U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

poruka: 322
|
čitano: 114.747
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t".
11 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Ako netko ima EON Box može li izvući službeni APK i poslati mi ga.

 

Tnx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Evo testirao, mislim opcenito je OK, aplikacija moze biti bolja ali je funkcionalna. Slika je OK, nista spektakularno ali je OK. Lista kanala je dosta velika (imam najjacu uslugu), kao i videoteka gdje se vecina sadrzaja svodi na HBO on demand, koliko sam skuzio.

 

Jedini je problem kod mene osobno sto sam shvatio da mi se taj streaming filmova i serija jednostavno ne da gledati. Kao i Netflix kojeg placam 4 mjeseca a nisam ga 2 puta upalio. 

 

Tako da, ja cu otkazati pretplatu jer to nije za mene (niti netflix, i to ide na otkazivanje), ali za one koji uzivaju gledajuci TV i razne kanale, mislim da je super. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t
@ZovemseZoranidolazim-koja je verzija Eurosporta? Srpska ili engleska?
Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
stipest kaže...
@ZovemseZoranidolazim-koja je verzija Eurosporta? Srpska ili engleska?
Hvala

 Engleska

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Znači koristim pokućni klošarski internet koji su mi smanjili na 200 gb i sad od te mizeralbne količine bi trebao koristiti podatkovni promet na ovu uslugu.

Fak of.

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Ovo bi uzeo jedino da me zanima sport.

Ne vidim drugu svrhu gledanja kanala.

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Znači, opet ništa, odnosno isto kao s HRTi aplikacijom za WebOS: imatelji WebOS-a 1 i 2, jebite se.
Mislim, zahtjevnije aplikacije imaju svoje verzije (amazon prime, hbo go, netflix, emby, plex ...), ali ne i poludebilne hrvatsko-srpske. Fak ju, exJugoslavijo!


Hvala odgovarateljima (Marko :D, stipest, error_666 ...).
Pis on ju :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Antiseptik kaže...
Znači, opet ništa, odnosno isto kao s HRTi aplikacijom za WebOS: imatelji WebOS-a 1 i 2, jebite se.
Mislim, zahtjevnije aplikacije imaju svoje verzije (amazon prime, hbo go, netflix, emby, plex ...), ali ne i poludebilne hrvatsko-srpske. Fak ju, exJugoslavijo!


Hvala odgovarateljima (Marko :D, stipest, error_666 ...).

 

uvijek možeš spojiti laptop ili mini pc na TV pa preko browsera gledati. I imati ćeš kanale za odrasle  (jedino što se isplati gledati, uz 24 kitchen), što nije slučaj na smart TV aplikacijama.

5 godina
protjeran
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
@ZovemseZoran

Za takve stvari imam internet (+ je bolji izbor ;) ).
Pis on ju :P
13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

App za Android je gofno, sa Gplaya, pokušao na Mi TV sticku, stane na dijelu sa loginom, konstantno loada.

Sve u svemu, IPTV lista za 45HRK mjesečno i dalje bolja opcija sa SIPTV appom.

Jeli itko pokušao naći gdje se može pobrisati račun da ne ide naplata, za sada imam 30 dana trial i nemogu nikako naći gdje je dio za brisanje, cancel pretplate...

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Jučer i danas gledao neke programe, odnosno pokušavao gledati, ne znam da li sam u manjini ali slika šteka! Ali stvarno šteka i nije samo jedan program nego više njih. Kao da radi radi pa se smrzne na par sekundi i onda preskoči. I tako učestalo, do mjere da mi nije bilo gledljivo i ugasio sam. Ako me s time misle zadržati za 180kn mjesečno, neka popuše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
zoharbizo kaže...

App za Android je gofno, sa Gplaya, pokušao na Mi TV sticku, stane na dijelu sa loginom, konstantno loada.

Sve u svemu, IPTV lista za 45HRK mjesečno i dalje bolja opcija sa SIPTV appom.

Jeli itko pokušao naći gdje se može pobrisati račun da ne ide naplata, za sada imam 30 dana trial i nemogu nikako naći gdje je dio za brisanje, cancel pretplate...

 https://mojeon.hr/

 

P.S: Nešto si krivo napravio kod logiranja na Mi Tv sticku, nije do sticka.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 18:24 (Joe Cooker).
14 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jučer i danas gledao neke programe, odnosno pokušavao gledati, ne znam da li sam u manjini ali slika šteka! Ali stvarno šteka i nije samo jedan program nego više njih. Kao da radi radi pa se smrzne na par sekundi i onda preskoči. I tako učestalo, do mjere da mi nije bilo gledljivo i ugasio sam. Ako me s time misle zadržati za 180kn mjesečno, neka popuše.

 Probaj u postavkama kada se gleda preko nekog boxa ili TV staviti CBR umjesto ABR i kvalitetu na najvišu 7

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

U postavkama ideš na sliku i staviš constant bitrate CBR

 

Sorry triple post

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 18:19 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jučer i danas gledao neke programe, odnosno pokušavao gledati, ne znam da li sam u manjini ali slika šteka! Ali stvarno šteka i nije samo jedan program nego više njih. Kao da radi radi pa se smrzne na par sekundi i onda preskoči. I tako učestalo, do mjere da mi nije bilo gledljivo i ugasio sam. Ako me s time misle zadržati za 180kn mjesečno, neka popuše.

 cijeli dan mi gori od kad je javno dostupan, i nijednom mi nije smrzlo, a jos gledam preko 4g mreže gdje je cesto nestabilno...(na poslu gdje je vdsl, optima, znalo je smrznut tu i tamo)...nije uvijek kriva usluga, nekad je i do ISPA

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 18:57 (dado16).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Odeš na mojeon i dolje u desnom kutu đubretarski skoro skriveno piše običnim tekstom otkaži.
4 godine
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Potvrđujem da kod mene radi bez problema; namjerno gledam utakmicu sa EURA na EON-u i niti jednom u sat vremene nije niti na djelić sekunde zastalo.....slika OK, mislim identična onoj na Max tv-u....

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Joe Cooker kaže...

U postavkama ideš na sliku i staviš constant bitrate CBR

 

Sorry triple post

 

dado16 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jučer i danas gledao neke programe, odnosno pokušavao gledati, ne znam da li sam u manjini ali slika šteka! Ali stvarno šteka i nije samo jedan program nego više njih. Kao da radi radi pa se smrzne na par sekundi i onda preskoči. I tako učestalo, do mjere da mi nije bilo gledljivo i ugasio sam. Ako me s time misle zadržati za 180kn mjesečno, neka popuše.

 cijeli dan mi gori od kad je javno dostupan, i nijednom mi nije smrzlo, a jos gledam preko 4g mreže gdje je cesto nestabilno...(na poslu gdje je vdsl, optima, znalo je smrznut tu i tamo)...nije uvijek kriva usluga, nekad je i do ISPA

 

mućkao svašta nešta u aplikaciji, i dalje slika šteka i ne valja. Uninstall, gotovo, nemam živaca za ove gluposti. Da je piratski IPTV bi im *ebao mater i rekao sam sebi da mi tako i treba kad se idem natezati s piratima. Ali ovako legalno ... 

 

 

Gajotres kaže...
Odeš na mojeon i dolje u desnom kutu đubretarski skoro skriveno piše običnim tekstom otkaži.

 

Tnx. Otkazao upravo uslugu, u ovom stanju ne vrijedi niti 10kn. Meni osobno, jer šteka i šteka na 50 megabitnoj vezi. Ne moram napomenuti da mi Netflix 4K Dolby Vision i Youtube HDR rade bez ikakvih problema.

 

Inače, đubrad mi neda izbrisati podatke o kartici. Ostali su podatci za vijeke vijekova kod njih i ne mogu ništa napraviti. Kliknem na "izmjeni podatke" i prebaci me na wspay stranicu gdje se očekuje od mene da ponovno platim. Tako je to kad ti web rade očito firme koje poslove dobiju samo od državnih agencija.

 

 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Imaju gledanje programa 7 dana unatrag, za razliku od A1 gdje je 3, te puno bolju sliku, jer na A1 snimaju sa strašnom kompresijom. Moram još vidjeti kakva je aplikacija za LG, pa ako je dobra A1 dobija nogu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Zato i postoji gratis period od 30 dana; vidi se da li ti odgovara i ne te shodno tome odlučiš....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Btw usluga kada se otkaže i dalje vrijedi do isteka datuma od 30 dana od kada je zasnovana pretplata.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Joe Cooker kaže...

U postavkama ideš na sliku i staviš constant bitrate CBR

 

Sorry triple post

 

dado16 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Jučer i danas gledao neke programe, odnosno pokušavao gledati, ne znam da li sam u manjini ali slika šteka! Ali stvarno šteka i nije samo jedan program nego više njih. Kao da radi radi pa se smrzne na par sekundi i onda preskoči. I tako učestalo, do mjere da mi nije bilo gledljivo i ugasio sam. Ako me s time misle zadržati za 180kn mjesečno, neka popuše.

 cijeli dan mi gori od kad je javno dostupan, i nijednom mi nije smrzlo, a jos gledam preko 4g mreže gdje je cesto nestabilno...(na poslu gdje je vdsl, optima, znalo je smrznut tu i tamo)...nije uvijek kriva usluga, nekad je i do ISPA

 

mućkao svašta nešta u aplikaciji, i dalje slika šteka i ne valja. Uninstall, gotovo, nemam živaca za ove gluposti. Da je piratski IPTV bi im *ebao mater i rekao sam sebi da mi tako i treba kad se idem natezati s piratima. Ali ovako legalno ... 

 

 

Gajotres kaže...
Odeš na mojeon i dolje u desnom kutu đubretarski skoro skriveno piše običnim tekstom otkaži.

 

Tnx. Otkazao upravo uslugu, u ovom stanju ne vrijedi niti 10kn. Meni osobno, jer šteka i šteka na 50 megabitnoj vezi. Ne moram napomenuti da mi Netflix 4K Dolby Vision i Youtube HDR rade bez ikakvih problema.

 

Inače, đubrad mi neda izbrisati podatke o kartici. Ostali su podatci za vijeke vijekova kod njih i ne mogu ništa napraviti. Kliknem na "izmjeni podatke" i prebaci me na wspay stranicu gdje se očekuje od mene da ponovno platim. Tako je to kad ti web rade očito firme koje poslove dobiju samo od državnih agencija.

 

 

 

 

 

 trebao si probati upaliti vpn i onda gledati....dam se kladiti da je do operatera

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Joe Cooker kaže...
zoharbizo kaže...

App za Android je gofno, sa Gplaya, pokušao na Mi TV sticku, stane na dijelu sa loginom, konstantno loada.

Sve u svemu, IPTV lista za 45HRK mjesečno i dalje bolja opcija sa SIPTV appom.

Jeli itko pokušao naći gdje se može pobrisati račun da ne ide naplata, za sada imam 30 dana trial i nemogu nikako naći gdje je dio za brisanje, cancel pretplate...

 https://mojeon.hr/

 

P.S: Nešto si krivo napravio kod logiranja na Mi Tv sticku, nije do sticka.

 Hvala ti!

Gajotres kaže...
Odeš na mojeon i dolje u desnom kutu đubretarski skoro skriveno piše običnim tekstom otkaži.

 Hvala ti!

Rješeno :)

Ostajem na iptv listi, utakmice kasne malo, naše gledam na anteni.

13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Ja isprobavam na pc-u, slika je odlična, bolja nego na gonet.tv. Ono što me smeta je da ne mogu ne vidjeti programe na koje nemam pretplatu, dosta je to nespretno napravljeno. I kod prematanja, bilo bi dobro vidjeti nekakav preview bilo koje kvalitete, čisto da vidim gdje su reklame završile. Inače, sviđa mi se izbor programa jer sportskih programa na gonet.tv nema praktički nikakvih, a SK je za moje potrebe čisto dosta. Na gonet ima daleko veći izbor filmskih, no mislim da nisam niti jednom to gledao. Možda bi bilo bolje imati programski vodič tipa hrti, no tako je kako je, priviknut ću se.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
guslac kaže...

Ja isprobavam na pc-u, slika je odlična, bolja nego na gonet.tv. Ono što me smeta je da ne mogu ne vidjeti programe na koje nemam pretplatu, dosta je to nespretno napravljeno. I kod prematanja, bilo bi dobro vidjeti nekakav preview bilo koje kvalitete, čisto da vidim gdje su reklame završile. Inače, sviđa mi se izbor programa jer sportskih programa na gonet.tv nema praktički nikakvih, a SK je za moje potrebe čisto dosta. Na gonet ima daleko veći izbor filmskih, no mislim da nisam niti jednom to gledao. Možda bi bilo bolje imati programski vodič tipa hrti, no tako je kako je, priviknut ću se.

možeš složiti svoju listu programa, pa ih tamo ne ubaciš.. nije idealno, ali radi

15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
guslac kaže...

Ja isprobavam na pc-u, slika je odlična, bolja nego na gonet.tv. Ono što me smeta je da ne mogu ne vidjeti programe na koje nemam pretplatu, dosta je to nespretno napravljeno. I kod prematanja, bilo bi dobro vidjeti nekakav preview bilo koje kvalitete, čisto da vidim gdje su reklame završile. Inače, sviđa mi se izbor programa jer sportskih programa na gonet.tv nema praktički nikakvih, a SK je za moje potrebe čisto dosta. Na gonet ima daleko veći izbor filmskih, no mislim da nisam niti jednom to gledao. Možda bi bilo bolje imati programski vodič tipa hrti, no tako je kako je, priviknut ću se.

 na gonetu je daleko manji izbor bilo kojih žanrova, a filmskih je jedino sto ima filmbox 3 kanala, al zato fali 5 cinestarovih, nemaju ni pickbox tv itd itd...tak da je svakako manji izbor gonet u svemu....valjalo bi da povecaju broj kanala pa bar neku konkurenciju naprave jer ovak nisu nikakvi

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2021 9:17 (dado16).
12 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Sve je to sranje pored IPTV-a.

 

Jednostavno za 10 eura imam SVE.

 

 

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Na Tizenu MY TV-a 2020 app radi vrhunski !

Nikakvih blokiranja u radu, super brzo prebacivanje kanala, kao i učitavanje prethodnog sadržaja i premotavanje istih.

Stim da mi brzina interneta nije bajna 15-35.

Meni je usluga super, zadržati ću je !

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Najava iz Telemacha je da će se raditi na još nekim funkcionalnostima aplikacije tako da i onima kod kojih nešto šteka bude sve u redu....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Evo od subote koristim EON pa da iznesem neke svoje dojmove.

 

Čitam da se dosta ljudi žali na to da slika zna štekati, koristim uslugu na 10mbps internetu i tv je spojen wifi-em (samsung qled tizen smart tv) i apsolutno nikakvih problema nisam imao. Nariktan je najaci profil od 7mbps i sve radi bez problema. Mislim da cu ostati korisnik i dalje i otici sa iptv lista. Kada zbrojim da placam hbo go (5 eura) zasebno+ iptv listu (10eura mjesecno) nije mi neka velika razlika a sa ovime sam za sada jako zadovoljan

 

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice