Stiže 15-inčni MacBook Air? Apple planira proširit

poruka: 3
|
čitano: 6.001
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže 15-inčni MacBook Air? Apple planira proširit".
10 godina
offline
Stiže 15-inčni MacBook Air? Apple planira proširit

Ovi su ko Xiaomi. Uskoro će imati 25252 modela laptopa.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Stiže 15-inčni MacBook Air? Apple planira proširit

Izvori su bili govorili i o apple naočalama, apple automobilu te posve novom OS-u za iPade koji će vrtiti "pro" verzije aplikacija i imati mogućnost za više prozora. I u to su bili uvjereni 101%.

 

Od navedenog apple naočale nula bodova, apple auto nula bodova iako su predstavili fancy izgled kokpita, a iPad OS dobio je tek ograničenu podršku za više prozora, koji i nisu baš pretjerano slični baratanju prozorima na desktopu, dok nativne aplikacije nisu niti blizu podržane.

 

 

Netko je jednom napisao "ne vjerujte svemu što pričtate na internetu", ne znam da li je to bio Gandalf, Bill Gates ili Captain Kirk, tko god bio, u pravu je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže 15-inčni MacBook Air? Apple planira proširit

Ja sam planirao M2 Air uzeti, ali cijena od 1500€ je jednostavno abnormalna za 13" laptop sa 256GB memorije. A u HR bude vjerojatno i skuplji od toga. Za tu lovu bih bolje išao na LG Gram 16 sa i7, 16GB RAMa i 1TB SSDom - ali nije dostupan u HR, lako se uzme u DE ali onda dođe i s njihovom tipkovnicom što mi nikako nije opcija..

 

Ako nagodinu dođe 15" Air on bi mogao biti i 2000€ u baznoj konfiguraciji, valjda će imati bar 512GB za to, iako je i to daleko preskupa cijena..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice