikada neće biti;

 

Dakle, uzeo sam si danas vremena da malo proučim kak to funkcionira, i mislim da sam savladao osnove, da krenem u šoping (bar sam tako mislio).

 

Za početak, instalirao sam Electrum wallet na Mac, registrirao se na coinbase gdje traže više osobnih podataka nego da ideš uzimati kredit u banci.

Nakon toga, dodatno čitajući, vidim da imaju dosta velike naknade, a dosta ljudi preporuča krypto.com, kao jednostavnu platformu s malim naknadama i pouzdanu. I reko, idem se registrirati i tamo. I uistinu, sve je to lijepo zvučalo kod čitanja "EULA", ALI;

 

Nakon registracije, uplatio sam cca 20 EUR kreditnom karticom uz naknadu 0d 1,46% što je ok i prihvatljivo. Dakle, do ovoga koraka (uplate im novca), sve je prošlo ok, ALI SADA počinje sranje.

 

 

Kao i milijuni drugih, htio sam obaviti jednostavnu kupnju bitcoinima online (radi se o pretplati za app Syncler+), 6 USD je iznos.

Dakle, nemože biti jednostavnije i do ovoga trenutka ništa ilegalno. Od resellera sam dobio kripto adresu i iznos koji trebam platiti (6 usd preračunato u BTC)

 

- krypto.com nema opciju plaćanja na kripto adresu, samo QR code

- da bi "platili na adresu" morate napraviti "povlačenje" novca s njihove platforme uz skoro 8 jebenih eura naknade ! ! !

 

Eto, tu sam zapeo, jer čak i da zaboravim sva sranja oko inicijalnog učenja, oko komplicirane registracije gdje te traže osobne podatke kao da si na evaluaciji za tajnog agenta SOE, oko nekompatibilnosti raznih platformi iako se radi o jednoj valuti (npt. BITCOIN), ovo stvarno odbija korisnike.

 

Pa kvragu, čak ni banke nisu toliki lihvari da toliko deru s naknadama.

 

 

Inaće, alternativa mi je paypal, ali eto, sad bi baš htio ovo dovršiti, Imaš li ideju kako dalje?

 crypto.com je zaista friendly, ali treba biti upucen. bitcoin nije način za plaćanje/provođenje malih transakcija. to nema veze sa crypto.com

svugdje su naknade iste/slične. 

za topup kartice s koje ces placat kešom na POS mjestima koristiti direktno topup sa kartice ili sepa transfer na fiat wallet pa s njega filati karticu. sepa je besplatna.

za kupnju kriptovaluta na platformi, također sepa sa bankovnog računa na fiat wallet i kupiš kripto bez naknade uz mali spread koji se javlja. 

za slanje kriptovaluta. privatni novčanik s mogućnoštću podešavanja gasa/fee-a ti je najbolje i najjefitnije rješenje. 

 

ps. 

onak tko prebacuje milijon usd ili čak milijardu, ce isto platit 8usd za transakciju. njemu se itekako isplati 

9 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

ako pod privatni novčanik misliš nešto poput ovog Electrum na kompu, vidio si da sam to prvo napravio.

Problem nastaje kako staviti novac (BTC) ilitiga "napuniti" taj wallet.

 

Ja sam se, googlajući, odlučio za krypto.com, pa s njega sam htio prebaciti u svoj wallet na kompu.

Eto, tu nastaje problem, jer koliko god instrukcija na google-u počitao, i tutorijala tražio nitko vam to neće napisati. Ne znam zašto je tako, ali jednostavno je. Koja je onda poanta, i zašto je to operativno tako?

 

Ako sam dobro shvatio drugo poglavlje (ono sitnim slovima) ja bih sada trebao izvršiti depozit nekog iznosa sa svoga deviznog računa na krypto.com, kako bih verificirao taj isti devizni račun, i tek onda bih eventualno mogao na njega prebaciti sredstva sa krypto.com-a?

 

Jel tu onda mogu povući manji iznos (npr. 20 EUR), ili trebam čitati i neko poglavlje 3 (nevidljiva slova možda)?

 

 

E, nemogu ti reći kolko mi je danas ovo frustracije izazvalo, ovako jednostavni zadatak (plaćanje 6 eur kriptovalutom), a nemoguća misija.

 

 

Stvarno ne kužim zašto su toliko onemogučili intuitivnost? Kao da su se namjerno potrudili da sve dodatno otežaju, i to tamo gdje ne trebaju - čista operativa.

 

EDIT;

Ako kupim gift card u nekom iznosu bitcoina u krypto.com aplikaciji, jel onda to mogu "učitati" u svoj wallet na kompu?

EDIT2; Da sam sebi odgovorim - nije moguće.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 15:43 (ZdravacVZ).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

ako pod privatni novčanik misliš nešto poput ovog Electrum na kompu, vidio si da sam to prvo napravio.

Problem nastaje kako staviti novac (BTC) ilitiga "napuniti" taj wallet.

 

Ja sam se, googlajući, odlučio za krypto.com, pa s njega sam htio prebaciti u svoj wallet na kompu.

Eto, tu nastaje problem, jer koliko god instrukcija na google-u počitao, i tutorijala tražio nitko vam to neće napisati. Ne znam zašto je tako, ali jednostavno je. Koja je onda poanta, i zašto je to operativno tako?

 

Ako sam dobro shvatio drugo poglavlje (ono sitnim slovima) ja bih sada trebao izvršiti depozit nekog iznosa sa svoga deviznog računa na krypto.com, kako bih verificirao taj isti devizni račun, i tek onda bih eventualno mogao na njega prebaciti sredstva sa krypto.com-a?

 

Jel tu onda mogu povući manji iznos (npr. 20 EUR), ili trebam čitati i neko poglavlje 3 (nevidljiva slova možda)?

 

 

E, nemogu ti reći kolko mi je danas ovo frustracije izazvalo, ovako jednostavni zadatak (plaćanje 6 eur kriptovalutom), a nemoguća misija.

 

 

Stvarno ne kužim zašto su toliko onemogučili intuitivnost? Kao da su se namjerno potrudili da sve dodatno otežaju, i to tamo gdje ne trebaju - čista operativa.

 

EDIT;

Ako kupim gift card u nekom iznosu bitcoina u krypto.com aplikaciji, jel onda to mogu "učitati" u svoj wallet na kompu?

EDIT2; Da sam sebi odgovorim - nije moguće.

 

 

 

postoji milijun walleta razlicitih, za komp,mobitel, windows,linux. 

 

ono što bi trebao, je reći što želiš napraviti.. kolko sam shvatio želiš nekome nešto platiti kriptovalutom. 

e sad reci nam u kojoj kriptovaluti želiš platiti. prvo morao bi kupiti tu kriptovalutu. i onda bi je morao poslati.

naravno da tu sad ima caka kako odraditi najpovoljnije. 

bez nekih informacija ti nemogu pomoći. 

9 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Evo, da skroz pojdnostavim; Ovo sa slike bih htio platiti bitcoinima. Kao što vidiš na slici na desnoj strani dolje je adresa i iznos. Pa eto, ak može tvoj savjet kak je najpovoljnije / bolje, step by step.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 12:36 (ZdravacVZ).
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

Evo, da skroz pojdnostavim; Ovo sa slike bih htio platiti bitcoinima. Kao što vidiš na slici na desnoj strani dolje je adresa i iznos. Pa eto, ak može tvoj savjet kak je najpovoljnije / bolje, step by step.

 

 

 bitcoin ti nije razvijan da bude platežno sredstvo za takve male transakcije...

 

najbolje što možeš, je da uzmes btc od nekoga p2p ili mozes npr na bitcoin store hr, i da daš svoj wallet privanti kojeg ces kreirat npr na coinomi appu ili nekom drugom.

i da ga iz privatnog walleta pošalješ na tu adresu gdje moraš platiti. 

9 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Ajd, da krenemo u malo drugom smjeru. Ako može info , recimo da hoću ono što imam na crypto.com u bitcoinima, prebaciti u CRO valutu (svejedno, može i etherum, ili neku treću). Koliko brzo je to vidljivo, i ima li tu neke provizije? Kak brzo su mi onda sredstva na raspolaganju za daljnje prebacivanje?

 

To pitam, recimo da je ideja pratiti malo kretanje valuta, pa prebacivati u onu gdje očekujem nekakav skok vrijednosti.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Dobra stvar kod Crypto.com-a je orocenje USDC-a s 12% godisnje kamate, za nas koji smo stakeali 25000CRO-a. Ali cini mi se da ćemo više spusiti na CRO-u nego zaraditi na kamatama od oročenja. Ali tu je i 3% cashback-a koji uvijek dobro dođe. 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
9 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Evo mali update, nakon što sam još malo dublje proučio princip Crypto.com.

 

Točno je da je ovo izuzetno dobra platforma. Naravno, svatko tko želi koristiti beneficije, kao i trgovati, jednostavno, mora se prethodno informirati, ili učiti na vlastitim greškama  :)

 

Nakon inicijalno uplaćenih 20-ak eur, shvativši da se s time ne može ništa, uplatio sam još 60-ak eur. Dakle 80 uplaćenih eura (s naknadama). Također, SEPA transakcijom (simboličnih 5 eur) sam autorizirao moj devizni račun u Zagrebačkoj banci)

Znači, ukupno uplaćeno 85 eur i za to kupljeni bitcoini, prije cca 3 tjedna.

 

Sad mi je stanje 125 EUR u bitcoinima, koje u svakom trenutku mogu prodati (bez naknade), kao i povući na devizni račun u Zabi.

 

Nije mi bila namjera špekulirati, ali eto, tako je ispalo, iako je ova vrijednost dječja igra, ali tko ima "viška", ako pretvorimo ovo u tisuće (postotke), uistinu bi bila lijepa zarada.

 

Treba samo inicijalno savladati "tehnikalije", ali poprilično je jednostavno i transparentno.

 

Hvala autoru teme na korisnim informacijama!  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

Evo mali update, nakon što sam još malo dublje proučio princip Crypto.com.

 

Točno je da je ovo izuzetno dobra platforma. Naravno, svatko tko želi koristiti beneficije, kao i trgovati, jednostavno, mora se prethodno informirati, ili učiti na vlastitim greškama  :)

 

Nakon inicijalno uplaćenih 20-ak eur, shvativši da se s time ne može ništa, uplatio sam još 60-ak eur. Dakle 80 uplaćenih eura (s naknadama). Također, SEPA transakcijom (simboličnih 5 eur) sam autorizirao moj devizni račun u Zagrebačkoj banci)

Znači, ukupno uplaćeno 85 eur i za to kupljeni bitcoini, prije cca 3 tjedna.

 

Sad mi je stanje 125 EUR u bitcoinima, koje u svakom trenutku mogu prodati (bez naknade), kao i povući na devizni račun u Zabi.

 

Nije mi bila namjera špekulirati, ali eto, tako je ispalo, iako je ova vrijednost dječja igra, ali tko ima "viška", ako pretvorimo ovo u tisuće (postotke), uistinu bi bila lijepa zarada.

 

Treba samo inicijalno savladati "tehnikalije", ali poprilično je jednostavno i transparentno.

 

Hvala autoru teme na korisnim informacijama!  

 molim 

 

što se tiće banke, zaba očito naplaćuje. sa revoluta je sepa free, i sjeda instant. Preporučam još revolut iz razloga što se može uštedit par lipa na tečaju (konverzija hrk u eur).

 

Također ako naručiš karticu,možeš i nju nafilati kešom ili prodati crypto za keš pa trošiti direktno s nje, ili podići gotovinu na bankomatu. 

Meni je platforma odlična. Da je savršena, nije. Svi veliki prozivodi trebaju vremena da se usavrše. 

Naknade koje imaju su među manjima u svijetu exchangeova, a što se kartiće tiće trenutno nemaju konkurencije.. Ona postoji na papiru, ali kad se stvari to sve u real world i kako funkcionira, nemaju konkurencije jer kod njih sve funkcionira savršeno. 

12 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

TOKEN BURN

 

najavljen je burn 70% ukupnog supply tokena.

 

vec je napumpalo skoro 100%. 

 

mainet izlazi 25.03.2021.

 

 

moon baby 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Kolega koliko je potrebno minimalno uplatiti u aplikaciju da možeš povući sredstva? Instalira bezveze aplikaciju prije par mjeseci kada ono stoji 74 eura,a nisam ništa uplatio ?! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

GrimReaperKC, jel koristiš njihov wallet?

Kak to funkcionira? Svi govore da je Exodus naj, barem kaj se tiče softwareske strane...

 

Imaš kakav savjet po tom pitanju?

 

 

thx

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

min 100 EUR možeš povući nazad na svoj devizni račun.

 

 

12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

min 100 EUR možeš povući nazad na svoj devizni račun.

 

 

 s tim da prvo moras imati uplatu s racuna na koji zelis povuci. znaci račun a . ako hoces pare na racun a, prvo moras sa njega poslati bilo kakvu transakciju na fiat wallet i onda moze vice versa, sa 100 eura kao minimum za slanje.

12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Srednji kaže...

GrimReaperKC, jel koristiš njihov wallet?

Kak to funkcionira? Svi govore da je Exodus naj, barem kaj se tiče softwareske strane...

 

Imaš kakav savjet po tom pitanju?

 

 

thx

 koristim samo app.

koristim za benefite koje smatram da su mi dobri.

za sve privatno imam ledger nano s.

11 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
ZdravacVZ kaže...

min 100 EUR možeš povući nazad na svoj devizni račun.

 

 

 Super,hvala ti.Pa kako stvari stoje najbolje pomalo ulagati pa šta bude od ovog CRO coina.

12 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Evo recap od današnjeg <ask me anything> sa Kris Marszalekom, CEO Crypto.com

- first Kris spoke about amazing bull run we're having
- growth in user number on Crypto.com is amazing. 10 million users so far,expected number at the end of 2022 is 100mil
- 70% of CRO burn was driven by purpose of decentralization, give the people power back
- principle of Crypto.com is to build fast and cheap decentralized network
- mainet launch is on 25th march 2021.
- 100 projects to be built on top of the Crypto.com chain on all verticals, funding startups, blockchain incubator
- we're happy to live in this times, to witness revolution, smartest people in the world are entering in crypto space
- CRO burn won't affect card rewards, they're working beatifully, having such beatifully crafted metal card in wallet creates a powerfull bond with Crypto.com brand
- Crypto.com card is by far the largest crypto card program in the world today, nobody else came even close
- expansion is going well, Australia, soon Latin America, Middle East,Turkey, Russia
- Singapore license will take longer than expected, tough one
- virtual card are coming in Europe in March, Apple pay and Gpay are taking longer cause of 3rd parties involved, but eventually they'll be implemented
- crypto credit - first markets will be launched in March, on Q2 will be more global rollout, complex cause of different licenses and this is something new for Visa network
- crypto credit will be super friendly, awesome priced and good for every crypto hodler
- about card staking requirements, they wanted to solve market volatily issue, so from 19th March 2021. staking req for cards will be nominated in FIAT currencies
- white label cards program - some negotiations are in motion, there is one infrastructural upgrade needed to roll out program, Crypto.com is happy to share infrastructure with partners
- reenabling of GBP wallet - top issue, Crypto.com is working hard to resolve this issue, it should be done by end of March
- Customer service waiting issue - growth is really big and strong, customer services was doubled and Crypto.com is hiring super aggresively
- Burning CRO token, possible security token problem - there is difference when companies are burning tokens tied to their profit seasonaly, Crypto.com is buring almost all supply at once so risk is low
- converting CRO ERC20 to native chain token process will be announced in next few days
- defi swap move from erc20 to native - Kris sees defi wallet as aggregator of all different defi platforms
- mainet will be fast and cheap, Kris said fee will be 0.01 CRO
- Ledger is close partner of Crypto.com , first thought is to make staking and securing network super easy, but there will be possible to delegate from Ledger and other wallets
- Exchange mobile app - after a few tweaks web exchange will be the fastest in industry, Crypto.com is working hard on delivering exchange mobile app in March
- Exchange in USA - working hard on that, it's really complex enviroment

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Vidim da neki od vas imate iskustva s crypto mjenjačnicom, ja sam ušao u svijet kriptovaluta prije par tjedana i nisam imao nikakvih problema sa kupovinom na nekim od mjenjačnica, malo me zabrinulo što sam naišao na dosta komentara(doduše Britanaca i Kanađana) kako je to sve prevara i kako je teško, gotovo nemoguće povući svoja sredstva na bankovni račun nazad. Može li mi itko objasniti o čemu se tu sad radi i imam li razloga za brigu?
Također imam problem jer prilikom bilo koje transakcije u polje za unos količine valute ne mogu upisati četveroznamenkasti broj, a to sam mogao prije par dana.
Unaprijed hvala!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Okram Ciras kaže...
Vidim da neki od vas imate iskustva s crypto mjenjačnicom, ja sam ušao u svijet kriptovaluta prije par tjedana i nisam imao nikakvih problema sa kupovinom na nekim od mjenjačnica, malo me zabrinulo što sam naišao na dosta komentara(doduše Britanaca i Kanađana) kako je to sve prevara i kako je teško, gotovo nemoguće povući svoja sredstva na bankovni račun nazad. Može li mi itko objasniti o čemu se tu sad radi i imam li razloga za brigu?
Također imam problem jer prilikom bilo koje transakcije u polje za unos količine valute ne mogu upisati četveroznamenkasti broj, a to sam mogao prije par dana.
Unaprijed hvala!

 novac se moze povlaciti i uplacivati bez ikakvih problema.. 

 

ljudi imaju tendeciju kakati za svaki problemcic online,i onda drugi ljudi to vide pa misle da ništa nevalja.

 

 

ovaj problem sa znamenkama je bug u appu, iduci update kad ga google pusti ce riješiti problem

3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Svako koliko vremena izlazi novi update?
12 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

cca 1 tjedno. al to ovisi do googla. CDC preda app i onda google mora odobriti novu verziju na playstore

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Frend i ja smo novi u ovome, koristimo crypto i imamo par pitanja za tebe, pa ako ti ne bi bio problem da te kontaktiramo nekako videopozivom, puno bi nam značilo. U svakom slučaju, hvala ti
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
Okram Ciras kaže...
Frend i ja smo novi u ovome, koristimo crypto i imamo par pitanja za tebe, pa ako ti ne bi bio problem da te kontaktiramo nekako videopozivom, puno bi nam značilo. U svakom slučaju, hvala ti

 možeš se javiti na PP pa cemo dalje privatno :-)

 

btw danas je lansiran mainet, a uskoro i nft platforma

5 godina
offline
Crypto.com CRO ( + Visa kartica)

Nazalost najlosija platforma i burza za trading, fees brutalno visoki... osobno koristim radije Binance(trajdanje) + Celsius za hold i kamate koje su 1.5x vece nego na crypto.bot ... krenuli su jako i velikom promocijom i bla bla , ali Binance im dalje dere guzove , a Celsius ima jači apy i rewards sistem nego oni. Eto to je moj iskreni odgovor i misljenje, jer vecina spama po fejsu isto s tim crypto bot referal programom... a npr jedan Celsius sad mozes pobrat kao novi korisnik 70 DAI, znaci prakticki 70 dolara dzabe uz uvjet da moras imat promet 200 usd i drzat tih 200 usd minimalno 30 dana na celsiusu.

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crypto.com CRO ( + Visa kartica)
plavi_medved kaže...

Nazalost najlosija platforma i burza za trading, fees brutalno visoki... osobno koristim radije Binance(trajdanje) + Celsius za hold i kamate koje su 1.5x vece nego na crypto.bot ... krenuli su jako i velikom promocijom i bla bla , ali Binance im dalje dere guzove , a Celsius ima jači apy i rewards sistem nego oni. Eto to je moj iskreni odgovor i misljenje, jer vecina spama po fejsu isto s tim crypto bot referal programom... a npr jedan Celsius sad mozes pobrat kao novi korisnik 70 DAI, znaci prakticki 70 dolara dzabe uz uvjet da moras imat promet 200 usd i drzat tih 200 usd minimalno 30 dana na celsiusu.

 to je tvoj iskreni odgovor? 

 

mislim poštujem mišljenje, al fulao si temu. dignes celsius i binance temu pa im pišeš hvalospjeve, gospele, možeš i na lidrano.

 

probao sam celsius, kamate su priblizne (u coinima koje ja imam), s tim da celsius isto trazi da drzis njihove tokene ako hoces vecu kamatu. 

 

binance je lider burza, rade dobro i vec su dugo tu, no ne znači da su savršeni niti da nema jos dobrih burzi.

 

što se fee tice uvijek postoje lagani putevi,i malo zaobilazni jeftiniji. ja zaista nemam probleme, snalazim se super i koristim sve blagodati platforme. 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice