Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve ljub

poruka: 8
|
čitano: 1.961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve ljub".
7 godina
protjeran
offline
Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve ljub

dost jaka cijena pretplate, mislim da nece biti nesto prepopularan servis

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve
I nije strašno, s obzirom koliko koštaju pojedinačna tiskana izdanja. Rađe ću dat za ovo 85kn nego za propali netflix 80...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve

neusporedivo je tiskano i digitalno

usput usporedivat netflix koji ima ogromne troškove šta produkcijske šta licence od sadržaja koji nije njihov je budalaština, a opet netflix košta 5kn manje....a i serveri na netflixu su vjerujem dosta skuplji 

15 godina
offline
Re: Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve
Tvpronlem kaže...

dost jaka cijena pretplate, mislim da nece biti nesto prepopularan servis

 Postoji već valjda 15 godina :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
suspendiran
offline
Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve ljub

Postoji i Comixology Unlimited (sada kao dio Kindle Unlimited pretplate) koji nudi tisuće stripova u jednoj pretplati, međutim dostupan je u samo jako malom broju država (i tako već jako, jako dugo godina).

 

 

Moram priznati da sam testirao više ovih servisa i čitao na stotine digitalnih stripova, i iskustvo je takvo da ne može nikako zamjeniti papirnato izdanje. Jednostavno ne može, i nije "to to".

 

A i ovi stripovi što se nude (američki većinom), nije to više za (nas?) mene, odrastao sam na Alanu Fordu, Dylanu Dogu, Nathanu Neveru i Martinu Mystereu (i svim ostalim junacima), to su baš bili sjajni stripovi za pročitati. Ovo danas nikakva priča, neinteresantno, 10ak stranica s "blam blam capow ugh!" i gotovo, čekaj novi broj.

Ima vjerojatno i dalje kvalitetnije europske produkcije, ali teško ju je pronaći jer nije tako popularna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Moram priznati da sam testirao više ovih servisa i čitao na stotine digitalnih stripova, i iskustvo je takvo da ne može nikako zamjeniti papirnato izdanje. Jednostavno ne može, i nije "to to".

 

A i ovi stripovi što se nude (američki većinom), nije to više za (nas?) mene, odrastao sam na Alanu Fordu, Dylanu Dogu, Nathanu Neveru i Martinu Mystereu (i svim ostalim junacima), to su baš bili sjajni stripovi za pročitati. Ovo danas nikakva priča, neinteresantno, 10ak stranica s "blam blam capow ugh!" i gotovo, čekaj novi broj.

Ima vjerojatno i dalje kvalitetnije europske produkcije, ali teško ju je pronaći jer nije tako popularna.

Ovisi o stripu, meni neke može zamjeniti bez problema, posebno color izdanja na sjajnom papiru koja imaju 300+ stranica, to mi je daleko praktičnije čitati na tabletu. Dobro dođe i kad si negdje na putu ili odmoru, teško ćeš tegliti sa sobom 10-20 stripova, ovako sve imaš na tabletu.

 

Stripovi koje si nabrojao Bonelli i Magnus će uvijek biti bolja u papirnatom izdanju jer smo uz njih odrasli i to je sad već stvar nostalgije i osjećaja.

 

Ima danas vrhunskih stripova i izvan Marvel/DC svijeta, dovoljno je malo pogledati ponudu regionalnih izdavača:

https://www.fibra.hr/

http://www.libellus.hr/

https://carobnaknjiga.rs/

...

15 godina
offline
Re: Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve
mzopg kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Moram priznati da sam testirao više ovih servisa i čitao na stotine digitalnih stripova, i iskustvo je takvo da ne može nikako zamjeniti papirnato izdanje. Jednostavno ne može, i nije "to to".

 

A i ovi stripovi što se nude (američki većinom), nije to više za (nas?) mene, odrastao sam na Alanu Fordu, Dylanu Dogu, Nathanu Neveru i Martinu Mystereu (i svim ostalim junacima), to su baš bili sjajni stripovi za pročitati. Ovo danas nikakva priča, neinteresantno, 10ak stranica s "blam blam capow ugh!" i gotovo, čekaj novi broj.

Ima vjerojatno i dalje kvalitetnije europske produkcije, ali teško ju je pronaći jer nije tako popularna.

Ovisi o stripu, meni neke može zamjeniti bez problema, posebno color izdanja na sjajnom papiru koja imaju 300+ stranica, to mi je daleko praktičnije čitati na tabletu. Dobro dođe i kad si negdje na putu ili odmoru, teško ćeš tegliti sa sobom 10-20 stripova, ovako sve imaš na tabletu.

 

Stripovi koje si nabrojao Bonelli i Magnus će uvijek biti bolja u papirnatom izdanju jer smo uz njih odrasli i to je sad već stvar nostalgije i osjećaja.

 

Ima danas vrhunskih stripova i izvan Marvel/DC svijeta, dovoljno je malo pogledati ponudu regionalnih izdavača:

https://www.fibra.hr/

http://www.libellus.hr/

https://carobnaknjiga.rs/

...

 

Da, ovo s bojama se slažem, odlično izgledaju digitalna kolor izdanja. Puno bolje nego na papiru. A i često puno jeftinije. 

 

Meni je trenutno sve bolje čitati u digitalnom obliku jer si mogu povećati i prilagoditi svojoj ćoravosti.

Imam hrpu skinutih starih stripova iz našeg djetinjstva i puno mi je ugodnije to čitati na 12-13'' tabletu nego na onom malom žućkastom papiru.

Isto tako je i s knjigama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Marvel Unlimited - obavezna aplikacija za sve ljub

Koristim. UX je dosta loš, ne intuitivan. Jeftinija alternativa tiskanim izdanjima.
$65 za sva digitalna izdanja, godišnje, nije puno. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2022 16:59 (PICART).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice