IPhone SE 2020 i Viber

poruka: 15
|
čitano: 5.510
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
IPhone SE 2020 i Viber

iPhone SE 2020 iOS 14.3 i Viber 14.5.3 niti jedan kontak nema sliku, ne mogu slati niti primiti slike, samo tekst. Prije toga na Androidu s istim brojem radilo sve. Probao sam obrisati i ponovo instalirati i dalje isti problem. Sve ostale aplikacije rade ispravno. Ima netko slično iskustvo?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber

Potpuno ista situacija IOS 14.3 i Viber-kontakti nemaju sliku, ne mogu slati slike, stanje potpuno isto nakon ponovljene instalacije Vibera.

12 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Ista stvar i na iphone XS, poslao sam im na podrsku pa cekam odgovor, ovaj tjedan stize ios update pa mozda pomogne ili uskoro dobije i viber update, iphone 11 radi bez problema
12 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Izasla je nadogradnja za ios ali i dalje isto, treba se cekat nadogradnja za viber
16 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber

Očito je problem samo kod "slabijih" iPhonea, na iPhone 12 nema tih problema, na istoj verziji Vibera i iOS-a. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
10 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Idete na postavke/viber/fotografije/kliknite na sve fotografije. I ja sam imao isti problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Sve je to podeseno, vidim ja slike unutar vibera iz galerije na mobu ali jednostavno ne salje i ne prima slike i video, napravio sam sve od brisanja racuna, vibera, resetiranja i nema druge nego cekat update vibera, najcudnije ne to sto se ne vide ni slike kontakta, avatara. Jednostavno on krene slat sliku i samo vrti i nikako da posalje ili kad primi sliku nemoguce ju je ovorit ili spremit
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 9:08 (samurai007).
13 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
iPhone 6s, najnoviji iOS, sve radi perfektno. Nije problem u iOS-u, očito je problem u aplikaciji.
Jurica Gregurović
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 9:11 (jurica_m).
16 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
samurai007 kaže...
Sve je to podeseno, vidim ja slike unutar vibera iz galerije na mobu ali jednostavno ne salje i ne prima slike i video, napravio sam sve od brisanja racuna, vibera, resetiranja i nema druge nego cekat update vibera, najcudnije ne to sto se ne vide ni slike kontakta, avatara. Jednostavno on krene slat sliku i samo vrti i nikako da posalje ili kad primi sliku nemoguce ju je ovorit ili spremit

Da isto tako i kod mene, nema slike kontakata, sliku ne mogu poslat niti primit. Slika koja dođe bude blurana i klik na nju i ne događa se ništa. Sve postavke resetirane, Viber reinstaliran, moramo čekat update Vibera, izgleda da nema druge. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Aplikacija ocito ima nekih problema sa odredenim modelima. Meni su se javili iz podrske sa nekih 10 pitanja, da li su ukljuceni mobilni podaci ili wi -fi, koliko slobodnog prostora ima na mobitelu i slicno, to je bilo u nedjelju i od onda nista. Poslao sam im i da drugi imaju problema, ceka se odgovor
12 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
Dosao update za viber i sada je sve ok
16 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
samurai007 kaže...
Dosao update za viber i sada je sve ok

I kod mene. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
IPhone SE 2020 i Viber

Viber u zadnih mjesec dana ima nekih problema i s prikazom notifikacija, a i kad pogledam poruke na kompu, na mobitelu se ne oznace automatski kao procitane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber
N!NO kaže...

Viber u zadnih mjesec dana ima nekih problema i s prikazom notifikacija, a i kad pogledam poruke na kompu, na mobitelu se ne oznace automatski kao procitane.

Također i s kontaktima, nisu svi kontakti dostupni, iako imaju Viber

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
3 godine
neaktivan
offline
Re: IPhone SE 2020 i Viber

Što treba napraviti-ponovo deinstalirati i instalirati Viber?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice