Kupnja Iphone 8

poruka: 10
|
čitano: 4.964
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Kupnja Iphone 8

pozdrav ljudi, nakon sta sam koristio xiaomi kao privatni i sluzbeni u jednom doslo je vrijeme rastanka jer ne mogu vise, tj nemam toliko zivaca da nastavim. za provatni sam se odlucio za iphone 8. naisao sam na ovaj oglas na njuskalu: https://www.njuskalo.hr/iphone-8/iphone-8-zoot-oglas-36323866. zanima me dali je ovo neka patka ili ne. koliko sam vidio zoot su obnovljeni iphonei. neznam dali da se upustam u ovo. hvala na savjetima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja Iphone 8

Pogledaj na amazon.de, isto su obnovljeni uređaji i imaš 90 dana pravo povrata 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kupnja Iphone 8

ima ih na sve strane. samo me zanima dali je isplativo uzimat to ili uzeti bas novi novi? jer sam jedanput u rijeci u gsm centru uzeo iphone 7 pa kad sam ga spojio na itunes sam vidio da je kamera druga, ekran, baterija. mislim ne zelim davat lovu za mobitel koji je mozda prije bio razvaljen

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupnja Iphone 8
Zec04 kaže...

ima ih na sve strane. samo me zanima dali je isplativo uzimat to ili uzeti bas novi novi? jer sam jedanput u rijeci u gsm centru uzeo iphone 7 pa kad sam ga spojio na itunes sam vidio da je kamera druga, ekran, baterija. mislim ne zelim davat lovu za mobitel koji je mozda prije bio razvaljen

 

To ti najviše ovisi o tome tko ga obnavlja i sa kojim dijelovima, najbolje bi bilo kupiti novog zapakiranog, samo pitanje je dal' se može naći takav... Najsigurnije ti je preko Amazona, oni će uzeti povrat bez pitanja i pokušaja izvlačenja

 

Btw, imaš xr za 10eur više 

14 godina
offline
Re: Kupnja Iphone 8
Slusaj kolegu i uzmi xr.
Moze ih se naci stvarno povoljno, a mobitel je odlican. Svoj koristim otkad je izasao i to kao privatni i poslovni, 2u1 zbog mogucnosti koristenja esim kartice.
Cijelodnevna baterija, kamera i vise nego dobra i dovoljno velik ekran da ja s medvjedom sapom bez problema pisem mail..preporuka!
WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Kupnja Iphone 8

hvala na savjetima. odlucio sam da mi je preriskantno uzimat tako neki obnovljeni, to mi otpada skroz, da je xr ili xs za super lovu, odlucio sam nista obnovljeno. ali sam nasao se 2020 za super cijenu, nov za garancijom tako da idem na tu opciju

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja Iphone 8

Ja sam uzeo na Amazonu iphone7 refurbished za nekih 160e nakon 2 dana koristenja punjac perpoznaje ali ne puni , sljedeci dan puni bateriju normalno i onda opet ne.Nikad vise refurbed. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 9:33 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja Iphone 8
Zec04 kaže...

hvala na savjetima. odlucio sam da mi je preriskantno uzimat tako neki obnovljeni, to mi otpada skroz, da je xr ili xs za super lovu, odlucio sam nista obnovljeno. ali sam nasao se 2020 za super cijenu, nov za garancijom tako da idem na tu opciju

 SE2020 je po meni i dan danas dobar odabir, imao sam ga odkako je izašao pa sve dok ove godine nisam uzeo 13 mini.

LP
7 godina
offline
Re: Kupnja Iphone 8
MGloc kaže...

Ja sam uzeo na Amazonu iphone7 refurbished za nekih 160e nakon 2 dana koristenja punjac perpoznaje ali ne puni , sljedeci dan puni bateriju normalno i onda opet ne.Nikad vise refurbed. 

 

da, mene isto toga strah, ovako das malo vise ali ipak imas novo pa si siguran

 

zabbax21 kaže...
Zec04 kaže...

hvala na savjetima. odlucio sam da mi je preriskantno uzimat tako neki obnovljeni, to mi otpada skroz, da je xr ili xs za super lovu, odlucio sam nista obnovljeno. ali sam nasao se 2020 za super cijenu, nov za garancijom tako da idem na tu opciju

 SE2020 je po meni i dan danas dobar odabir, imao sam ga odkako je izašao pa sve dok ove godine nisam uzeo 13 mini.

 

ma iskreno ni ne treba mi vise od toga. prije sam mislio da ce mi sljedeci iphone bit ili xr ili xs ali su skupi i ne visim na njemu non stop tako da mi velicina uopce ne igra ulogu. prije sam imao 7-icu i oduseljen sam bio s njom. tako da jedva cekam uzet se. ovo mi je prvi novi mobitel nakon 10 godina, prije sam sve polovno

23 mjeseca
neaktivan
offline
Kupnja Iphone 8

Da li si uzeo na kraju se? Kako ti se cini?

Ja sa iph11 planiram da se prebacim na se 2022 kad bude izasao

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice