Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 952.923
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
A Hrvatska je poznata po tome da svi poštuju zakone i obveze.

Nagazi autoputom nekih 250 km/h pa ćeš da vidiš kako završavaš na svim portalima, ne u HR nego i u Regionu.

13 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

nemoj tako, da imamo propusnice i zatvorene granice, ne bi Zoran posjetio svog brata također 

5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?


Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosti izaziva psihičke traume  

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 10:16 (Al Crane).
 
1 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Al Crane kaže...

Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosću izaziva psihičke traume  

Glavno da tebe nasmijava jedan od važnijih javnozdravstvenih problema današnjice, dok ćeš o drugom takvom govoriti s položaja moralne superiornosti.

 

I, da, krivo si shvatio - ljudi koji imaju taj problem zapravo nemaju tendenciju kukati. Obično šute i trpe dok mogu, a kad ne mogu, e onda je sranje.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Al Crane kaže...

Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosću izaziva psihičke traume  

Glavno da tebe nasmijava jedan od važnijih javnozdravstvenih problema današnjice, dok ćeš o drugom takvom govoriti s položaja moralne superiornosti.

 

I, da, krivo si shvatio - ljudi koji imaju taj problem zapravo nemaju tendenciju kukati. Obično šute i trpe dok mogu, a kad ne mogu, e onda je sranje.

 Nisi ti mene shvatio, izgleda... ne nasmijavaju me javnozdravstveni problemi, nego ljudi koji kukaju što takvi interferiraju s njihovim pogledima i načinom života. Nema veze, uživaj. Dok možeš 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Al Crane kaže...

Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosću izaziva psihičke traume  

Glavno da tebe nasmijava jedan od važnijih javnozdravstvenih problema današnjice, dok ćeš o drugom takvom govoriti s položaja moralne superiornosti.

 

I, da, krivo si shvatio - ljudi koji imaju taj problem zapravo nemaju tendenciju kukati. Obično šute i trpe dok mogu, a kad ne mogu, e onda je sranje.

 

Da, ako nam je teško pomoći u spriječavanju širenja za po neke opasnog virusa, što misliš kolika je šansa da ikog boli briga za tamo neke depresivne - još bolje ih sprdaju.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Depresija je ozbiljan javnozdravstveni problem, kao i anksioznost. Mjere koje značajno doprinose povećanju raširenosti depresije i anksioznosti imaju svoju javnozdravstvenu cijenu. Unatoč narodnom vjerovanju, posebno raširnom u konzervativnijem dijelu populacije, depresija nije lijenost i ne liječi se motikom (iako fizički rad može pozitivno djelovati, nije lijek za depresiju te ima smisla tek kad osoba iziđe iz spirale depresije).

 

Za pretilost možemo reći da je ipak odgovoran pojedinac, ali ako neka pojava generira 40 % "neodgovornih pojedinaca" onda to više nisu pojedinci, već društvena pojava koja ima svoj uzrok i svoju posljedicu.

 

Pojedinac ima slobodnu volju odlučiti, ali društvene znanosti ipak kažu da statistički gledano zakonitosti postoje.

 

Bitanga svaki društveni kompromis ide na nečiju štetu. To uključuje i mjere. Moja osobna šteta je smanjen komoditet, a benefit toliko smanjenje troškova života da ću vjerojatno promijeniti automobil čim se ukinu restrikcije (prije toga mi nema smisla jer vozim daleko manje). Što se mene tiče, ovakve restrikcije mi nisu problem dok mi ne počnu ugrožavati radno mjesto.

 

Međutim, vidim da se mjere prelamaju preko leđa slabijih koje bismo također kao društvo trebali štititi, a to ne radimo. Osobno me smeta takav pristup u kojem se jedne skupine ugroženih zanemaruju da bi se preko njihovih leđa zaštitile druge ugrožene skupine, a posebno me smeta što se za to zalažu osobe koje se predstavljaju kao lijevo orijentirane i kao moralno superiornije, jer to nije ništa drugo nego licemjerje.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 11:06 (MrBlc).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Al Crane kaže...

Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosću izaziva psihičke traume  

Glavno da tebe nasmijava jedan od važnijih javnozdravstvenih problema današnjice, dok ćeš o drugom takvom govoriti s položaja moralne superiornosti.

 

I, da, krivo si shvatio - ljudi koji imaju taj problem zapravo nemaju tendenciju kukati. Obično šute i trpe dok mogu, a kad ne mogu, e onda je sranje.

 Ja bih rekao da si ti krivo shvatio. On govori o onima koji kukaju zbog gluposti, ti kažeš da ljudi s ozbiljnim problemima ne kukaju. Znači on ne govori o onima koji imaju ozbiljne probleme, nego o onima koji ih nemaju, a kukaju. S time da tu ipak postoji samoostvarujuće proročanstvoo i kukanje (tj. stav o nekom problemu) ti može otežati nošenje s njime.

 

No u toj priči je bitno da većinu problema izaziva stvarna ugroza od virusa, a 'pretjerane mjere' su samo mali dio. Mjere su svakako nužnost, a koliko vidim većina koja ima s njima problem ima i s onima koje su potpuno opravdne i razumljive, za njih je 'pretjerivanje' samo izgovor da gunđaju protiv svega.

 

Dok se za virus tražila smrtnost na dvije decimale iz bar pet recenziranih studija, pa onda ni to nije bilo dovoljno dok ne prođe cijela godina, pa sada ni to nije dovoljno, a za štetnost cjepiva se postavljaju slični kriteriji, za nuspojave (ekonomija, psihički problemi, debljina...) se nabacuju brojevi bez ikakvih izvora, to se mora vjerovati na riječ.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cirkus na kvadrat, grabež i intresi kao i obično ili stupanj EU apsurda 6.5 po Rihteru.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/astrazeneca-sakrila-30-milijuna-doza-cjepiva-u-italiji/2263433.aspx

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Al Crane kaže...


Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosti izaziva psihičke traume  

 Ti mora da si uhljeb ili neki parazit ili netko kome su roditelji sve omogucili... Kad izades iz zlatne kule iznenadio bi se koliko siromasnih ljudi ima koje je korona ekonomski i posljedicno psihofizicki unistila... Ali na ruzicastom nebu di zlatna mladez sere zlatna jaja dok jedu jastoge i kavijar te pisaju velike kolicine najskupljeg sampanjca to nije uopce problem, nego je problem kako doc do broja tv starlete za ugodno druzenje....

11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Preminulo je 20 osoba. Među preminulima četiri osobe su imale po jedan komorbiditet. Najmlađa je imala 77 godina...

Zatvaraj sve i jebi mater... Zamisli starci nasli umirat ko je to vidio ljudi moji jeli to moguce. Da mi je umrijet u 77 odmah potpisujem...

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 Ja bih rekao da si ti krivo shvatio. On govori o onima koji kukaju zbog gluposti, ti kažeš da ljudi s ozbiljnim problemima ne kukaju. Znači on ne govori o onima koji imaju ozbiljne probleme, nego o onima koji ih nemaju, a kukaju. S time da tu ipak postoji samoostvarujuće proročanstvoo i kukanje (tj. stav o nekom problemu) ti može otežati nošenje s njime.

S obzirom da je odgovorio nakon mog upozoravanja na problem, a da pritom neposredno prije nije bilo nečijeg kukanja na koje je to moga obiti odgovor, rekao bih da odgovara meni. To što ja upozoravam na postojanje problema ne znači da taj problem direktno mene pogađa. Moguće da je jednostavno imao potrebu ispucati frustracije zbog nečije kuknjave nepovezano s ostatkom rasprave, ali ako to nije slučaj, onda je krivo shvatio.

 

Visak kaže...

No u toj priči je bitno da većinu problema izaziva stvarna ugroza od virusa, a 'pretjerane mjere' su samo mali dio. Mjere su svakako nužnost, a koliko vidim većina koja ima s njima problem ima i s onima koje su potpuno opravdne i razumljive, za njih je 'pretjerivanje' samo izgovor da gunđaju protiv svega.

Nije pitanje jesu li mjere nužnost, već koje su mjere nužnost. Svaka mjera dalje od one koja je nužna za ostvarenje cilja je pretjerana, a ako se isti cilj može ostvariti s više različitih mjera, onda treba odabrati onu koja je povoljnija po pitanju omjera benefita i štete koju uzrokuje.

 

Nazivno je cilj očuvanje zdravstvenog sustava.

 

Visak kaže...

Dok se za virus tražila smrtnost na dvije decimale iz bar pet recenziranih studija, pa onda ni to nije bilo dovoljno dok ne prođe cijela godina, pa sada ni to nije dovoljno, a za štetnost cjepiva se postavljaju slični kriteriji, za nuspojave (ekonomija, psihički problemi, debljina...) se nabacuju brojevi bez ikakvih izvora, to se mora vjerovati na riječ.

Jednako kao što je sigurnost i učinkovitost cjepiva dužan dokazati proizvođač, opravdanost mjera bi trebao dokazivati onaj tko ih donosi. To je čak izričito navedeno i u našem Ustavu (načelo razmjernosti). Povećanje stope suicida, povećanje pretilosti, smanjenje preventivnih pregleda, ekonomska šteta, ograničenje ljudskih sloboda - to su sve primjetni efekti. Da li su direktno posljediva mjera ili ne? Ja ne mogu izričito tvrditi da jesu, ali mogu da donosioci mjera zanemaruju taj aspekt. Onaj tko donosi mjere bi se trebao baviti dokazivanjem da:

- da su mjere učinkovite

- da su dodatne štete od mjera, koje ne bi postojale bez mjera, opravdane

- alternativno: da bi štete bez mjera bile veće

 

 

Visak kaže... 

Na prva četiri ne možeš utjecati. Na 6. utječeš negativno (ne kao bitan faktor, ali radiš više štete nego koristi), a 6. utječe na 7. (kao i 5. samo s obrnutim predznakom). Dakle nisi napravio baš ništa korisno, a malo si i pogoršao stvar.

Da se još vratim na ovu licemjernu izjavu. Ti si svojedobno pravdao medijsko dizanje panike jer se tako ljude upozorava na opasnost, podiže svijest i povećava poštivanje mjera. Ali, kad se ne uklapa u tvoj narativ, odjednom je upozoravanje na problem štetno.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Horatio_Hornblower kaže...
Al Crane kaže...


Uvijek se dobro nasmijem zbog likova koji kukaju da im suočavanje sa realnosti izaziva psihičke traume  

 Ti mora da si uhljeb ili neki parazit ili netko kome su roditelji sve omogucili... Kad izades iz zlatne kule iznenadio bi se koliko siromasnih ljudi ima koje je korona ekonomski i posljedicno psihofizicki unistila... Ali na ruzicastom nebu di zlatna mladez sere zlatna jaja dok jedu jastoge i kavijar te pisaju velike kolicine najskupljeg sampanjca to nije uopce problem, nego je problem kako doc do broja tv starlete za ugodno druzenje....

 LoL!! Uhljeb...
Nego vidjeh da je nedostatak kisika radi nošenja maski oštetio mnoge mozgove... ili je to od prije?

Horatio_Hornblower kaže...

Preminulo je 20 osoba. Među preminulima četiri osobe su imale po jedan komorbiditet. Najmlađa je imala 77 godina...

Zatvaraj sve i jebi mater... Zamisli starci nasli umirat ko je to vidio ljudi moji jeli to moguce. Da mi je umrijet u 77 odmah potpisujem...

 
Ne trebaš toliko čekati da svijet poštediš svog mentalnog siromaštva.
https://www.npr.org/sections/coronavirus-live-updates/2020/09/16/913365560/the-majority-of-children-who-die-from-covid-19-are-children-of-color

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Visak kaže...

 Ja bih rekao da si ti krivo shvatio. On govori o onima koji kukaju zbog gluposti, ti kažeš da ljudi s ozbiljnim problemima ne kukaju. Znači on ne govori o onima koji imaju ozbiljne probleme, nego o onima koji ih nemaju, a kukaju. S time da tu ipak postoji samoostvarujuće proročanstvoo i kukanje (tj. stav o nekom problemu) ti može otežati nošenje s njime.

S obzirom da je odgovorio nakon mog upozoravanja na problem, a da pritom neposredno prije nije bilo nečijeg kukanja na koje je to moga obiti odgovor, rekao bih da odgovara meni. To što ja upozoravam na postojanje problema ne znači da taj problem direktno mene pogađa. Moguće da je jednostavno imao potrebu ispucati frustracije zbog nečije kuknjave nepovezano s ostatkom rasprave, ali ako to nije slučaj, onda je krivo shvatio.

 

 

Ma bravo Blic, sve si shvatio, i bolje od mene šta sam sam htio reći... sjedi, jedan.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 12:48 (Al Crane).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Al Crane kaže... 

Ma bravo Blic, sve si shvatio, i bolje od menešta sam sam htio reći... sjedi, jedan.

Možda bi drugi put mogao pripaziti da misao preneseš na način da bude razumljiva u kontekstu rasprave u kojoj sudjeluješ, jer ostali sudionici rasprave ne mogu znati o čemu si ti razmišljao. Također, forum ima određene alate koji olakšavaju smještanje postova u kontekst, a to su citiraj, pa u postu bude uključen citat, odnosno odgovori, pa post sadrži link na nadporuku kako bi se točno znalo kome odgovaraš.

 

Također, još jedan pro-tip. Ako utipkaš znak @ pa nakon toga kreneš tipkati nick, možeš tagirati osobu, a ujedno umanjuješ rizik da krivo pretipkaš nick. Vidiš, ovako: Al Crane 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Al Crane kaže... 

Ma bravo Blic, sve si shvatio, i bolje od menešta sam sam htio reći... sjedi, jedan.

Možda bi drugi put mogao pripaziti da misao preneseš na način da bude razumljiva u kontekstu rasprave u kojoj sudjeluješ, jer ostali sudionici rasprave ne mogu znati o čemu si ti razmišljao. Također, forum ima određene alate koji olakšavaju smještanje postova u kontekst, a to su citiraj, pa u postu bude uključen citat, odnosno odgovori, pa post sadrži link na nadporuku kako bi se točno znalo kome odgovaraš.

 

Također, još jedan pro-tip. Ako utipkaš znak @ pa nakon toga kreneš tipkati nick, možeš tagirati osobu, a ujedno umanjuješ rizik da krivo pretipkaš nick. Vidiš, ovako: Al Crane 

 Imam i ja jedan tip: ako ti šta nije jasno - pitaj. Vidiš kako je Visak skužio od šuba.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

I gdje su ti onda ti koji kukaju? Možeš pojasniti na koga si mislio? Jer, ako nisi mislio na nikoga na ovoj temi, onda si u off-topicu, pa bih molio moderatore da reagiraju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

I gdje su ti onda ti koji kukaju? Možeš pojasniti na koga si mislio? Jer, ako nisi mislio na nikoga na ovoj temi, onda si u off-topicu, pa bih molio moderatore da reagiraju.

 Mislio sam na one koji kukaju na ovoj temi.
I dosadan si.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

I tko su ti? Imaš primjer?

A ti si zanimljiv sa svojim nespecificiranim kukanjem na one koji navodno kukaju...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

I tko su ti? Imaš primjer?

A ti si zanimljiv sa svojim nespecificiranim kukanjem na one koji navodno kukaju...

 Oni koji kukaju. Primjera koliko hoćeš, provrti samo zadnjih nekoliko stranica.
Razvezao si čitavu stranicu na jedan moj komentar od jednog retka. Ekstremno zanimljivo, nema šta. 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Cijela tema je nepotrebno rastegnuta na 56 stranica i nikako da umre :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Cijela tema je nepotrebno rastegnuta na 56 stranica i nikako da umre :-)

 Kad bi bar postojao neki način da ljudi koje neka tema ne zanima takvu ni ne čitaju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Bitanga kaže...

Cijela tema je nepotrebno rastegnuta na 56 stranica i nikako da umre :-)

 Kad bi bar postojao neki način da ljudi koje neka tema ne zanima takvu ni ne čitaju.

 

Nema nažalost opcije da hideam temu da mi se više ne prikazuje u listi tema u kojima sudjelujem. Tako da svaki dan moram kliknut da vidim nove nepročitane pizdarije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 12:19 (Bitanga).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

Nema nažalost opcije da hideam temu da mi se više ne prikazuje u listi tema u kojima sudjelujem. Tako da svaki dan moram kliknut da vidim nove nepročitane pizdarije :-)

 Samo odčekiraš 'Prati ovu temu' gore desno.

 

Edit:

Aha, ti gledaš po sudjelovanju...

Mislim da nakon nekih 30 dana što nisi ništa napisao ispada s tog popisa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 12:22 (Visak).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Po novom ni to.
Imam na listi teme u koje nisam pisao više od mjesec ipo
Life is meant to die. Accept your fates.
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Na kompu mislim da nestane tema nakon 30 dana, ali prek mob mislim da se vidi do 90 dana 🤔
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

Nema nažalost opcije da hideam temu da mi se više ne prikazuje u listi tema u kojima sudjelujem. Tako da svaki dan moram kliknut da vidim nove nepročitane pizdarije :-)

 + je da je to jako dobar način za usavršiti brzo čitanje.

Nakon ovoga se bacam na čitanje kompletnog opusa ruskog realizma u zadnjih 5-6 stoljeća - u jednom danu, naravno 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nesto ja ne kuzim ovu koronu....

 

Dakle, dosao junior iz skole s blagom temperaturom, popio sirup, temperatura nestala.

 

Kako je u nasoj mahali tih dana bio povecani broj zarazenih, zovemo doktora, dobijemo uputnicu za testiranje. Klinac se testira, sutradan popodne zovu da je pozitivan, i moramo svi u izolaciju.

 

Ajde ok... neka nas.

 

I sad hlapimo u izolaciji jos par dana, niko nema nikakve simptome, nismo bolesni, cak ni klinac, osim taj dan temperaturu vise nije ni imao, niti bilo kakve druge simptome.

 

Ok, znam da djeca to lakse podnose, sire zarazu, nemaju simptome i slicno, ali dali je moguce da se nitko nije zarazio od njega, ili da smo takve srece da nas troje ustvari jesmo zarazeni, ali nemamo apsolutno nikakve simptome?

 

Pravo ne kontam....

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Damir22 kaže...

Nesto ja ne kuzim ovu koronu....

 

Dakle, dosao junior iz skole s blagom temperaturom, popio sirup, temperatura nestala.

 

Kako je u nasoj mahali tih dana bio povecani broj zarazenih, zovemo doktora, dobijemo uputnicu za testiranje. Klinac se testira, sutradan popodne zovu da je pozitivan, i moramo svi u izolaciju.

 

Ajde ok... neka nas.

 

I sad hlapimo u izolaciji jos par dana, niko nema nikakve simptome, nismo bolesni, cak ni klinac, osim taj dan temperaturu vise nije ni imao, niti bilo kakve druge simptome.

 

Ok, znam da djeca to lakse podnose, sire zarazu, nemaju simptome i slicno, ali dali je moguce da se nitko nije zarazio od njega, ili da smo takve srece da nas troje ustvari jesmo zarazeni, ali nemamo apsolutno nikakve simptome?

 

Pravo ne kontam....

 

 Moguće je da se niste zarazili, kod mene kolegica na poslu bila pozitivna, a nitko od njezinih ukućana nije (testirali su se svi). 

8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

bolje da se ne cijepite.

pogledaj što se dogodilo conanu.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice