Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona na Ga

poruka: 4
|
čitano: 2.930
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona na Ga".
13 godina
offline
Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona na Ga

Dugo vremena razmisljam o foldable mobitelu, ali svaki put kad vidim stvarnost, razocaram se nasto mobitel lici nakon godinu dana.

 

Evo screenshot iz Linusovog videa (Short Circuit) o Pixel Foldu:

 

  

(Fold 4 nakon godinu dana korištenja)

 

 

Ko normalan ce platiti 1800 eura za mobitel koji se raspada nakon godinu dana, i moras ic na servis da mjenjaju screen protector, cekat na mobitel na tjedan dana, koristit zamjenski i ostalo

It s just cornflakes...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2023 14:50 (Qudek).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona n
Qudek kaže...

Dugo vremena razmisljam o foldable mobitelu, ali svaki put kad vidim stvarnost, razocaram se nasto mobitel lici nakon godinu dana.

 

 

Zanimljivo.

Ne znam nikoga da ga ima. Vidio ga jednom uzivo, kod nekog Rumunja koji ga je pokazno sklapao/rasklapao u kaficu, kao da je na vojnoj vjezbi u Slunju. Nek puknu dusmani kad vide raskos.

Na tom zgibu mora biti wear & tear-a, kao sto i ima. Baterija 3 700 mAh. Hm.

16 godina
offline
Re: Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona n
Gebirgs kaže...
Qudek kaže...

Dugo vremena razmisljam o foldable mobitelu, ali svaki put kad vidim stvarnost, razocaram se nasto mobitel lici nakon godinu dana.

 

 

Zanimljivo.

Ne znam nikoga da ga ima. Vidio ga jednom uzivo, kod nekog Rumunja koji ga je pokazno sklapao/rasklapao u kaficu, kao da je na vojnoj vjezbi u Slunju. Nek puknu dusmani kad vide raskos.

Na tom zgibu mora biti wear & tear-a, kao sto i ima. Baterija 3 700 mAh. Hm.

 Ja znam pacijenta koji je morao uzeti od tcoma na milijun robovskih ugovora samsung z fold i rascvoljilo mu je unutrašnji zaslon nakon pola godine - crne trake, ne radi touch... na kraju je koristio samo vanjski ekran, jer su ga u servisu uvjerili da je on kriv što ga je unfoldao i foldao svaki dan a za "servisiranje" tražili keš u vrijednosti dobrog flagshipa. Pomagao sam mu sastaviti i mailove za raznorazne samsunge za eu, koreju... naravno nitko mu se nikad nije javio odgovorom. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio konkretniji prikaz vanjskog zaslona n

Pozz,

 

ja evo recimo koristim Flip3 i nakon godinu i pola je kao iz dućana....... Nema nikakvih poteškoća i problema. Ovaj novi,ako će vanji ekran biti u full funkciji da se može odgovarati na razne chat poruke ,mailove i sl.će još manje "opterećivati" taj preklop i unutarnji ekran. A i od Flipa 3 do ovog su prošle 2 generacije unapređenja tako da ja jedva čekam recenzije. Trebali bi ubaciti i Dex..Ako će biti i to onda će rasklapanja moba biti 50-60% manje u mom slučaju (gledam TV na njemu pa mi Dex dušu da za to)...... Za sad mi se nova Motorola sviđa i ako je to u biti Lenovo,vanjski ekran joj je TOP...Ako će i Zamzung biti takav,bit će to pun pogodak..... 

 

Treba vidjeti kako se i ta ekipa ponaša prema mobu....Ruku na srce,nije to mobitel kao i standardni,ipak je taj ekran unutra osjetljiv..... Svatko ko uzima takav tip moba treba biti svijestan toga...Daje jako puno novaca i na neke stvari treba pripaziti ....... Sve ima svoje prednosti i mane..... Makar ja osobno Folda ne bi uzeo nikad jer ne vidim smisao... Flip mi je zbog veličine i mogućnosti "normalnog" pospremanja u đep top..... Svaka čast rasklopljenom ekranu na Foldu,ali ruku na srce,za te novce i kompromise radije uzmem neki "normalni" flagship (S23 Ultra recimo)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2023 16:20 (szagorec).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice