Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 159.150
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
HAL kaže...
Mora ti provider uključiti VoLTE. Meni je tako bilo, nije mi jasno zašto to provider ne radi automatski.

 Izgleda da je to to. Cim sam podršci rekao problematiku odmah je spomenuo VoLTE. 
Treba proci 24h pa moram resetirati mrezne postavke iosa. Navodno to je procedura za iPhone 12 jer u izborniku ima za odaprati samo 4g,5g auto, 5g. A na starijim uređajima se u opcijama stavi kvacica na VoLTE. Sada ne znam dali je do verzije iOs ili uređaja. Ali u svakom slucaju voice i data i na iphonu rade istovremeno ali izgleda ne po defaultu. Vec kako je kolega napisao moras moliti za tu opciju bar sto se tice tmobile.

Hvala.

12 godina
offline
Apple iPhone 12

Stigao IOS 14.5

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Spotify ili nešto drugo sad može biti zadana aplikacija kad koristiš Siri.
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Yep, ne kužim zašto to nemaju po defaultu uključeno. Poludio sam par dana dok nisam skužio kaj je.

Pričam sa nekim, čekam mail koji ne stiže, odem na net pa ne radi, već sam mislio da je uređaj pokvaren.
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
HAL kaže...
Yep, ne kužim zašto to nemaju po defaultu uključeno. Poludio sam par dana dok nisam skužio kaj je.

Pričam sa nekim, čekam mail koji ne stiže, odem na net pa ne radi, već sam mislio da je uređaj pokvaren.

A1 uopće nema VoLTE...

 

T-com je tu doktor za mobilnu mrežu.

 

Ja sam na A1 a bio sam na T-comu ali jebi ga dok firma plaća sve - ne žalim se.

14 godina
online
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...

A1 uopće nema VoLTE...

 

T-com je tu doktor za mobilnu mrežu.

 

Ja sam na A1 a bio sam na T-comu ali jebi ga dok firma plaća sve - ne žalim se.

Kako misliš da A1 nema VoLTE???????

Pa ja ga imam normalno, ali na android mobu, sada jedino ako iPhone nema podršku za VoLTE.

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

A1 uopće nema VoLTE...

 

T-com je tu doktor za mobilnu mrežu.

 

Ja sam na A1 a bio sam na T-comu ali jebi ga dok firma plaća sve - ne žalim se.

Kako misliš da A1 nema VoLTE???????

Pa ja ga imam normalno, ali na android mobu, sada jedino ako iPhone nema podršku za VoLTE.

Iphone ima/nema tj ni s Apple strane certificirana šta god to značilo.

14 godina
online
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

A1 uopće nema VoLTE...

 

T-com je tu doktor za mobilnu mrežu.

 

Ja sam na A1 a bio sam na T-comu ali jebi ga dok firma plaća sve - ne žalim se.

Kako misliš da A1 nema VoLTE???????

Pa ja ga imam normalno, ali na android mobu, sada jedino ako iPhone nema podršku za VoLTE.

Iphone ima/nema tj ni s Apple strane certificirana šta god to značilo.

Sad ne kužim, jel ima ili nema. Pa jel Apple na nekoj drugoj mreži HT ili Tele 2 ima VoLTE. Jer A1 definitivno ima VoLTE.

12 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Ja imam VoLTE na A1 na Iphone 12 pro....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Dali negdje u opcijama bude vidljivo da je Volte uključen?Ja sam ga imao aktiviranog još prije, ne znam dali ga opet moram aktivirati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Sil kaže...
Spotify ili nešto drugo sad može biti zadana aplikacija kad koristiš Siri.

Odlična stvar, ovome se nisam nadao. 

Užasno me živciralo što se nije moglo ništa osim Apple Musica postaviti za default app.

13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
vlatko kaže...

Dali negdje u opcijama bude vidljivo da je Volte uključen?Ja sam ga imao aktiviranog još prije, ne znam dali ga opet moram aktivirati?

U slučaju da stvarno neznate kolega kako do VoLTE uključivanja, ovim putem! 

Postavke > Mobilni Podatci > Mobilni Podatci Opcije > Pozivi i Podatci > 3G/4G i ispod je za uključiti VoLTE! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Nema toga više u 14.5 izgleda. T-Com.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Sil kaže...
Nema toga više u 14.5 izgleda. T-Com.

Jbga, ja ‘mam sasvim drugi iPhone, to sam previdio, MEA CULPA 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Apple iPhone 12

IPhone 12 Pro - A1 

 

IOS 14.5 


VoLTE??

 

Vidi sliku - šta piše.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 22:15 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

A evo šta piše na Apple-u...za A1 i T-Com.

 

A1 nema VoLTE a T-Com ima (vidi sliku)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Čekaj, to bi značilo da ti na A1 mobilni podaci ne rade tijekom poziva i nemaju za to rješenje? Wtf
14 godina
online
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...

A evo šta piše na Apple-u...za A1 i T-Com.

 

A1 nema VoLTE a T-Com ima (vidi sliku)

Ispravak, A1 ima VoLTE, ali ga očito Apple nije certificirao. Blago rečeno, jad i bijeda. Ne vidim nikakve logike zašto bi operater certificirao VoLTE za neki uređaj. Svašta. Pa valjda uređaj podržava ili ne podržava VoLTE.

 

Ili to sve ide obrnuto. Ako sam u krivu slobodno me ispravite.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 7:54 (MasterOfDisaster).
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Operater certifira zato sto se prije ta usluga dodatno naplacivala ili nije bila u svim paketima
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Brada kaže...

Vidim da se ljudi raspituju za cijene i kupovinu. Evo moje iskustvo od danas:

Dogovorim s čovjekom za 12 pro max 512 s njuškala cijenu(jako povoljnu) i mi se nađemo.

Ima račun iz HT-a. Šalje mi ga mms-om, provjeravam na internetu SN i kaže 12 pro max 512 Grey(u oglasu pise da je plavi) proizveden prije 3 mjeseca

Covjek dođe i kaže pa nije grey nego plavi haha. Dalje kažem kupujem ga ali moramo ga otvorit i isprobat i pregledat i krenemo.

Nemože se upalit, prazna baterija, stavljamo u autu na punjač i čekamo da se malo napuni, palimo pilu(stavljam svoju SIM), prolazi početne menije i pokušavam app store otvorit, traži da upišem podatke i ne prolazi autentifikaciju Apple ID. Za vrijeme rada dosta trokira, ne otvara menije fluidno. Uključim u meniju Siri i mogu odabrati komunikaciju samo na kineskom haha.Probam FaceTime poziv koji naravno nemože uspostaviti vezu. Na kraju pokazujem vlasniku fotku 12 pro max s neta i vidi se očita razlika (fake ima crni rub cca 7-8mm od ruba ako ne i više.

Eto možda nekoga spasim ovim postom (sebe već jesam)

 Slučaj za carinu da se ustvrdi kako je lažnjak uspio proći u zemlju jer realno radi se o kopiji i ista bi trebala biti uništena a također i za policiju jer se radi o iznosu većem od onih famoznih ako se ne varam 2k kuna pa i o falsificiranim računima, dakle netko možda i iz samog T-com-a bi mogao potencijalno biti umiješan u ovo, tako da bi se tu dalo razgovarati možda i o umreženom kriminalu ali ništa me ne čudi. Sad se ti pitaj koliko možda takvih uređaja ima po tržištu i realno netko neuk će doći i kupit će uređaj tko se ne kuži i hop ode 5-6k kuna mada 12 pro max 512 je sigurno 10k. Kupio sam osobno 4S, 5S, SE (redizajn 5S), 8 plus preko oglasa i nisam imao problema, doduše jedino su 4S i 5S bili novi, ove sam naknadno uzimao, jbg ja osobno odma vidim dali se radi o fejk uređaju, inače teško da ti ekran može na fake biti kao na original, čak i težina mislim da je upitna, pa čak i sam refresh rate ekrana, ma previše mi tu smrdi da lik priča istinu kao dobio pod račun, zna on kaj prodaje pa ako prođe prođe. Ali da recimo kod Apple uređaja ako ti se ne želi spojit na store odma znaš da je to dovoljno za prepoznati da se radi o fake uređaju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Ja sam na A1 i imam Volte
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Bgang kaže...
Ja sam na A1 i imam Volte

 Ja sam alkoholičar. Pozdrav.

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

A evo šta piše na Apple-u...za A1 i T-Com.

 

A1 nema VoLTE a T-Com ima (vidi sliku)

Ispravak, A1 ima VoLTE, ali ga očito Apple nije certificirao. Blago rečeno, jad i bijeda. Ne vidim nikakve logike zašto bi operater certificirao VoLTE za neki uređaj. Svašta. Pa valjda uređaj podržava ili ne podržava VoLTE.

 

Ili to sve ide obrnuto. Ako sam u krivu slobodno me ispravite.

Nešto tu A1 mulja. Imam i ja VoLTE i bez uključene te funkcije VoLTE na iphoneu al nije to to.

 

Da li bi se što popravilo kad bi Apple to certificirao - ne znam.

13 godina
offline
Apple iPhone 12

Pozdrav svima.

Zanima me u današnje vrijeme, koliko je zapravo iskorištena pohrana prosječnog korisnika u verzijama od 64 GB?

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Zylvio kaže...

Pozdrav svima.

Zanima me u današnje vrijeme, koliko je zapravo iskorištena pohrana prosječnog korisnika u verzijama od 64 GB?

Hvala.

 Ja imam verziju od 128GB (12 pro) - zauzeto 32 - sa time da mi je cijeli library mjuze na telefonu

NULL!=NULL
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

takoder imam 128GB, i stvarno ne vidim kako bi to ikada napunio sa bilo cime

 

danas kada je sve streaming, nemam potrebu za pohranom kao prije nekoliko godina

 

jedino sto mi napuni uredaj je snimanje videa, ali i ti videi ostaju na telefonu samo dok ne dodem doma i za sada nisam bio niti blizu 64GB videa, a kamoli do 128

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ja imam svoj iPhone X od 64GB vec 3 godine i nisam ga nikad napunio... 30-35GB max. Sve sto mi treba je na cloudu, i to koristim i na macbooku i ipadu. Tako da su mi sva 3 uredaja praktički prazna a na svakom mogu sve koristiti.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Jedno pitanje, otkada sam skinuo 14.5 verziju iosa vise ne mogu biti samo na 3G mreži tako da mi se baterija potroši do 17h uz 2 do 3 sata SoTa. Znate li kako ponovno omogućiti 3G? Prije toga sam bio zadovoljan s bateirjom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
neznam kako je vama ali meni na pro max baterija se trosi brzo..
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
ProTeinZ kaže...
neznam kako je vama ali meni na pro max baterija se trosi brzo..

 14.5?

Di2 & EPS FTW!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice