YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

poruka: 536
|
čitano: 99.233
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič".
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...

Evo najnovije vijesti oko karantene... Uskoro na vijestima.

 

Izgleda da puno ljudi u nas misli da je ova korona ništa i da su to gluposti, upravo kao ove neke budale po forumu i Toni Cetinski. Pa su tako fino čovjek na Braču radio 5 dana i dolazio na posao, a nikome nije rekao da mu bba već 5 dana ima simptome korone. Naravno da je baba pozitivna. Naravno, nije on jedini, takvih likova je još masu, šta mislie da je bolje šutit, nego prijavit. Jučer su bila 3 slučaja, danas ih je već 9 potvrđenih, a nisu još svi nalazi gotovi i sad u podne ide obavijest da najvjerojtanije i Brač ide pod potpunu karantenu. J. v. m. svima odreda radi ovoga, sad ne mogu ić napravit na kući šta moram, da ne propadne, ne mogu u polje, ne mogu staroj teti odnit šta joj treba, ne smin ni blizu Brača do daljnjeg, a da sam slučajnu došao jutros na Brač, ne bi mogao otić. A imam propusnicu...

 

Jel sad vidite koje probleme radite svojim glupim retardiranim izjavama, jel vidite štetu u ljudskim životima i u novcima i u životima onih koji se paze i pridržavaju svega? Jedan pametnjaković je dovoljan, samo jedan, a vidim da vas ima više od jedan. Taman kad se sve smiruje i kad idemo prema kraju, sad će bit ludilo i novi valovi.

 

Jer je korona izmišljena i 5G je problem.

 

NEMA 5G NA BRAČU, KONJI JEDNI!!!!

 Kako se baba zarazila?

Kad kazes "Jedan pametnjaković je dovoljan, samo jedan" kako u kontekstu toga gledas na iducu turisticku sezonu?

I taj Cetinski je samo pjevac, i to sto se proslavio pjevanjem ne znaci da ima ikakvog pojma o bilo cemu drugom. To je isto kao kad nogometasa pitaju za misljenje o sirenju virusa. Ono ok, naravno da svatko ima pravo na misljenje, ali taj se proslavio u sportu i lako moguce da nema pojma o nicemu drugom.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...

 Ma vidiš kako su lipo Bračani to sredili. Šta njima ima ko govorit oko korone, stariji čovjek ode u Split u bolnicu, vrati se iz Splita iz bolnice i onda ga cijelo mjesto posjećuje, donosi mu hranu i sjede oko njega po krevetu, jer nema korone, to je izmišljeno i ljudi bezveze dižu paniku. Ni maske, ni rukavice ne trebaju, šta će ti sapun, belosvetksa zavjera...

 

Eto sad imamo dokaz kako djeluje takvo razmišljanje, jel treba nekome išta više od ovog današnjeg primjera? Ili netko možda misli da se provodi testiranje nove 5G mreže u Nerežišćima? Hahahahaha... 

 Tragicnije je sto se taj zarazio u bolnici, a jos gore sto nitko u bolnici nije imao pojma o tome nego su ga pustili.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
texas.bug kaže...

 Kako se baba zarazila?

 

 

E ne bi vjerovao kako su ljudi jadni... Taj dida, navodno nulti pacijent u Nerežišćima, šta je navodno donio virus iz bolnice je izgleda pun para, a nema nasljednika. ZATO ga je 30ak ljudi došlo posjetit kad je izašao iz bolnice, nadajući se da će užicat nešto ostavštine, jer su ga posjetili kad je bio bolestan. Koji jadnici i glupani. Ta baba je isto valjda jedna od tih šta je posječivala čovjeka koji je došao iz bolnice u vrijeme pandemije. Nevjerojatno. Apsolutno nevjerojatno nešto.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Popularni debili poput Cetinskog, Lovrena i Badrićke su nastavili stazama Jelene Karleuše. Ljudi, ja nakon što pročitah komentare ne mogu doći sebi kakvi kreteni udišu zrak.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
DarthMarkus kaže...
Popularni debili poput Cetinskog, Lovrena i Badrićke su nastavili stazama Jelene Karleuše. Ljudi, ja nakon što pročitah komentare ne mogu doći sebi kakvi kreteni udišu zrak.

 Da, kao što rekoh, nije meni problem imati razbibrigu mockumentary fantasyjem od danikena ili ickea o alienima, i alienima gušterima iz šupljeg mjeseca, ali kad takvi rašire okolo opasne teorije da je eto ova boleština izmišljotina i da to netko njih oće spriječiti u slobodi kretanja i laprdanja dok sjede u svojoj omiljenoj birtiji nakon uplate na kladari (da baš je lovatorima u interesu da ljudi sjede doma i ne troše), onda svi mi ostali ispaštamo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
El Munjoko kaže...

Ništa ne brinite, sve će biti kako treba. 

Pazite ovo, francuski nobelovac iz medicine, i otkrivatelj HIV-a, ima nešto zanimljivo za reći. 

 

Ja ovo nisam vidio nigdje na našoj televiziji.

 

 Nisi vidio jer su drugi znanstvenici zaključili da to nije istina.

 

Essentially, the scientists found that yes, there are some additions in the nCoV coronavirus originating in Wuhan that other coronaviruses don’t have, which are similar to pieces of sequence found in HIV. But, the kicker here is that these pieces of genetic code are also found in countless other viruses and there’s no reason to believe they specifically came from HIV, at all.

“The authors compared very short regions of proteins in the novel coronavirus and concluded that the small segments of proteins were similar to segments in HIV proteins. Comparing very short segments can often generate false positives and it is difficult to make these conclusions using small protein segments,” said Banerjee.

 

Znanost ne funkcionira tako da odabereš omiljenog nobelovca i onda slijepo slušaš što on priča, nego drugi znanstvenici uzmu nečiju ideju i sami ju evaluiraju, pa ako više njih potvrdi hipotezu ona se uzima ozbiljno, a u suprotnom se odbacuje. Ova je odbačena i nema nikakve potrebe da televizija nabraja sve odbačene hipoteze. I ovako je nastala prevelika medijska zbrka s informacijama, kojoj si i ti ovime uspješno pridonio.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
DarthMarkus kaže...
Popularni debili poput Cetinskog, Lovrena i Badrićke su nastavili stazama Jelene Karleuše. Ljudi, ja nakon što pročitah komentare ne mogu doći sebi kakvi kreteni udišu zrak.

 od danas slušam Radio Dravu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 13:51 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
El Munjoko kaže...

Ništa ne brinite, sve će biti kako treba. 

Pazite ovo, francuski nobelovac iz medicine, i otkrivatelj HIV-a, ima nešto zanimljivo za reći. 

 

 Ja ovo nisam vidio nigdje na našoj televiziji.

 

Ma mora da je pratio postove Cetinskog, Lovrena. Zadrt čovjek. Vjerojatno je dobio diplomu u Mostaru. 

#novivalkrećenajesen#ugasitemozakipratitevijesti#cijepivozasve#ostaniteposlušni

 

 

a jesi li vidio Davora Pavunu, koji je isto osoba za pozamasnom karijerom, ali mu pod stare dane malo otisao mozak?

argument iz autoriteta mi nije nikakav argument

(btw bilo je o senilnom na vecernjaku neki clanak)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
DarthMarkus kaže...
Popularni debili poput Cetinskog, Lovrena i Badrićke su nastavili stazama Jelene Karleuše. Ljudi, ja nakon što pročitah komentare ne mogu doći sebi kakvi kreteni udišu zrak.

To što ti kažeš za Cetisnkog ne govori ništa o tom čovjeku ali puno govori o tebi, kako si lak na jeziku druge nazivati pogrdnim imenima ali ne bi tako sigurno da čovjeka gledaš u oči. To sam sto posto siguran. Laje iza monitora ali uživo da vidi čovjeka, ne bi mu "a" rekao u lice.

Nadalje, pričao sam sa Cetinskim jednu večer u VIP loži u Bestu, moja frenda je vrlo dobra sa njim i tako smo završili cijelu večer za istu stolom. Sasvim sam sigurno da bih to radije ponovio sa njim nego sa tobom i da nisam jedini s obzirom na tvoj lajavi jezik.

Samo kažem, ostavi mogućnost da si ti zapravo (dopusti da koristim tvoje riječi) debil i kreten u ovoj priči.

Samo mogućnost. Ne moramo se sad odmah hvatati za to i dokazivati da ti zapravo jesi debil li kreten. Samo minijaturnu mogućnost.

I svi ovi što su stisnuli "thumbs up" na tvoj odgovor, vi ste u istoj košari sa njim.


7 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
HaM kaže...

I svi ovi što su stisnuli "thumbs up" na tvoj odgovor, vi ste u istoj košari sa njim.

molim ne označavaj moje postove riječju ili klikom na td, hvala ili tu ukoliko nije krajnje neophodno tako da ne moram čitati sranja koja upisuješ, ignoriraj ih... na ignore listi si mi pa te molim budi uviđavan, hvala unaprijed na razumijevanju!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 23:57 (Louis Pluto).
12 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Također molim isto, turbo VIP debili shit lista ftw.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 0:02 (DarthMarkus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor

Pa stvar i jest u tome da ne govori DarthMarkus da je Cetinski debil, nego je sam Cetinski to rekao onog momenta kada je podržao idiote koji propagiraju teorije zavjere o cijepljenju i čipiranju.

To što ti ne shvaćaš nešto tako očito također nam govori puno o tebi, ali s obzirom da si već deklarirani ravnozemljaš, onda i nije tako čudno.

 

I, kad već savjetuješ čovjeka da ostavi malu, minijaturnu mogućnost da je zapravo on debil i kreten, možda ne bi bilo loše da i sam poslušaš svoj savjet.

14 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Potpišimo peticiju da se cetinski čipira pa da se malo opameti i prestane govoriti gluposti

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
nixass kaže...
footballer kaže...

https://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2005/11001/History_and_Recent_Advances_in_Coronavirus.12.aspx

 

Prvi koronavirus koji napada ljude otkriven je još 1960.-ih, a Bill 2015. nije govorio specifično o coronavirusu nego o epidemijama i pandemijama. Nadalje, ovo nije prvi a vjerojatno ni zadnji put da imamo pandemiju (španjolska gripa, H1N1 i ostale) tako da ne znam šta vam je tu svima čudno da je on to predvidio kao neki vidovnjak kad je imao dugu povijest iz koje može učiti i naprednu medicinu kojom se lakše zaključi koja bolest ima veće šanse za prelazak u epidemiju/pandemiju. 

zato jer ljudi misle da je koronavirus nesto novo a ne poznati soj virusa vec par desetljeca, mediji samo pogorsavaju situaciju jer od pocetka siluju KORONA jer zvuci strasno i catchy, umjesto da se drze Covid-19 kak bi i trebalo.

 

@el munjoko

imas tipicne argumente - neki tamo, atlernativne cinjenice, neki znanstvenici, itd.

 Pa mediju su recimo neki autoritet jel, ili pogotovo recimo vlasti pa njihov autoritet, a ljudi su ovce a dalje ga fučkaj.Nije kompletno vezano za ovakvu temu, ali eto ovo dole pa si ti dalje misli.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Jakovp kaže...

Potpišimo peticiju da se cetinski čipira pa da se malo opameti i prestane govoriti gluposti

ja ga kao i ostale njegovog mišljenja za sad još uvijek samo žalim, no ukoliko se debilana nastavi pa procijepljenost, kada se cjepivo i pojavi, zbog građanskog neposluha padne ispod minimuma koji garantira nezaraženost onima koji se ne smiju cijepiti, tada bih mu zaželio i sankcije, nadam se racionalne i prosvijećene države... naravno, mišljenja sam da je idiot, za što ne mora odgovarati sve dok svojim idiotizmom ne inficira i ugrozi druge, mišljenja sam da se zlobni idiotizam u sekularnoj, prosvijećenoj, modernoj i racionalnoj državi koja se bazira na znanstvenim spoznajama kojima spoznaje istinu ne smije širiti nekažnjeno pa i po cijenu demokratskih vrednota kojima bi se opirao istini... znanstvena istina omogućuje prosvijećenu demokraciju, imo i nadam se da je takav slučaj i kod nas barem kada su ozbiljne situacije u pitanju

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 1:17 (Louis Pluto).
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Jakovp kaže...

Potpišimo peticiju da se cetinski čipira pa da se malo opameti i prestane govoriti gluposti

 Cetinski je zgazio čovjeka čipiranim autom, pa je shvatio da je čipiranje opasno. A poginuli je bio cijepljen, što govori koliko je cjepljenje opasno.

 

Naravno, sud je uzeo u obzir da je Toni iz fine obitelji, a u ruku kuvertu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Naravno, nije mu smetala kemija koju je trpo u sebe godinama...
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Ante Tomić, izvrstan kao i obično.

 

Neobično je, međutim, kad se Tony Cetinski javi na društvenoj mreži, u izravnom prijenosu iz svoje primaće sobe, s poznatom slaboumnom pričom da će u cjepivu protiv koronavirusa biti jedan mali, golim okom nevidljiv čip, preko kojega će tajanstveni centri moći, masoni, Bilderberška grupa, vatikanski gay lobi, kineska tajna policija i Bill Gates kao takav znati sve o vama. Čak i da je to istinito, ne shvaćamo zašto uzrujava našeg poznatog pjevača. Zašto je danas za svoje privatne podatke zabrinut netko tko je jučer, bez ikakvog skanjivanja, za novine opisivao kako su mu ispumpavali salo iz guzice?

Ako ste i vi možda prestravljeni da će vas pratiti jednim zlokobnim, malim, golim okom nevidljivim čipom, imamo za vas jednu dobru i jednu lošu vijest. Prvo loša, već vas motre. I bez cjepiva protiv koronavirusa, nadzorne kamere su na svim uglovima, i u Lidlu, i u Konzumu. Ostavljate za sobom digitalne tragove u zubarskim ordinacijama, apotekama, kemijskim čistionicama, bankomatima... Napokon, jedna mala svjetloplava točkica na Googleovoj karti uvijek označava mjesto na kojem se nalazite.

Dobra je vijest da se od toga može pobjeći. Još nisu donijeli zakon da morate imati pametni telefon i na Instagramu svaki dan objavljivati što ste ručali. Odjavite se lijepo iz svih društvenih mreža i preselite se negdje gdje nema ni kamera, ni Lidla, ni bankomata, ni zračenja 5G mreže, u kraj u kojem nije zabilježen nijedan slučaj zaraze koronavirusom, u okolicu Donjeg Lapca.

U srpskom selu bez struje Bill Gates vas nikad neće naći. Kraj čađavog špahera na drva bit ćete sigurni i od masona, i od Bilderberške grupe, i od vatikanskog gay lobija i od kineske tajne policije. Nitko na svijetu neće mariti za vas, ali nekako sumnjam da je to život kojem zaista težite.

https://www.jutarnji.hr/komentari/ante-tomic-nas-poznati-pjevac-i-tajanstveni-centri-moci-cetinski-se-boji-da-ce-mu-dok-ga-budu-cijepili-ugraditi-cip-a-za-tim-stvarno-nema-potrebe/10287832/

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
13 0 hvala 8
13 godina
odjavljen
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Ma Toniju opada popularnost na sceni pa sad mora pričat nešto da se ljudi opet sjete da on postoji i (nažalost) pjeva. Isto kao onaj engleski pjevač šta je stavljao slike kako plače u karanteni na Twitter. Fali svima njima pumpanja ega pa moraju nekako doći do pozornosti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

bacio sam oko na tonijev fejs i instagram, pa to se pretvorilo u septicku jamu.

lik je uspio dobit novopridoslice koji su ispuzali sa pitaj boga kojeg brda.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teoretič

Svaka čast Radio Dravi!

 

Radio Drava je od danas prestao emitirati pjesme Tonija Cetinskog, zbog njegovih opasnih stavova i izjava.

 

Kad bi ovako i drugi bili pametni.

 

Svaka čast!

Live long and prosper.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...

Svaka čast Radio Dravi!

 

Radio Drava je od danas prestao emitirati pjesme Tonija Cetinskog, zbog njegovih opasnih stavova i izjava.

 

Kad bi ovako i drugi bili pametni.

 

Svaka čast!

 Ahhh, ta famozna, cenzura.

Udaranje po neistomisljenicima svim sredstvima, iako je rijec ocito, u najmanju ruku neinformiranom covjeku.

 

Kakve veze njegove pjesme imaju sa njegovim stajalistima?

 

Covjek je javna osoba, zasto ga se nije dovelo u neki studio i pustilo da brani svoja stajalista u diskusiji s nekim strucnjakom.

Bas bi me zanimalo koliko bi dugo potrajao?

 

Sve sto se tim potezom napravilo je dodavanje  jos malo armature u beton njegovih pratioca. "Cetinski je u pravu, neznaju mu sto reci pa ga cenzuriraju"

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...

 Ahhh, ta famozna, cenzura.

Udaranje po neistomisljenicima svim sredstvima, iako je rijec ocito, u najmanju ruku neinformiranom covjeku.

 

Kakve veze njegove pjesme imaju sa njegovim stajalistima?

 

Covjek je javna osoba, zasto ga se nije dovelo u neki studio i pustilo da brani svoja stajalista u diskusiji s nekim strucnjakom.

Bas bi me zanimalo koliko bi dugo potrajao?

 

Sve sto se tim potezom napravilo je dodavanje  jos malo armature u beton njegovih pratioca. "Cetinski je u pravu, neznaju mu sto reci pa ga cenzuriraju"

 

Njegovi stavovi su opasni za javnost. On je javna ličnost i njegova riječ vrijedi puno, puno više od moje, jer ja nisam javno poznat i priznat. Kao takav ima veću obavezu pazit što govori i puno veću odgovornost za javno iznesene stavove. Pogotovo kad su ti stavovi opasni za zdravlje drugih ljudi, u prvom redu onih koji ga slušaju i prate.

 

Nije cenzura, nitko mu nije uklonio text i izjavu. Samo neće puštati njegove pjesme. To je revolt i kazna, zbog opasnog izražavanja.

 

Potpuna podrška Radiju Drava!

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...

 

Njegovi stavovi su opasni za javnost. On je javna ličnost i njegova riječ vrijedi puno, puno više od moje, jer ja nisam javno poznat i priznat. Kao takav ima veću obavezu pazit što govori i puno veću odgovornost za javno iznesene stavove. Pogotovo kad su ti stavovi opasni za zdravlje drugih ljudi, u prvom redu onih koji ga slušaju i prate.

 

Nije cenzura, nitko mu nije uklonio text i izjavu. Samo neće puštati njegove pjesme. To je revolt i kazna, zbog opasnog izražavanja.

 

Potpuna podrška Radiju Drava!

Iako shvacam stajaliste po pitanju revolta i kazne, to je na kraju mozda stepenicu iznad onih koji nece kupovati Coca-Colu kako bi nastetili americkom kapitalizmu.

 

Ovo su ozbiljne teme, i ako se tome ne pristupi ozbiljno, napretka nece biti.

S Cetinskim i njemu slicnim (dakle poznatim i javnim osobama) bi trebalo postupiti potpuno suprotno.

 

Pozvati ih na diskusiju sa strucnjacima i traziti da argumentiraju svoje stavove.

Javno!

U "prime time" terminu po mogucnosti.

 

 

P.S. U pravu si za cenzuru. Posve krivo sam se izrazio.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...

Iako shvacam stajaliste po pitanju revolta i kazne, to je na kraju mozda stepenicu iznad onih koji nece kupovati Coca-Colu kako bi nastetili americkom kapitalizmu.

 

Ovo su ozbiljne teme, i ako se tome ne pristupi ozbiljno, napretka nece biti.

S Cetinskim i njemu slicnim (dakle poznatim i javnim osobama) bi trebalo postupiti potpuno suprotno.

 

Pozvati ih na diskusiju sa strucnjacima i traziti da argumentiraju svoje stavove.

Javno!

U "prime time" terminu po mogucnosti.

 

 

P.S. U pravu si za cenzuru. Posve krivo sam se izrazio.

 

Pa ajde onda ću se i ja složit s tobom, potrebna je diskusija, potreban je dijalog.

 

Mene je samo strah takvih dijaloga, jer ti zaluđeni koji put ne slušaju uopće što druga strana (neki doktor npr) govori, nego tupe svoje, premalo znaju i premalo razumiju, da bi mogli shvatiti što im se govori. Previše sam takvih debata pogledao i još nisam vidio da je neki znanstvenik uspio uvjerit nekog "Tonija". Na žalost, takve stvari često budu upravo suprotog efekta, jer je ljudima lakše razumijeti osobu koja je jednako neuka kao i oni, nego nekog učenog doktora, koji tu sad priča o nečemu šta oni ne razumiju. Onaj tko razumije, njemu ni ne trebaju takvi dijalozi, jer je već čitao znanstvene radove o temi...

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...

Pa ajde onda ću se i ja složit s tobom, potrebna je diskusija, potreban je dijalog.

 

Mene je samo strah takvih dijaloga, jer ti zaluđeni koji put ne slušaju uopće što druga strana (neki doktor npr) govori, nego tupe svoje, premalo znaju i premalo razumiju, da bi mogli shvatiti što im se govori. Previše sam takvih debata pogledao i još nisam vidio da je neki znanstvenik uspio uvjerit nekog "Tonija". Na žalost, takve stvari često budu upravo suprotog efekta, jer je ljudima lakše razumijeti osobu koja je jednako neuka kao i oni, nego nekog učenog doktora, koji tu sad priča o nečemu šta oni ne razumiju. Onaj tko razumije, njemu ni ne trebaju takvi dijalozi, jer je već čitao znanstvene radove o temi...

 

Posve je jasno da u korijenu ovakvih problema, ako ne i gotovo svih problema modernog svijeta je edukacija, odnosno nedostatak iste.

 

No sloziti ces se, da odustajanje od takvih ljudi sa argumentom "njima se ne moze objasniti", nije i ne smije biti opcija, pogotovo kad smo vec dobili kriticnu masu koja utice na zdravlje svih nas.

 

Problem je prilicno ozbiljan, a ridikulizacija i ignoriranje takvih misljenja nas nije dovela nikamo.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Filox kaže...

Pa ajde onda ću se i ja složit s tobom, potrebna je diskusija, potreban je dijalog.

 

Mene je samo strah takvih dijaloga, jer ti zaluđeni koji put ne slušaju uopće što druga strana (neki doktor npr) govori, nego tupe svoje, premalo znaju i premalo razumiju, da bi mogli shvatiti što im se govori. Previše sam takvih debata pogledao i još nisam vidio da je neki znanstvenik uspio uvjerit nekog "Tonija". Na žalost, takve stvari često budu upravo suprotog efekta, jer je ljudima lakše razumijeti osobu koja je jednako neuka kao i oni, nego nekog učenog doktora, koji tu sad priča o nečemu šta oni ne razumiju. Onaj tko razumije, njemu ni ne trebaju takvi dijalozi, jer je već čitao znanstvene radove o temi...

 

Posve je jasno da u korijenu ovakvih problema, ako ne i gotovo svih problema modernog svijeta je edukacija, odnosno nedostatak iste.

 

No sloziti ces se, da odustajanje od takvih ljudi sa argumentom "njima se ne moze objasniti", nije i ne smije biti opcija, pogotovo kad smo vec dobili kriticnu masu koja utice na zdravlje svih nas.

 

Problem je prilicno ozbiljan, a ridikulizacija i ignoriranje takvih misljenja nas nije dovela nikamo.

 

Sve stoji, slažem se.

 

Zato treba dobro pazit na kurikulum osnovnih škola, što se i na koji način uči djecu. Odatle sve kreće. Izgleda da od kad sam ja završio osnovnu stvari samo idu na gore...

 

Meni je to sve toliko nadrealno i začudno... U 2020-oj godini mi se svađamo je li Zemlja okrugla ili ravna, te da li su cjepiva zapravo cjepiva ili neki čipovi za kontrolu stanovništva. Pa ovo nije ni Ed Wood izvodio, ni Monty Python nisu imali ovako lude ideje. Apsurdno totalno. Radi tog apsurda i jesu često reakcije ovakve, ko moja gore, redikulizirat i ignorirat.

 

Zmajeve, guštere i ostala sranja ne želim niti spominjat. To stvarno trebaš bit poremećen do kraja.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 12:56 (Filox).
15 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
Filox kaže...
 

Meni je to sve toliko nadrealno i začudno... U 2020-oj godini mi se svađamo je li Zemlja okrugla ili ravna, te da li su cjepiva zapravo cjepiva ili neki čipovi za kontrolu stanovništva.

 Da bi rijec dodao!

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
syncmaster245b kaže...
Filox kaže...

Svaka čast Radio Dravi!

 

Radio Drava je od danas prestao emitirati pjesme Tonija Cetinskog, zbog njegovih opasnih stavova i izjava.

 

Kad bi ovako i drugi bili pametni.

 

Svaka čast!

 Ahhh, ta famozna, cenzura.

Udaranje po neistomisljenicima svim sredstvima, iako je rijec ocito, u najmanju ruku neinformiranom covjeku.

 

Kakve veze njegove pjesme imaju sa njegovim stajalistima?

 

Covjek je javna osoba, zasto ga se nije dovelo u neki studio i pustilo da brani svoja stajalista u diskusiji s nekim strucnjakom.

Bas bi me zanimalo koliko bi dugo potrajao?

 

Sve sto se tim potezom napravilo je dodavanje  jos malo armature u beton njegovih pratioca. "Cetinski je u pravu, neznaju mu sto reci pa ga cenzuriraju"

Mislim da je panj zbog izjave, ali da mu se mjuza cenzurira je jos gore. A i ono.. sigurno ce se drzati toga... ljudi zaboravljaju sve jako brzo...

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 13:54 (VladRi).
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube i Facebook prognali najpoznatijeg teor
VladRi kaže...

Mislim da je panj zbog izjave, ali da mu se mjuza cenzurira je jos gore. A i ono.. sigurno ce se drzati toga... ljudi zaboravljaju sve jako brzo...

 Kako je nepuštanje neke pjesme na radiju gore od propagiranja po život opasnih gluposti? Te njegove gluposti imaju težinu isključivo zbog popularnosti pjesama, bojkotiranjem pjesama umanjuje se popularnost i smanjuje štetnost izjava. Osim toga, njemu je ipak najvažniji novac, da se desetak radio stanica odluči to napraviti brzo bi prestao laprdati.

 

Pjesme Riblje čorbe se ne puštaju na hrvatskim radiostanicama jer im je autor debil. Tko hoće pusti si ih kod kuće i sluša. 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice