Zelda Hr

poruka: 9
|
čitano: 4.429
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Zelda Hr

www.zelda.hr

 

Vidim da jos nema tema za ovu firmu iz Osjeka.

 

Do sada jedna narudzba i jedna prednarudzba.

Narudzba je poslana na dostavu u istom danu kada je i narucena,

s tim da sam narucio prije podne.

 

Dostavna sluzba koju koriste je GLS Hrvatska,

dobije se sve potrebno za pracenje ili preusmjeravanje posiljke (po potrebi).

 

Znaci roba (koja je na skladistu) dodje u roku jednog dana, relacija Osjek-Sisak,

vjerovatno je tako za cijelu Slavoniju.

 

Od nacina placanja nude dvije opcije:

1. po ponudi (najbolja opcija)

2. po pouzecu (ako netko nema eBanking, onda je to opcija)

 

Sve u svemu, zadovoljan. Jos samo cekam Cyberpunk 2077 Collectors Edition (jos se moze pred-naruciti kod Zelde,

al samo za PC i PS4/5 verziju, za XBOX na zalost vise nemaju).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Zelda Hr

U Zeldu idem sigurno 17-18 godina. Prvi put sam došao kupiti s tatom pokemon karte, tako da sam stvarno bio balavac. Sve preporuke za trgovinu, vlasnik je isti cijelo vrijeme, korektni su i pošteni. Nikad još nisam imao nikakav problem, ali nikad.

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Zelda Hr

Lik koji drzi Zeldu je stari kolega moje stare, tako da kod njega (ja kazem kod njega cak ni ne kod njih s obzirom da jedino on radi u trgovini xD) kupih PS1, PS2, hrpetinu Magic karata (dok sam igrao) i naravno ove koje sam igrao prije kao Pokemon i Yugioh. Profesionalan i uljudan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Zelda Hr

Ne bih htio kvarit reputaciju ovoj trgovini odnosno vlasniku iste jer je zbilja uljudan čovjek i spreman je pomoći onome tko se ne razumije u tehnologiju, znam ga iz viđenja i nekoliko puta sam kupovao joy-stick-e kod njega, a kćer mu znam osobno, išli smo u Jezičnu gimnaziju prije nekoliko godina.

Bili smo klinci, frend kupi PES 6 kod njega, a ja u Algoritmu. Dođe kući otvori taj komad plastike i ne dobije nikakav key za igricu pa je mene nazvao da mu ja izdiktiram svoj. 

 


Ponavljam, nemojte ovo uzimat kao negativnu kritiku, smatram da to nije bilo do njega već se na neki način potkrala pogrješka. Inače 10/10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zelda Hr
Synthium kaže...

Lik koji drzi Zeldu je stari kolega moje stare, tako da kod njega (ja kazem kod njega cak ni ne kod njih s obzirom da jedino on radi u trgovini xD) kupih PS1, PS2, hrpetinu Magic karata (dok sam igrao) i naravno ove koje sam igrao prije kao Pokemon i Yugioh. Profesionalan i uljudan.

 

radi mu sad i sin. Fino vode sve, web stranica im je odlična. Nadam se da će još dugo opstati i da ih neće zeznuti digitalne igre. Iako oni svašta još prodaju, slušalice, miševe, općenito opremu za gaming.

 

Ne mogu reći da baš svaki put kupim kod njih, jer nekad budu i bolje cijene negdje drugdje, ali uvijek provjerim njihovu cijenu i ako je dosta blizu odlučit ću se za njih. Ima mi i neka čar u tome da odem u trgovinu po igru. 

4 godine
offline
Zelda Hr

Nekada je shop bio prva liga, osobit po tome što su se mogle posuđivati igre za GameBoy poput videoteke, igraš i vratiš.

Danas kao i svaki gaming shop, toga naravno više nema, treba loviti akcije...druga vremena...ali još uvijek imam člansku iskaznicu...probat ću jednom posuditi nešto s njom, kada se budem osjećao osobito duhovito. 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Zelda Hr

Vjerujem da im posao ide dobro, unutar godine dana su dizajn weba dvaput mijenjali,

ali baza podatak je ostala ista.

 

Apropopo broja narudzbi unutar godini dana:

01.10.2019. - 21500 narudzbi

25.10.2020. - 34400 narudzbi

 

Dakle unutar 13 mjeseci - skoro 13.000 narudzbi.

 

S obzirom da je firma upisana pod Zelda Trade, ocito covjek zna kako s posiljkama,

ima ugovorenu dostavu i ide mu dobro.

 

Najgore je kad nesto narucis, i makar je roba na stanju, pa cekas 10-15 dana samo da roba krene od trgovine,

jer robu zapravo imaju na stanju negdje na centralnom skladistu, ne mora ni biti u HR.

 

Ovo ide prilicno dobro. I svidja mi se sto postoji besplatna dostava iznad odredjenog iznosa - to je isto OK.

Radije mi naplati proizvod 2-3€, pa lupi besplatnu dostavu za odredjeni iznos, nego da kad narucim nesto za 500€,

da jos moram platiti dostavu od 10€.

 

Od mene sve korektno. Cak sam dogovorio kad mi budu slali CP77CE, da mi u mailu napisu CD kljuc, da ga mogu pokloniti dalje,

jer tek cu moci otvoriti kutiju u 04/2021.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Zelda Hr

Firma mojeg djetinstva. Sve sam kupovao tamo, ostavio toliko love za magic karte. Jedan obiteljski biznis kojega rado podržim, i rade super.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zelda Hr
Kupio tamo Ps1 i prvu igru za isti. Sjecam se kad sam ko klinjo doso za onaj pult i pito: "Jel cipiran?"
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice