Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

poruka: 11
|
čitano: 3.964
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Pozdrav,

 

ne znam je li dobra tema, ali trebam savjet za servisiranje lenovo Thinkpad w541 laptopa, 

mislim da je ostecena konekcija ekrana, radi samo kad se dobro namjesti i uglavi s necim, a na svaki pomak laptopa se zamrzne i pocinju fade-outati pikseli.
U zadnje vrijeme sam ga koristio spojenog na monitor i radio je dobro, ali poceli su se sve cesce pojavljivati blue screenovi...
Trenutno imam PC i takvo je vrijeme da mi laptop ne treba jer se ne krecem puno, tako da mogu cekati,
ali sigurno hocu popravit taj laptop jer je i u 2020. sa i7, Quadro K1100M 2G, 16gb rama i dobrim ssdom itekako konkurentan za dizajn i sl. za sto ga koristim.

 

a treba mi preporuka dobrog (po mogucnosti sluzbenog) Thinkpad servisa u Zagrebu.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Probaj sa Zel-Cos-om, s njima imam dobra iskustva, puno bolja nego MR-om.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Blue screen-ovi su ili nevezani uz problem s flat kabelom ili još jedan znak odlaska matične u vječna lovišta.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

takoder preporuka za zel-cos (jednom su mi radili lenovo u garantnom roku)

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Hvala svima na odgvoru, budem ga dao u zel-cos. Jedino ja nemam garanciju, logicno.

Iskreno se nadam da nije maticna, to bi bio najveci problem... jer laptop kad radi je jos uvijek nevjerojatno brz i ucinkovit.

U svakom slucaju, isplati li se uopce zamjena maticne u takvom laptopu, ako to bude slucaj?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

E samo da dodam da mozda nije hw problem, nakon nekog updatea imao sam bluescreen kad god bi upalio webcam, i vratio sam drivere za cam na staru verziju i od tad se nije rusilo, ali nemam tolko znanja da apsolutno sve drivere idem provjeravat i trazit verzije koje rade... moze li bit problem iskljucivo u driverima?

12 godina
offline
Re: Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope
Lovrinovic kaže...

E samo da dodam da mozda nije hw problem, nakon nekog updatea imao sam bluescreen kad god bi upalio webcam, i vratio sam drivere za cam na staru verziju i od tad se nije rusilo, ali nemam tolko znanja da apsolutno sve drivere idem provjeravat i trazit verzije koje rade... moze li bit problem iskljucivo u driverima?

 Bluescreen može biti isključivo do softwarea ali različito ponašanje monitora s obzirom kako se namjesti definitivno ne.

 

Ako su problemi nevezani onda ćeš proći jeftino. ako nisu, nećeš.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Znam da monitor nema veze s tim, ali i mislim da nisu povezani problemi, u svakom slucaju javio sam se servisu, odnijet cu im laptop u pon pa cemo vidit, postat cu tu feedback ako kog zanima.

12 godina
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

probajte obrisat sve drivere od kamere i prije ju ugasiti skroz u biosu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

Savjet za servis za lenovo laptop u zadru, ako tko zna da je fer ekipa.

Fala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dobar servis za lenovo THINKPAD laptope

bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice