Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 953.038
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
perix231 kaže...

Tek-jutros-operirali-suka-morao-je-cekati-test-na-koronu 
Čovjeku pukla noga na dva mjesta, a morao je čekati pola dana zbog testa na koronu da bi ga operirali HAHHAHAHAH kakva debilana, pa ovo da mi je netko pricao prije koju godinu rekao bih mu da je lud.

Tako je i onaj dječak koji je umro od sepse uzrokovane koronom, prije toga čekao rezultate testa prije operacije slijepog crijeva. Taj test je bio negativan, poslije operacije su ga ponovno testirali pa je bio pozitivan, onda mu se naglo pogoršalo i umro je od korone. Srećom, odgađanje operacije slijepog crijeva ne može dovesti do sepse, pa teoretičari zavjere nemaju razloga sumnjati u službeno objašnjenje.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...

I dvocifren kolega i prijatleja su ju preživjele i definitivno svi pričaju iskustva da to nije ni G od Gripe.

Ne znam koliko imaš godina, ali jako malo mlađih ljudi uopće zna dvocifreni broj ljudi koji su preboljeli gripu, a kamo li i gripu i koronu, pa da mogu usporediti. Od ljudi za koje znam da su preboljeli gripu, svi pričaju kako to nije ni blizu onome što su mislili da gripa jest (mislili su da je to malo jača prehlada).

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Svijet je u takvoj polarizaciji odnosa da je corona dosla politicarima farmaceutima i novinarima ko lopta na volej. Sezonski virus gripe koji je prepumpan strasnim cinjenicama masovnim grobnicama uzasnim posljedicama a kad na kraju corak... Mrtvi se broje kako se broje covjek ima probleme sa zaliscima dozivi srcani umre sluzbeni razlog pozitivan test na koronu... Daj me nemojte pravit budalom... 90 posto umrlih je umrlo na taj nacin... Da ne nabrajam tumorska oboljenja i pacijente kod kojih je imunosni sustav los ali boze moj nije problem tumor mozdani srcani kronicnq bolest ako si testiran i imao si koronu ona je kriva... Btw umiru ljudi preko 65 godina koji gle cuda i obicno najcesce umiru... Da umiru ljudi i umirat ce i svi cemo jednog dana doc do tog stadija ali ovo je bas postalo gadljivo sa "brigom" za malog ivu ivića ... Na kraju ce ih nebrigom odnosno "pucanjem" doktora koronosa koji su u koroni otkrili novu zlatnu zilu jer to sad bilo sto napravit ides privatno jer u bolnici nema termina vremena i strucnih doktora. I to je danas tesko ostvrivo jer je uzasna guzva pa je cijena nekog pregleda veca od 1 bitcoina... Ali valjda da stvarno je jebate opasno kad svi rade isto ko muhe bez glave i dobivaju iste rezultate a to je da su sjebali generacije, pumpa se lazni novac bez pokrica za sve ekonomije jer za spas miljun krezubih baba i dida buducnost vecini ljudi izgleda lose i nakon godine terora ljudi su na rubu psihicki fizicki i financijski... Pa valjda je ok jos koju godinu sve zatvorit i ugusit ekonomiju pa printat 1900 biljuna dolara (samo Usa). 

I za kraj gejmerskim rijecnikom

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Envy kaže...

I dvocifren kolega i prijatleja su ju preživjele i definitivno svi pričaju iskustva da to nije ni G od Gripe.

Ne znam koliko imaš godina, ali jako malo mlađih ljudi uopće zna dvocifreni broj ljudi koji su preboljeli gripu, a kamo li i gripu i koronu, pa da mogu usporediti. Od ljudi za koje znam da su preboljeli gripu, svi pričaju kako to nije ni blizu onome što su mislili da gripa jest (mislili su da je to malo jača prehlada).

Ja mislim da smo se razumjeli i potpuno slažem sa tvojim mišljenjem.

Kada kažem dvocifren broj ljudi mislim na 10+ ljudi.. i definitivno momak koji je sila bio... kaže ovkao: "ok, znao sam proći će, kao gripa je.. ali jedne večeri sam se ulitao od straha. Kosti i dlake i kosa me je boljela i nisam imao snage da čašu vode uzemme". Tada kao ateist se počeo da moli bogu da ujturu osvane živ.

Problem je što je u početku sve to bila jedna velika Taboo tema, a sada koji su ju preživjeli pričaju na sav glas.

BTW: imam 37 punih u travnju ću imati 38 punih godina.. čuvam se i ratujem sa djevkom koja kada uđemo u tržni ona ne nosi masku a ja nosim, i to FFP3 dobro zalijepljena... kada je vidjela neke starlete, porodice sa djecom, menadžerice u banki koji uredno nose masku ja sam ju upitao: "jesu li ovo njemački psi ovčari pa nose brnjice ili su i dalje ljudi?".

Drugi veliki problem je Infodeima (Mislim da za to treba otvoriti posebnu temu). Ok, imali smo Epidemiju svake godine, Pandemiju svakih 10-100 godina ali ovo sada što se priča je čista Infodemija koja se prvi put javlja u povijesti čovječanstva... narod je zatupljen lošim medijima i informacijama i svatko tko ima mobilni telefon rasut je k'o riža sa lošim informacijama.

Ide piva za tebe: 

Uređivano: tipfeleri samo.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 17:13 (Envy).
12 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Sta je @Visak?? Jesi mi lupio minus radi vlastitog misljenja? Jesi li uopce procitao i shvatio sto sam htio reci?? Da ti pojasnim malo: poanta je da se prica o pandemiji nevidenih razmjera,ratno je stanje,kolabriralo je sve sto je moglo,cekaju nas jos gora vremena kako mediji i struka prenose, poduzimaju se mjere koje donose vise stete nego koristi, sva se krivnja svaljuje na narod, a oni isti koji donose mjere ne posezu za nikakvim rjesenjima koja su toliko jednostavna u ovo doba. Krse sve stp se krsiti moze,milijarde nestaju a pomaka nema. Da im je stvarno stalo zdravlja ljudi upregnuli bi u jedinstvo citav svijet,svu pamet i znanost svijeta. Zaboravili bi na rasne podjele, na trenutne manje bitne probleme,na glupe bilateralne probleme,na sve sto nas ne cini ljudima. I rjesili bi problem u tili cas. Ali to nije interes dragi moj Visku. Vidis, bez pogovora ti kazem,korona je tu,ali ima i jebeno dobar marketing i dok se god taj marketing moze naplatiti je...e se njima za zdravlje ljudi. 

 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

Sta je @Visak?? Jesi mi lupio minus radi vlastitog misljenja?

 'Minus' znači da se ne slažem s tvojim postom. A ne slažem se jer je prepun gluposti koje nemaju veze ni s realnosti ni sa zdravom pameću. Svijet naprosto ne funkcionira onako kako si ti zamislio. Kod smislenih postova se može argumentirati što nije točno, kod tvojeg se ne može ni to jer je sve jedna velika nerazmrsiva hrpa gluposti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Han kaže...

Sta je @Visak?? Jesi mi lupio minus radi vlastitog misljenja?

 'Minus' znači da se ne slažem s tvojim postom. A ne slažem se jer je prepun gluposti koje nemaju veze ni s realnosti ni sa zdravom pameću. Svijet naprosto ne funkcionira onako kako si ti zamislio. Kod smislenih postova se može argumentirati što nije točno, kod tvojeg se ne može ni to jer je sve jedna velika nerazmrsiva hrpa gluposti.

 Tako je. Svijet funkcionira na tvoj nacin. Glupost je uvesti tv kanal,recimo na HRT 4 koji ce biti sluzba javnog informiranja o Covidu,o terminima cijepljenja,o nekakvim planovima,glupost je upregnuti namjerno unisteni imunoloski zavod, glupo je preusmjeriti resurse i novac u hrvatsku pamet kojom se toliko hvale,i stotine takvih primjera. Ali daj ti meni onda reci kako to svijet funkcionira? Kako moze funkcionirati svijet,zajednica ili drzava u slucaju pandemije ako se od naroda ocekuje da snosi svu odgovornost, da snosi sav rizik i teret, a ti isti koji to zahtijevaju ne cine apsolutno nista osim kontradiktornih poteza. Sve u svemu,kako to svijet funkcionira?

11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Visak je zapravo prekriveni Capak.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ja bi se bojao tako odgovarati čovjeku koji ima takvu profilnu da znaš da je jako pametan i načitan. 

Life is meant to die. Accept your fates.
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Horatio_Hornblower kaže...

Visak je zapravo prekriveni Capak.

 Ma i ja se zakacim di ne treba... Takvi cim vide sapun odma se saginju... I ne dizu se.... 

10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Evo danas bio u policiji, 3 žene za šalterom, jedna imala masku. Ispred ove "glavne" stoji ogromna crvena prijetnja na papirima o nenošenju maski, zaljepljeno na barijeri između mene i nje. 

Ali jbg, ona je autoritet, ona ima svoje razloge i taman da nam ne odgovara mi to ne trebamo javno osuđivati (osim ako smo u skupinama onda smo jaki). No u slucaju da random ljudi koji sute i hodaju bez maske u trgovackom centru pendreči murjak jer ne nose masku, e to je onda dobro, pa cak i smiješno (pricam o postu od jucer kojeg su svi glorificirali a katastrofalan je)

Zašto onda ja nisam srao ovoj za šalterom? Jer meni ne smeta, smetaju mi hexagonskodupli standardi koje najviše pusha upravo narod koji se još nije odvojio od čizme, a nekako i nebi.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 18:30 (D3lBoy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Caustic kaže...

Ja bi se bojao tako odgovarati čovjeku koji ima takvu profilnu da znaš da je jako pametan i načitan. 

 U tome i je problem. Puno je takvih nacitanih, strucnih,sa diplomama a kljuc svega je razum,samokritika i vlastita savjest,svijest i logika. Takvima to nedostaje. Adopt,overcome and survive kod njih ne postoji... Ah,da mi je sad jedan Caustik pa da gledam eksperiment....

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
This experiment will sort out the capable from the incompetent.
Life is meant to die. Accept your fates.
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Caustic kaže...
This experiment will sort out the capable from the incompetent.

 Take notes,I am! 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

Glupost je uvesti tv kanal,recimo na HRT 4 koji ce biti sluzba javnog informiranja o Covidu,o terminima cijepljenja,o nekakvim planovima,

 Da, glupost je jer se sve te informacije mogu naći na službenim i neslužbenim stranicama što je puno praktičnije, a u informativnim emisijama se čuju novosti. Televizija naprosto nije medij gdje ćeš tražiti točno određenu informaciju jer je pruža samo jednu informaciju u određenom trenutku. Ako te zanima točno određena informacija možeš čekati satima da dođe na red. A i nema potrebe da se non-stop priča o tome, to samo dodatno deprimira ljude. I ovako je previše.

 

Han kaže...

glupost je upregnuti namjerno unisteni imunoloski zavod, glupo je preusmjeriti resurse i novac u hrvatsku pamet kojom se toliko hvale,i stotine takvih primjera.

Da glupost je jer zavod praktički ne postoji i nije u stanju samo tako početi s radom, jer se ne radi o proizvodnji lonaca. Takvi projekti zahtjevaju resurse koje naprosto nemamo. Lijepa želja ne znači da je to pametan i izvediv prijedlog.

 

Han kaže...

Ali daj ti meni onda reci kako to svijet funkcionira? Kako moze funkcionirati svijet,zajednica ili drzava u slucaju pandemije ako se od naroda ocekuje da snosi svu odgovornost, da snosi sav rizik i teret, a ti isti koji to zahtijevaju ne cine apsolutno nista osim kontradiktornih poteza. Sve u svemu,kako to svijet funkcionira?

 Svijet funkcionira tako da uz sve pljačke, afere i dokazanu nesposobnost HDZ i dalje nadmoćno vodi u svim anketama. To je realnost, pa svoje želje i očekivanja prilagodi tome.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Evo danas bio u policiji, 3 žene za šalterom, jedna imala masku. Ispred ove "glavne" stoji ogromna crvena prijetnja na papirima o nenošenju maski, zaljepljeno na barijeri između mene i nje. 

Ali jbg, ona je autoritet, ona ima svoje razloge i taman da nam ne odgovara mi to ne trebamo javno osuđivati (osim ako smo u skupinama onda smo jaki). No u slucaju da random ljudi koji sute i hodaju bez maske u trgovackom centru pendreči murjak jer ne nose masku, e to je onda dobro, pa cak i smiješno (pricam o postu od jucer kojeg su svi glorificirali a katastrofalan je)

Zašto onda ja nisam srao ovoj za šalterom? Jer meni ne smeta, smetaju mi hexagonskodupli standardi koje najviše pusha upravo narod koji se još nije odvojio od čizme, a nekako i nebi.

 

Pa ima staklo, šta će joj maska. Ta stakla su postojala još u Jugoslaviji na svim šalterima. Onda se u moderno vrijeme počelo svuda izbacivati to staklovinje, i krenuo je neki moderni dizajn, prepun intime, topline, sjedenja u krilu i sl. I eto, sad se vraćamo na staklene pregrade :-)

Samo čekam da se izmisli nešto što ćeš nosati na pimpeku da se ne zaraziš od nekog... hmmm... pa čekaj....

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 18:56 (Bitanga).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Han kaže...

Glupost je uvesti tv kanal,recimo na HRT 4 koji ce biti sluzba javnog informiranja o Covidu,o terminima cijepljenja,o nekakvim planovima,

 Da, glupost je jer se sve te informacije mogu naći na službenim i neslužbenim stranicama što je puno praktičnije, a u informativnim emisijama se čuju novosti. Televizija naprosto nije medij gdje ćeš tražiti točno određenu informaciju jer je pruža samo jednu informaciju u određenom trenutku. Ako te zanima točno određena informacija možeš čekati satima da dođe na red. A i nema potrebe da se non-stop priča o tome, to samo dodatno deprimira ljude. I ovako je previše.

 

Han kaže...

glupost je upregnuti namjerno unisteni imunoloski zavod, glupo je preusmjeriti resurse i novac u hrvatsku pamet kojom se toliko hvale,i stotine takvih primjera.

Da glupost je jer zavod praktički ne postoji i nije u stanju samo tako početi s radom, jer se ne radi o proizvodnji lonaca. Takvi projekti zahtjevaju resurse koje naprosto nemamo. Lijepa želja ne znači da je to pametan i izvediv prijedlog.

 

Han kaže...

Ali daj ti meni onda reci kako to svijet funkcionira? Kako moze funkcionirati svijet,zajednica ili drzava u slucaju pandemije ako se od naroda ocekuje da snosi svu odgovornost, da snosi sav rizik i teret, a ti isti koji to zahtijevaju ne cine apsolutno nista osim kontradiktornih poteza. Sve u svemu,kako to svijet funkcionira?

 Svijet funkcionira tako da uz sve pljačke, afere i dokazanu nesposobnost HDZ i dalje nadmoćno vodi u svim anketama. To je realnost, pa svoje želje i očekivanja prilagodi tome.

 

 

 Odgovor ishlapljen i povrsan ko radenska danas. Inace kod nas u drzavi je jedno milion umirovljenika ili ti ga najrizicnija skupina koji nisu informaticki pismeni da traze informacije na portalima. Jedini izvor informacija im je šund televizija nova i rtl, i režimska hrt. Drugo,ako je takva smrtna pandemija i ako si dobio lovu od eu ( cca 23 mlrd eura) onda itekako imas interesa i mogucnosti pokrenuti imunoloski zavod koji su btw isti ti unistili. A da ne pricam o 42 mil kn u mostar, 7 mil kuna za razvoj kovid andrije,pa podatkovni centar u jaski koji ne radi,pa razne malverzacije preko apisa,infobipa itd... A trece necu komentirati jer svijet u mojim ocima nije hdz i ne glasam za njih, moj svijet je puno veci. 

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 Odgovor ishlapljen i povrsan ko radenska danas. Inace kod nas u drzavi je jedno milion umirovljenika ili ti ga najrizicnija skupina koji nisu informaticki pismeni da traze informacije na portalima. Jedini izvor informacija im je šund televizija nova i rtl, i režimska hrt. Drugo,ako je takva smrtna pandemija i ako si dobio lovu od eu ( cca 23 mlrd eura) onda itekako imas interesa i mogucnosti pokrenuti imunoloski zavod koji su btw isti ti unistili. A da ne pricam o 42 mil kn u mostar, 7 mil kuna za razvoj kovid andrije,pa podatkovni centar u jaski koji ne radi,pa razne malverzacije preko apisa,infobipa itd... A trece necu komentirati jer svijet u mojim ocima nije hdz i ne glasam za njih, moj svijet je puno veci. 

Al' si ga ti nadrobio...

 

Imunološki zaboravi. Poslovno gledano, neće se više nikada pokrenuti, a i nije kriv notko s vlasti u RH, krivi su samo još u bivšoj državi.

Veza Jaska - APIS - Infobip?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 Odgovor ishlapljen i povrsan ko radenska danas. Inace kod nas u drzavi je jedno milion umirovljenika ili ti ga najrizicnija skupina koji nisu informaticki pismeni da traze informacije na portalima. Jedini izvor informacija im je šund televizija nova i rtl, i režimska hrt. Drugo,ako je takva smrtna pandemija i ako si dobio lovu od eu ( cca 23 mlrd eura) onda itekako imas interesa i mogucnosti pokrenuti imunoloski zavod koji su btw isti ti unistili. A da ne pricam o 42 mil kn u mostar, 7 mil kuna za razvoj kovid andrije,pa podatkovni centar u jaski koji ne radi,pa razne malverzacije preko apisa,infobipa itd... A trece necu komentirati jer svijet u mojim ocima nije hdz i ne glasam za njih, moj svijet je puno veci. 

 I što će na tom programu čitati cijeli dan kada se u kojem domu zdravlja može cijepiti, pa će umirovljenici gledati 12 sati dok ne pročitaju njihov? A ne smiju ni na WC ni zadrijemati.

Televizija kao linearan medij naprosto nije za to, a vijesti o koroni ionako ne manjka.

 

Imunološki nije pitanje samo novca, nego i stručnjaka, kojih više nema. Ne pokreću te hi-tech kompanije preko noći. Pogotovo ne u državi i od strane države koja gotovo uopće ne funkcionira. Vlast koju imamo nije u stanju organizirati ništa kompleksnije od Sinjske alke ili dočeka nogometaša. To je trenutno naš krajnji domet.

 

To su činjenice, a ti sanjari i dalje i ljuti se što drugi ne ispunjavaju tvoje snove.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ovi koji sumnjaju u maske...jednostavni test... staviš masku na veseljka ili princezu i onda se popišaš sa maskom i bez i vidiš jel ima razlike

maska ne može a sunčane mogu...ako virusi ne postoje onda ne postoje ni EMV...ali glavno da svatko od prosvjednika ima mobitel...a među njima i onih kojima je 5G sumnjiv

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ma pusti, ne mozes ti to promijeniti.

Uvijek je bilo onih posebnih i "pametnijih" od svih ostalih tako da...

Najbolje lockati temu, neka se prepiru na fejsu i dobro.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
najveći problem što takvih je ipak puno više i to je najveća boljka demokracije

da su se kod nas gradile bolnice i ulagalo u medicinu(plaće) a ne Kaptolu milijarda kuna godišnje onda bi....

Panika među političkim elitama je zato što je medicina zanemarena pa nedostaje kreveta to njima stvara problem jerbo su pare svih ovih godina bacane na gluposti i ovaj virus bi im se mogao odbiti od glavu

zato su političke elite u panici i poduzimaju ovakve mjere i onda na to dodaš ove DEBILE OD TEORETIČARE ZAVJERA 99% NJIH KAD BI IM SE RADILO O GLAVI BI ODUSTALI OD SVOJE SULUDOSTI

virus ne postoji...ok..za tebe medicinske usluge su doživotno zabranjene...samo nitko od njih nebi pristao na to...svi oni padaju na TESTU VJERODOSTOJNOSTI
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Han kaže...

 Odgovor ishlapljen i povrsan ko radenska danas. Inace kod nas u drzavi je jedno milion umirovljenika ili ti ga najrizicnija skupina koji nisu informaticki pismeni da traze informacije na portalima. Jedini izvor informacija im je šund televizija nova i rtl, i režimska hrt. Drugo,ako je takva smrtna pandemija i ako si dobio lovu od eu ( cca 23 mlrd eura) onda itekako imas interesa i mogucnosti pokrenuti imunoloski zavod koji su btw isti ti unistili. A da ne pricam o 42 mil kn u mostar, 7 mil kuna za razvoj kovid andrije,pa podatkovni centar u jaski koji ne radi,pa razne malverzacije preko apisa,infobipa itd... A trece necu komentirati jer svijet u mojim ocima nije hdz i ne glasam za njih, moj svijet je puno veci. 

 I što će na tom programu čitati cijeli dan kada se u kojem domu zdravlja može cijepiti, pa će umirovljenici gledati 12 sati dok ne pročitaju njihov? A ne smiju ni na WC ni zadrijemati.

Televizija kao linearan medij naprosto nije za to, a vijesti o koroni ionako ne manjka.

 

Imunološki nije pitanje samo novca, nego i stručnjaka, kojih više nema. Ne pokreću te hi-tech kompanije preko noći. Pogotovo ne u državi i od strane države koja gotovo uopće ne funkcionira. Vlast koju imamo nije u stanju organizirati ništa kompleksnije od Sinjske alke ili dočeka nogometaša. To je trenutno naš krajnji domet.

 

To su činjenice, a ti sanjari i dalje i ljuti se što drugi ne ispunjavaju tvoje snove.

 Pa u tome i je poanta mog posta hajvane. Da ako ti drzava stvara pritisak i puni glavu kako je ratno stanje i pandemija neslucenih razmjera zasto ne cini sve sto moze da se to drzi pod kontrolom?? Zasto se ne rade drasticne mjere?? Zasto najrizicjija skupina ljudi slobodno seta okolo a mladi ljudi ostaju doma i dobivaju mizeriju od drzave?? Zasto se zatvaraju firme,ljudi gube posao a najrizicnija skupina slobodno hoda okolo???? Da je imalo toliko ozbiljna situacija odavno bi ti isti vladajuci hodali u skafanderima i nebi nam u stozeru sjedio polupismeni ministar policije. Ne sporim da postoji covid,ali imaniebeji marketing i ispolitiziran je do krajnjih granica. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
HCMAA kaže...
najveći problem što takvih je ipak puno više i to je najveća boljka demokracije

da su se kod nas gradile bolnice i ulagalo u medicinu(plaće) a ne Kaptolu milijarda kuna godišnje onda bi....

Panika među političkim elitama je zato što je medicina zanemarena pa nedostaje kreveta to njima stvara problem jerbo su pare svih ovih godina bacane na gluposti i ovaj virus bi im se mogao odbiti od glavu

zato su političke elite u panici i poduzimaju ovakve mjere i onda na to dodaš ove DEBILE OD TEORETIČARE ZAVJERA 99% NJIH KAD BI IM SE RADILO O GLAVI BI ODUSTALI OD SVOJE SULUDOSTI

virus ne postoji...ok..za tebe medicinske usluge su doživotno zabranjene...samo nitko od njih nebi pristao na to...svi oni padaju na TESTU VJERODOSTOJNOSTI

 Tko god uplacuje zdravstveno ima pravo na uslugu. Ne zanimaju me teorije zavjere i zaboli me za njih. Zabraniti nekome pravo na zdravstvenu uslugu je glupost. Ajmo i zabranit pravo na lijecenje psihicki oboljeloj osobi koja lupa glavom u zid jer vjeruje da je cekic pa eto, lutajuci gradom u potrazi za cavlom mozda neodgovorno prenese koronu nekome.Svatko ima pravo na pomoc... 

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

Tko god uplacuje zdravstveno ima pravo na uslugu. Ne zanimaju me teorije zavjere i zaboli me za njih. Zabraniti nekome pravo na zdravstvenu uslugu je glupost. 

Pravo na zdravtsvenu uslugu je definirano zakonima, kao i obveze koje definira država.

Ukoliko ne poštuješ obveze, ne moraš imati ni prava.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Obveza je uplatiti za zdravstveno. Pretpostavljam da to radi, kao i svi mi ovdje.
Kakva bi to još obveza bila? Bit u kradezeu?
Life is meant to die. Accept your fates.
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A Hrvatska je poznata po tome da svi poštuju zakone i obveze.
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Caustic kaže...
Obveza je uplatiti za zdravstveno. Pretpostavljam da to radi, kao i svi mi ovdje.
Kakva bi to još obveza bila? Bit u kradezeu?

Zakonska? Ima ih brdo, među ostalim dužan je poduzimati aktivnosti za zaštitu svog zdravlja i izbjegavati sve rizike za zdravlje.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ako može da vidimo neki članak.

Life is meant to die. Accept your fates.
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Caustic kaže...

Ako može da vidimo neki članak.

Zakon ti je javan. Već si mogao naći.

Čl. 27, st. 2.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice