IPhone 13 - rasprava izdvojena tema

poruka: 373
|
čitano: 183.844
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava

Najlakše je samo platit, ne raste meni lova na drveću. Da sam jedini najvjerojatnije bih i platio, ali pošto nisam jedini slučaj... Uglavnom javim kako situacija prođe.

12 godina
offline
IPhone 13 - rasprava

Ekipa, jel ima tko izražen battery drain nakon iOS 16.1 updatea?

 

Meni na 13 miniju u standbyju cijedi bateriju nenormalno, tipa navečer ga ostavim s 50% i ujutro je na cca 20%. Prije je to uglavnom bilo neprimjetno

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava
assassin.st kaže...

Ekipa, jel ima tko izražen battery drain nakon iOS 16.1 updatea?

 

Meni na 13 miniju u standbyju cijedi bateriju nenormalno, tipa navečer ga ostavim s 50% i ujutro je na cca 20%. Prije je to uglavnom bilo neprimjetno

 Ma 16.1 je sjebao Iphone 13 i 14...

9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 13 - rasprava

Pa ja imam 16.1 na 13 pro max i nikakvih problema...

10 godina
online
Re: IPhone 13 - rasprava

Kod mene 12pro i bat je na 85%...nakon zadnjeg updejta imam osjecaj da je bat jos bolja nego prije,mozda mi se cini ali tako je.

 

Mene vise zanima dali imate neki lag kad tipkate...ne znam kako da to rijesim,probao sam s resetom i reset dictionary ali opet nista.Brze tipkam i jednostavno ne pohvata sve bas koda je tipkovnica sporija.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
IPhone 13 - rasprava

Jel zna netko mozda jel igdje u hr u ht centru dostupan iPhone 13 pro, 128 gb plavi?

Na webu vidim da nema, a na chatu mi ne mogu provjerit dostupnost 🤣

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava
Jedno pitanje da li ima nekakv program i šema da se ukloni icloud sa iphone-a..zelim prodat iphone ali se ne mogu odjaviti sa icolud-a
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava
assassin.st kaže...

Ekipa, jel ima tko izražen battery drain nakon iOS 16.1 updatea?

 

Meni na 13 miniju u standbyju cijedi bateriju nenormalno, tipa navečer ga ostavim s 50% i ujutro je na cca 20%. Prije je to uglavnom bilo neprimjetno

 Kod mene na 13 Mini sve u redu

10 godina
online
Re: IPhone 13 - rasprava
Pacoo kaže...
Jedno pitanje da li ima nekakv program i šema da se ukloni icloud sa iphone-a..zelim prodat iphone ali se ne mogu odjaviti sa icolud-a

 Ne kuzim,pa samo se odjavi icloud u postavkama s mobitela i resetiras mob na tvornicke da se sve pobrise i to je to.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava

Kolega vjerojatno nema sifru iphone-a. I da ti skratim muke ne možeš uklonit iCloud sa mobitela bez šifre, pa čak ni ovi iz servisa koliko sam upućen.

10 godina
online
Re: IPhone 13 - rasprava
J(CRO) kaže...

Kolega vjerojatno nema sifru iphone-a. I da ti skratim muke ne možeš uklonit iCloud sa mobitela bez šifre, pa čak ni ovi iz servisa koliko sam upućen.

 E jbga sad...pa normalno da ne more bez sifre.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
IPhone 13 - rasprava

Pozdrav ekipa,od jucer mi na mobitelu prilikom prikljucivanja urefaja na punjenje pokazuje upozorenje na otkrivenu tekućinu!
Ne kuzim zasto mobitel stvarno nije bio u nikakvim doticajem s vodom….probo sam i zenin punjac ista stvar!
Odmah sam naravno ostavio da se prosusi tj nisam na silu pokusavo punjac al evo nakon cca 7-8 sati i ponovnog prikljucivanja i dalje mi kazuje istu stvar!

Dakle sto mi je radit dalje..... Zar nije uređaj vodootporan na takve pizdarije svakako??? 
Radi se o pro 13 uredaju

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone 13 - rasprava
zee_15 kaže...

Pozdrav ekipa,od jucer mi na mobitelu prilikom prikljucivanja urefaja na punjenje pokazuje upozorenje na otkrivenu tekućinu!
Ne kuzim zasto mobitel stvarno nije bio u nikakvim doticajem s vodom….probo sam i zenin punjac ista stvar!
Odmah sam naravno ostavio da se prosusi tj nisam na silu pokusavo punjac al evo nakon cca 7-8 sati i ponovnog prikljucivanja i dalje mi kazuje istu stvar!

Dakle sto mi je radit dalje..... Zar nije uređaj vodootporan na takve pizdarije svakako??? 
Radi se o pro 13 uredaju

If your iPhone and Lightning accessory aren't wet?!

 

If you see this alert every time you connect a certain cable or accessory, that cable or accessory might be damaged. Contact the manufacturer.

If you see this alert every time you connect an Apple Lightning cable or accessory, contact Apple Support.

 

LINK

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice