Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 952.878
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Oh wow, uopce ne-subjektivan izvor kaze nesto kako bi druge ponizio (i na neku foru preobratio!?) kaze da imas nizak IQ ak se ne zelis cijepit? Man alive

Eh sad, ja kazem da ako vjeruješ takvim sranjima od clankova i istrazivanja i jos se ponosis time, kao da si iznad drugih jer pratis sta socijalni studiji kazu, da je to jasan indikator da imas ekstremno impotentan pogled na sebe i svoje kriticno misljenje.
Kome vjerovat? Onom strucnom naravno.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 17:25 (D3lBoy).
7 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Da je cjepivo otrovno, nebi dozvolili doniranje krvi - a ja krv doniram redovno.

Sad sam nakon cjepiva imao pauzu od 2 mjeseca, jer sam se i ponovno preselio,

em nisam ni imao raspored donacija krvi u tom gradu.

 

Pise fino da ako si se cjepio protiv covida, da nakon 4 tjedna mozes donirati krv (kao i kod svakog cjepiva).

 

Tako da sad opet po starom, svakih 6 tjedana pol litre sokica za vampire.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Opet isti lik shera linkove, i opet isti lik ne cita iste linkove koje shera. hahahaha predobro :-) zar ga netko jos shvaca ozbiljno? 

 

ps. koliko je ono average iq?

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 17:48 (kameni_zg).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 Dakle velika vecina populacije je glupa, narocito svi lijecnici koje osobno poznam.Te velika vecina mojih kolega doktora znanosti. Nije problem u tome sto su strucnjaci tipa Markoticke na pocetku izjavljivali da je za sigurno cjepivo potrebno najmanje  5 godina ,a na kraju da to nije bitno. Ili potpuna medijska cenzura i lazi tipa napadi na dr.sc Kresimira Pavelica, ili razliciti i suprotni kriteriji za covid i umrle od cjepiva, ili strasna zelja da se cijepe djeca unatoc toga sto nemaju nikakve posljedice, ili.... Ghlup narod to ne kuzi, jel? 

Ovakvi clanci samo su potvrda svih sumnji naroda, ali mainstream mediji su prepametni da to vide pa tonu dublje. Nego kad ce ti nacisticki zakoni.Jel probni balon prosao ili nije? 

 

 Samo da dodam da vjerojatno niti jedan novinar nije doprinio toliko raskrinkavanju plandemije i skepsi ljudi glede cjepljenja koliko Nenad Jaric Dauenhauer koji je naravno donio taj tekst  inteligenciji.Ako je tko i dvojio nakon sto procita njegove pamflete sve je jasno.

Cak je nastao i vic: Ivice, kako bi ti opisao novonormalno pita uciteljica. Ivica, to je

Normalno u kojem ljudi dometa kao Nenad Jaric Dauenhauer govore doktorima znanosti kao dr.sc Kresimir Pavelic kako nista ne razumiju u svojoj struci i proglasavaju ih teoreticarima zavjere.

Nenad igra za antivaxere ko niko do sada.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 21:17 (Hoggy).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

 Dakle velika vecina populacije je glupa, narocito svi lijecnici koje osobno poznam.Te velika vecina mojih kolega doktora znanosti. Nije problem u tome sto su strucnjaci tipa Markoticke na pocetku izjavljivali da je za sigurno cjepivo potrebno najmanje  5 godina ,a na kraju da to nije bitno. Ili potpuna medijska cenzura i lazi tipa napadi na dr.sc Kresimira Pavelica, ili razliciti i suprotni kriteriji za covid i umrle od cjepiva, ili strasna zelja da se cijepe djeca unatoc toga sto nemaju nikakve posljedice, ili.... Ghlup narod to ne kuzi, jel? 

Ovakvi clanci samo su potvrda svih sumnji naroda, ali mainstream mediji su prepametni da to vide pa tonu dublje. Nego kad ce ti nacisticki zakoni.Jel probni balon prosao ili nije? 

 

 

 oh, doktore, pa to ste vi?

nikad vas ne bih prepoznao...

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 20:49 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jeli se meni samo čini ili većina ove "cjepivo ekipe" bi sve nešto diktirala i naređivala? Nisam znao da ima toliko ljudi sa tako snažnom željom da nam svima pomogne. Ekipa, kad ste već tako puni dobre volje i želite širiti pozitivu i zdravlje ima vam dovoljno mjesta za volontiranje i pomaganje u raznim udrugama. Potrebno je samo dobro zalaganje (što očito imate), kritičko razmišljanje nije preduvjet!

 
9 1 hvala 2
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
all_or_nothing kaže...
Hoggy kaže...

 Dakle velika vecina populacije je glupa, narocito svi lijecnici koje osobno poznam.Te velika vecina mojih kolega doktora znanosti. Nije problem u tome sto su strucnjaci tipa Markoticke na pocetku izjavljivali da je za sigurno cjepivo potrebno najmanje  5 godina ,a na kraju da to nije bitno. Ili potpuna medijska cenzura i lazi tipa napadi na dr.sc Kresimira Pavelica, ili razliciti i suprotni kriteriji za covid i umrle od cjepiva, ili strasna zelja da se cijepe djeca unatoc toga sto nemaju nikakve posljedice, ili.... Ghlup narod to ne kuzi, jel? 

Ovakvi clanci samo su potvrda svih sumnji naroda, ali mainstream mediji su prepametni da to vide pa tonu dublje. Nego kad ce ti nacisticki zakoni.Jel probni balon prosao ili nije? 

 

 

 oh, doktore, pa to ste vi?

nikad vas ne bih prepoznao...

 U maniri teksta koji je veliku vecinu proglasio bhudalama evo tebe.

Da si studirao ista znao bi da vec kao student imas puno kolega doktora znanosti. Dakle ta recenica nista ne govori o mojoj formalnoj naobrazbi,ali ti govoris o svojoj. Kao sto sam nekima vec rekao nadam se da si dijete jer nije ti lako ako si odrastao. Pro vaxeri se isticu svojom inteligencijom i obrazovanjem na ovom forumu bar na neki nacin. I sad se pitate zasto se ljudi ne zele cijepiti?Svasta...

 

 

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

 Zavisi kako gledas. Ako pretpostavis da ljudi nisu glupi onda mozda namjerno kasne jer ako umres sto se i tako otelo kontroli mogu reci da se nisi cijepio neposredno prije. Tvoja rijec protiv njihove.Bas je tuka, da.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...
Bitanga kaže...

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

 Zavisi kako gledas. Ako pretpostavis da ljudi nisu glupi onda mozda namjerno kasne jer ako umres sto se i tako otelo kontroli mogu reci da se nisi cijepio neposredno prije. Tvoja rijec protiv njihove.Bas je tuka, da.

 

Zašto bih pretpostavio da ljudi nisu glupi, pa baš suprotno, ja znam da su ljudi glupi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Od 117 umrlih u UK od delta soja, 50 ih je bilo cijepljeno s dvije doze ("fully vaccinated"), 18 s jednom dozom. Dosta dobra zaštita.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ministar kaže...

Od 117 umrlih u UK od delta soja, 50 ih je bilo cijepljeno s dvije doze ("fully vaccinated"), 18 s jednom dozom. Dosta dobra zaštita.

51,7% cijepljenih, a čine 58% umrlih(?) Znači da je veća šansa da ćeš preživjeti ako nisi cijepljen nego ako jesi. Još bi čovjek pomislio - cijepljeni pa se ne čuvaju, ali prema podacima iz lipnja cijepljeni čine samo 35% oboljelih /pretpostavljam da je udio i dalje otprilike isti/. Možda to doduše znači da su mnogi cijepljeni rizična skupina kojima čak niti cjepivo ne može pomoći. 

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kad pišeš ne polovične priče nego 1/10 onda ovo što si napisao zaista zvuči strašno. Baš u pravoj maniri antivaksera.

A sad. Koliko je bilo zaraženih? Kolika je prosječna dob? Kolika je prosječna dob umrlih i jel su imali komorbitete? Jesu li većina zaraženih cijepljeni ili nisu? I tako dalje. Pa onda usporedimo to sa razdobljem kad nije bilo cijepiva i kad je bio dominantan beta soj.



Nadglednik dina
Moj PC  
0 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
josipva kaže...

Jeli se meni samo čini ili većina ove "cjepivo ekipe" bi sve nešto diktirala i naređivala? Nisam znao da ima toliko ljudi sa tako snažnom željom da nam svima pomogne. Ekipa, kad ste već tako puni dobre volje i želite širiti pozitivu i zdravlje ima vam dovoljno mjesta za volontiranje i pomaganje u raznim udrugama. Potrebno je samo dobro zalaganje (što očito imate), kritičko razmišljanje nije preduvjet!

 Cijepio sam se da bih zaštitio moje bližnje, roditelje.

Oni su u boležljivi, majka posebno pa kad idem k njima, bilo bi mi glupo, ili bih ja bio glup da se ne cijepim.

 

Što je u tome loše ?

 

Za tebe me baš briga.

 

Eto, ne brinem se za druge, samo za moju obitelj.

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Tako nekako 😁
Nadglednik dina
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Kad pišeš ne polovične priče nego 1/10 onda ovo što si napisao zaista zvuči strašno. Baš u pravoj maniri antivaksera.

A sad. Koliko je bilo zaraženih? Kolika je prosječna dob? Kolika je prosječna dob umrlih i jel su imali komorbitete? Jesu li većina zaraženih cijepljeni ili nisu? I tako dalje. Pa onda usporedimo to sa razdobljem kad nije bilo cijepiva i kad je bio dominantan beta soj.


 Ček ček, kažeš prosječna dob i komorbideti, hmmmm to mi nešto zvuči poznato

 

Zaporožac kaže...
 

Što je u tome loše ?

 

Za tebe me baš briga.

 

Eto, ne brinem se za druge, samo za moju obitelj.

 

Apsolutno ništa, odluka i odgovornost o cijepljenju tebe i tvoje obitelji bi trebala biti na tebi, ne na meni (i obrnuto naravno).

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 22:20 (josipva).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

 Čudno. Dva sata nakon kaj sam primio drugu dozu, bez problema sam izvadio potvrdu preko egrađani.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 Sad je sve ono što sam tvrdio, a za što su me prozivali šovinistom, dokazano studijom.

Odakle ti onda motivacija da guraš cijepljenje i spašavanje života nisko inteligentnih? Zar nije ljepše da inteligentni prežive i antivakseri budu pokošeni sa crnom kugom zvanom covid?

Koliko ja vidim problem sam sebe riješi kako god okreneš. Ili je tako kako ti kažeš i glupi će zasluženo nastradati ili nije tako i netko će ispasti glup. Works both ways

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 22:31 (josipva).
2 godine
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nisu ljudi koji se ne žele cijepiti glupi ili nižega IQ, (neki jesu) nego su većinom plašljivi.

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zaporožac kaže...
josipva kaže...

Jeli se meni samo čini ili većina ove "cjepivo ekipe" bi sve nešto diktirala i naređivala? Nisam znao da ima toliko ljudi sa tako snažnom željom da nam svima pomogne. Ekipa, kad ste već tako puni dobre volje i želite širiti pozitivu i zdravlje ima vam dovoljno mjesta za volontiranje i pomaganje u raznim udrugama. Potrebno je samo dobro zalaganje (što očito imate), kritičko razmišljanje nije preduvjet!

 Cijepio sam se da bih zaštitio moje bližnje, roditelje.

Oni su u boležljivi, majka posebno pa kad idem k njima, bilo bi mi glupo, ili bih ja bio glup da se ne cijepim.

 

Što je u tome loše ?

 

Za tebe me baš briga.

 

Eto, ne brinem se za druge, samo za moju obitelj.

 Ti si se cijepio, a oni nisu? I sad mislis da im ne mozes prenijeti kovid?

Pa ima li kraja u demonstracijama intelektualnih sposobnosti cjepljenih ( cast izuzecima)?

A ako su se oni cjepili , zasto si ti? Zbog njih?/Pa struka sad na sva vrata trubi da cjepljenje ne stiti od zaraze,al smanjuje simptome cjepljenima..Dakle vrijedi samo za cijepljene. Ili su se svi toliko zakopali u lazi u benefite cijepljenja da nikom vise nije jasno da je politika kovid putovnica apsurdna po samoj struci, pa cak i kaznjiva ako su se kaznjavali oni koji su krsili samoizolaciju.

I Vama jos nije jasno zasto se ljudi ne zele cijepiti? 

Manjak inteligencije da, ali mainstream narativa koji se izgubio u svojim lazima.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
josipva kaže...
Visak kaže...

 Sad je sve ono što sam tvrdio, a za što su me prozivali šovinistom, dokazano studijom.

Odakle ti onda motivacija da guraš cijepljenje i spašavanje života nisko inteligentnih? Zar nije ljepše da inteligentni prežive i antivakseri budu pokošeni sa crnom kugom zvanom covid?

Koliko ja vidim problem sam sebe riješi kako god okreneš. 

 To je očito tvoj način razmišljanja, i to je ono u čemu se razlikujemo.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Bitanga kaže...

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

 Čudno. Dva sata nakon kaj sam primio drugu dozu, bez problema sam izvadio potvrdu preko egrađani.

Ja sam se cijepio 10.07. i zatražio potvrdu preko egrađani, i odbijen sam. Cjepio sam se direkt preko HZJZ, nisam preko svog osobnog liječnika..? Oni to valjda odmah stavljaju u sustav kako sam se cijelio u dvorani ili ne?

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
love2ml86 kaže...
foofajter kaže...
Bitanga kaže...

Znači covid-potvrda za 1. dozu Pfizera mi je vrijedila do 10.07. A 03.07 sam primio drugu dozu (po planu i programu), i sad do 25.07. ne mogu izvadit potvrdu (iako mi uopće za sad ne treba).

Dobro su osmislili taj kontinuitet.

 

EDIT: tuka doktorica nije još unijela da sam se cijepio prije 9 dana :-D

 Čudno. Dva sata nakon kaj sam primio drugu dozu, bez problema sam izvadio potvrdu preko egrađani.

Ja sam se cijepio 10.07. i zatražio potvrdu preko egrađani, i odbijen sam. Cjepio sam se direkt preko HZJZ, nisam preko svog osobnog liječnika..? Oni to valjda odmah stavljaju u sustav kako sam se cijelio u dvorani ili ne?

 

Ma da, čuo sam isto od nekih da su nakon sat dva već bili upisani u sustav. Al ja očito nisam - ni buraz nije, a bio je taj dan isto na cijepljenju i kod iste smo doktorice. Pretpostavljam da doktorica to unosi nakon što iz "dvorane" dobije potvrdu tko je bio, a tko nije, i kad ulovi vremena za administraciju. A možda je i na moru :-D Pomalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

 Ti si se cijepio, a oni nisu? I sad mislis da im ne mozes prenijeti kovid?

Pa ima li kraja u demonstracijama intelektualnih sposobnosti cjepljenih ( cast izuzecima)?

A ako su se oni cjepili , zasto si ti? Zbog njih?/Pa struka sad na sva vrata trubi da cjepljenje ne stiti od zaraze,al smanjuje simptome cjepljenima..Dakle vrijedi samo za cijepljene. Ili su se svi toliko zakopali u lazi u benefite cijepljenja da nikom vise nije jasno da je politika kovid putovnica apsurdna po samoj struci, pa cak i kaznjiva ako su se kaznjavali oni koji su krsili samoizolaciju.

I Vama jos nije jasno zasto se ljudi ne zele cijepiti? 

Manjak inteligencije da, ali mainstream narativa koji se izgubio u svojim lazima.

 

 

aaaaa, pismen si kao moja pokojna baba...

toliko o IQ.. 

 

cijepili su se i oni, i samim time smo smanjili mogućnost preijenosa zaraze, a ako se i zaraze, imat će lakše simptome.

opet, ako su baš loše sreće, i u grupi su tih nekoliko posto na milijun koji umru i nakon cijepljenja, bar znam da sam poduzeo sve da do toga ne dođe.

 

kakva je obiteljska situacija kod tebe što se cijepljenja tiče ?

štitite li jedni druge ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 To je očito tvoj način razmišljanja, i to je ono u čemu se razlikujemo.

 Vjerujem da je tako, zadnjih mjeseci se naveliko otkriva plemenito i nesebično razmišljanje poput tvoga u mnogih ljudi. Što da kažem, baš mi drago

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.7.2021 22:54 (josipva).
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Mislim da se rasplet nadzire. Ili cete vi  covid "vaxeri" donijeti nacisticke zakone i spremiti ljude u neo konc logore za sto se u nekim drzavama nadzire legistlativa (koja nije po ustavu istih) ili ce ova vecina bhudala kako kazete i kako spremno prenosi Nenad Vas sve pospremiti u zatvore. Sredine vise, jasno je, nema.

Osim Nenada on ima posebne zasluge za staronormalnu buducnost drustva iako mu to nije bila namjera.

Ne mislim na one koji uistinu vjeruju u pandemiju.Oni su jadni po sebi vec sto puta umrli od straha ako i dugorocno prezive cjepivo. Zrtve ludila.

Mozda svijet konacno shvati koliko je prava tridioba vlasti bitna za demokraciju. Da je tako danas nikad ne bi dosli do toga da se uopce govori o uvodjenju nacistickih zakona, niti da se ljude natjerava da se cijepe ekperimentalnim cjepivima.

 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

Mislim da se rasplet nadzire. Ili cete vi  covid "vaxeri" donijeti nacisticke zakone i spremiti ljude u neo konc logore za sto se u nekim drzavama nadzire legistlativa (koja nije po ustavu istih) ili ce ova vecina bhudala kako kazete i kako spremno prenosi Nenad Vas sve pospremiti u zatvore. Sredine vise, jasno je, nema.

Osim Nenada on ima posebne zasluge za staronormalnu buducnost drustva iako mu to nije bila namjera.

Ne mislim na one koji uistinu vjeruju u pandemiju.Oni su jadni po sebi vec sto puta umrli od straha ako i dugorocno prezive cjepivo. Zrtve ludila.

Mozda svijet konacno shvati koliko je prava tridioba vlasti bitna za demokraciju. Da je tako danas nikad ne bi dosli do toga da se uopce govori o uvodjenju nacistickih zakona, niti da se ljude natjerava da se cijepe ekperimentalnim cjepivima.

Ma ja ne bi mudrovao, svugdje di postoji veća šansa zaraze bi uveo obvezu covid potvrde a da nije neophodno za život (kao bolnice npr.). Naravno to ne važi za one koji imaju potvrdu da su negativni (koja vrijedi 48 sati?) kao i na one koji se ne mogu iz zdravstvenih razloga cijepiti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice