Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

poruka: 16
|
čitano: 4.299
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Dobra večer,

Odlučio sam kupiti mobitel, iPhone 6(https://www.njuskalo.hr/iphone-6/iphone-6-64gb-zlatni-kao-nov-oglas-26239890)

Već sam ga rezervirao, jos nije poslan, pa dok mi nije kasno da mi kazete par stvari.

E sad, mene zanima isplati li se uzimati ovaj mobitel? Po ovim slikama mobitel je stvarno u top stanju.

Je li fake mozda, ako netko moze primjetiti? Jos cu covjeka pitati da mi malo snimi app store i tako neke aplikacije, kameru i sl. da se uvjerim.

Novi sam na forumu, pa oprostite ako sam nesto pogrijesio ili nesto nisam uradio sto sam trebao hehe 

Stvarno bi mi svaki komentar dobrodosao!

 

Hvala i lijep pozdrav!

https://www.njuskalo.hr/iphone-6/iphone-6-64gb-zlatni-kao-nov-oglas-26239890

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Dati 1200kn za ip6 sada je suludo

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
kopija
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
maks0806 kaže...

Dati 1200kn za ip6 sada je suludo

 Puno? 1100 dajem, 64gb je, a vrhunsko stanje

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 12:03 (iemBi).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
ZdravkoZ kaže...
kopija

 Jesi li siguran? Da nije mozda do boje :D ovaj je space grey, dok je ovaj drugi gold?

Pitat cu ga jos malo da mi posnimi aplikacije

13 godina
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
U redu je cijena s obzirom da iPhone drži cijenu. Ali šta je je, mobitel je star i ovisi za šta bi tebi služio. Dobra stvar je da s izlaskom novog iOS 12 mnogi ljudi već sad u Beta verziji javljaju kako su im mobiteli “prodisali”. Sto se tiče kopija ili ne, pogledaj jel ima šta od serijskog broja/imei pa provjeri ali ako si ikada prije imao iPhone u ruci, brzo ćeš shvatiti da li je to pravi.
Nisam siguran sto je kolega iznad htio pokazati s onim oznakama na stražnjoj strani mobitela, jer CE i treba pisati osim ako ja ne vidim dobro
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
99% posto sam siguran.I gold verzija ima jednak raspored slova.Nek ti snimi u postavkama detalje o softweru,procesoru ne smije nikako biti četvero ili osmerojezgreni .Koliko vidim za taj oglas piše da je neaktivan.

Da piše CE ali na drugi način kod kopije
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Gledao sam ostale 6-ice, i ovo je jedan od jeftinijih s obzirom da je 64gb, i sto se vidi na slikama telefon stvarno nema ni crtice na sebi.

Samo sam i imao iPhone do sada :D, ali bi mi bilo kasno kad bi mi bio u ruci, posto bi postom valjda isao, pa ne znam moze li se vratit uredjaj ako nisam dobio sto sam htio.

Imam 16 godina, skupio sam si novce za telefon, pa ne bih bas volio baciti pare na fejk iphone 

 

13 godina
offline
Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Koliko sam mogao usporediti sa svojim iP6 Plus, ono je original iPhone! 

 

Ako bude potrebno, stavim sliku kako je kod mene sa onim slovima otraga! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Neaktivan je jer sam "rezervirao" mobitel pa je dignuo oglas. Prijatelj mi ima gold pa cu provjerit u njega te brojeve i slova, trebaju li biti isti na svakom goldu?

I ako je fake, mislim da ne bi trebao app store biti normalan, pa cu mu reci da to snimi, i ostale aplikacije, valjda?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Možeš postavit?

Hvala :D

13 godina
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
Sad kad sam zoomao, raspored izgleda kao na mom (barem ovako odokativno), brojke stimaju iako to je najlakše još i kopirati. Pričam za ovo Ce 0682 iza.
Nek ti snimi kako ulazi u app store i skine aplikaciju (osim ako se nije odjavio s Apple Id) ali u principu na tom testu sve kopije padaju :)
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?
FiCoO kaže...
Sad kad sam zoomao, raspored izgleda kao na mom (barem ovako odokativno), brojke stimaju iako to je najlakše još i kopirati. Pričam za ovo Ce 0682 iza.
Nek ti snimi kako ulazi u app store i skine aplikaciju (osim ako se nije odjavio s Apple Id) ali u principu na tom testu sve kopije padaju :)

 Puno hvala! 

13 godina
offline
Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Evo slikica! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Izgleda da nije fake.

Jos samo da provjerim ostalo i extrica :D

Hvala na slikama

12 godina
offline
Pomoć pri kupnji; iPhone 6 fake ili ne?

Neka pronjuška 6s za sličnu lovu. Miljama ispred 6ice danas, nedavno sam bio primoran koristiti ju i em je spor ko sam đavo, kamera je dno dna, baterija iscuri kroz 4 sata... 6s se da naći za mrvicu više a primjetno bolji uređaj. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice