Iphone jailbreak

poruka: 5
|
čitano: 4.133
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Iphone jailbreak - problem sa mbanking aplikacijom

Stavio sam na iPhone XS Max Uncover jailbreak sad nedavno i danas sam skužio da mi ne radi zabina aplikacija za bankarstvo hah, pa me zanim da li ima neki tweak za bypass ili neka druga solucija ili mi preostaje jedino vraćanje na staro?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone jailbreak - problem sa mbanking aplikac
dtomicic kaže...

Stavio sam na iPhone XS Max Uncover jailbreak sad nedavno i danas sam skužio da mi ne radi zabina aplikacija za bankarstvo hah, pa me zanim da li ima neki tweak za bypass ili neka druga solucija ili mi preostaje jedino vraćanje na staro?

Instaliraj tweak - Liberty Lite i uključi bypass aplikacija koje ti rade probleme

 

repo: https://ryleyangus.com/repo/

6 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone jailbreak - problem sa mbanking aplikac

Hvala na preporuci, ali isti error mi izbacuje: "Vaš uređaj nije u skladu sa sigurnosnim standardima Zagrebačke banke."

13 godina
offline
Re: Iphone jailbreak - problem sa mbanking aplikac
dtomicic kaže...

Hvala na preporuci, ali isti error mi izbacuje: "Vaš uređaj nije u skladu sa sigurnosnim standardima Zagrebačke banke."

 Koristim zabinu aplikaciju i imao sam isti problem kad sam ga Jailbreakao, i nakon instalacije spomenutog Tweak-a nemam više problema. Provjeri jel si sve dobro napravio, makni zaba aplikaciju iz multitaskinga pa ponovo pokreni, probaj i respring napraviti.

6 godina
neaktivan
offline
Iphone jailbreak

Probao sam i sa respringom i sve i opet nece, mozda ima veze sa tim jer imam instaliran Liberty Lite (Beta) tweak posto kad instaliram obican Liberty Lite dobijem sljedeci error: Link

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice