World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

poruka: 5
|
čitano: 23.800
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic ".
14 godina
offline
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

Divna ekspanzija u kojoj sam jako uživao. Kad bih još samo imao dovoljno vremena u igri i kad bi se u igri našli svi prijatelji s kojima sam igrao!  

 

Ne sjećam se je li borba petova isto došla s ovom ekspeanzijom ili kasnije.  

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft: Wrath of the Lich King Clas
BarbaVeli kaže...

Divna ekspanzija u kojoj sam jako uživao. Kad bih još samo imao dovoljno vremena u igri i kad bi se u igri našli svi prijatelji s kojima sam igrao!  

 

Ne sjećam se je li borba petova isto došla s ovom ekspeanzijom ili kasnije.  

 

Aha, good old times.

Pet battles su došli tek kasnije u Mists Of Pandaria.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

 Nista mi vise od tih klasicnih "remastera" ne odgovara,probao klasike i to mi je jednostavno neigrivo danas.

Ali u njihovo vrijeme ostavio sam stotine pa i vise sati na te ekspanzije tako da sam ih se naigrao.

 

Ali ocito postoji trziste kad ih nastavljaju izdavat.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

Ako vam se zbog nostalgije igra, skocite na privatne, tipa warmane. Ulogirate se i nakon kratkog vremena alt+f4, ako nemate ekipu za igrati nema smisla, ali si ustedite eure. Na retailu svi tryhardaju sve verzije ko da su Method/Limited i slicni guildovi i ganjaju prvi kill/clear dungeona na svijetu. Kupi token i plati goldom boost za kill zadnjeg bossa tak da imas achivement i mozes u normalan raid bez boostera. Plati boost u PvP-u, P2W s tokenom.

 

A razina bijesa u dungen/raidovima je nevjerojatna, ako nije speedrun, jadan tenk, samo probaj pullat onu grupu kod koje se mozda mozes prosuljati 20% vremena. Tenk povuce pola dungeona, a healer nema mane, fucking healer! Ako si prvi put u dungeonu ili ga ne znas ko dlan ruke kao tenk, shitstorm.

 

Ali nista to ne moze nadmasiti psovke nasih, engleski je osakacen jezik po tom pitanju, samo fuck, rasizam i homofobija, exjuga jezici > engleski.

 

Linux, Arch Linux.
 
7 0 hvala 0
8 godina
online
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic

POzdrav ekipa,ako tko zeli da pocne igrat wotlk ,trenutno igram na firemaw najpopularniji serveru u EU , alliance, imam 70 rogua i priesta, nudim pomoc s goldima,torbama i to u wotlku, ostala su jos dva mjesta za recuit a friend

link se nalazi na https://battle.net/recruit/QC296F772T , za vise info mozete me slobodno dodati na battlenet tag sparklystars#21949 , tu postoji jos discord grupa koju vodim  https://discord.gg/GrQnTbtW

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 0:41 (Sparklystars).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice