Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

poruka: 6
|
čitano: 1.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog".
16 godina
offline
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

Iznenađen sam i uvređen!

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

EDIT

ovakve studije su reklama za Apple, a debeli finac ispada da krije nešto. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 14:20 (gpd).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

Stvarno nevjerojatno i u potpunosti neočekivano.  

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

Zasad još nitko tako nije ispitao ponašanje Googleovog Androida niti je na sličan način mapirao njegove aplikacije. No prošla istraživanja o aplikacijama trećih strana ne sugeriraju da je Google išta svjesniji privatnosti od Applea, sugeriraju finski istraživači.

Ovo za Android je relativno očekivano, Google je kompanija koja živi od korisničkih podataka i Android platforma kao njen proizvod ima tu etiketu. Nasuprot tome, jedna od Apple/iOS mantri je da pošteno platiš uređaj i pošteno platiš aplikacije i da Apple i developeri dobro zarađuju na tim prihodima te ne moraju špijunirati svoje korisnike, i da je to platforma za korisnike koji cene privatnost i bezbednost svojih podataka. Što je, po svemu sudeći, još jedna od Apple bajki.
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

Vremena potpune privatnosti su prošla, danas se naši podaci prikupljaju gotovo posvuda. 

Evo računalo za sve one koji su zabrinuti za svoju privatnost.

Have you tried turning it off and on again?
 
2 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Čuvanje podataka od Applea teže je od očekivanog

Bilo bi zanimljivo napraviti studiju da se na tjedan dana svi odreknu mobitela, dakako to je nemoguce nazalost.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice