Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 159.443
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Jedno pitanje koje nije direktno tema, ali je vezano: da li netko ima kakvu preporuku za charging station za iPhone/Apple Watch/AirPods (wired)? Znači, bilo bi mi idealno da bar 3 konektora - wired za iPhone, wired za case od Airpodsa , barem slot za punjač za Watch ili ako već ima ugrađeno i evenutalno još jedan wireless za iPhone. Obično su ova 3 nabrojena složena u niz 3 uređaja, a drugi wireless za iPhone je u podnožju. Vidio sam neke opcije na ebayu pa me zanima da li netko možda išta takvo isprobao i da li može preporučiti? Može odgovor i u inbox da ne razvodnimo temu. Hvala

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
southy kaže...

Jedno pitanje koje nije direktno tema, ali je vezano: da li netko ima kakvu preporuku za charging station za iPhone/Apple Watch/AirPods (wired)? Znači, bilo bi mi idealno da bar 3 konektora - wired za iPhone, wired za case od Airpodsa , barem slot za punjač za Watch ili ako već ima ugrađeno i evenutalno još jedan wireless za iPhone. Obično su ova 3 nabrojena složena u niz 3 uređaja, a drugi wireless za iPhone je u podnožju. Vidio sam neke opcije na ebayu pa me zanima da li netko možda išta takvo isprobao i da li može preporučiti? Može odgovor i u inbox da ne razvodnimo temu. Hvala

 spada pod temu svakako. daj linkaj te stanice za punjene, da vidim na sto tocno mislis, zanima me takav proizvod

 

nazatim samo ovako nesto na amazaonu

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12

Pa nešto ovako https://www.amazon.com/Aluminum-Charging-Station-Charger-AirPods/dp/B07SF5Z66K, eventualno da je podnožje wireless charger. E sad, mene zanima da li je netko isprobao i ima kakva pozitivna iskustva ili preporuke

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
southy kaže...

Pa nešto ovako https://www.amazon.com/Aluminum-Charging-Station-Charger-AirPods/dp/B07SF5Z66K, eventualno da je podnožje wireless charger. E sad, mene zanima da li je netko isprobao i ima kakva pozitivna iskustva ili preporuke

onda sam na dobro putu, mene isto ovo bezicno vise privlaci

 

moram samo naci provjereni brand, a ne ove cunga lunge 

 

potrazim pa javi ako naletim na nesto kvalitetno

www.youtube.com/TerabitTV
15 godina
online
Re: Apple iPhone 12
Ako mislis na bezicni koji puni 3 uredaja istovremeno, imas samo jedan takav koji valja i to je Belkin Boost Charge
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Mitch kaže...
Ako mislis na bezicni koji puni 3 uredaja istovremeno, imas samo jedan takav koji valja i to je Belkin Boost Charge

 e to Belkin je provjereno, i ima apple licencu, thx

 

edit: evo ga

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 20:34 (Mitohondri).
15 godina
online
Re: Apple iPhone 12
Imam ga...da li se isplati - za sebe ne bih rekao. I dalje preferiram zicno jer samo punim preko noci
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Mitch kaže...
Imam ga...da li se isplati - za sebe ne bih rekao. I dalje preferiram zicno jer samo punim preko noci

ovo je odlicno za nekoga tko imas sva tri uredaja, pa preko noci sva tri napuni na jednom kabelu i ujutro su mu spremni svi 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Baterija ubija na Iphoneu 12 Pro.

 

Sot - 7h:30min - taj dan sam radio online i radio s 3-5 službnih aplikacija, službeni e-mail, pozivi, poruke. Tako mala baterija a imam bolji sot nego na P40 Pro.

 

Od 07:00h do 18h sam bio na 4G.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 14:22 (R36).
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple iPhone 12
playjob kaže...
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?

 Imam zadnju gen...najbolji smartwatch sigurno, pogotovo ako imas iPhone...ali u odnosu na 5. gen nije bas neki upgrade.

 

Ako volis smartwatcheve sigurno se isplati razmotrit...ako volis klasicne satove onda te nista nece predomislit

16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
U biti isključivo ako imaš iphone, inače je apple watch besmislen.

Ali da, probao sam dosta smart satova i apple je nekoliko stepenica iznad.
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Ima ovdje vlasnika 12 mini? Razmišljam upgradeat sa XS na 12 mini, ali me malo baterija muči. Najviše zbog malog kapaciteta, koliko vidim po testovima nije to ni toliko loše. Doduše, meni je i na 2 godine starom XS baterija sasvim ok, ali opet bih volio čuti od nekog vlasnika 12 mini kako to izgleda u praksi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Cordas kaže...

Ima ovdje vlasnika 12 mini? Razmišljam upgradeat sa XS na 12 mini, ali me malo baterija muči. Najviše zbog malog kapaciteta, koliko vidim po testovima nije to ni toliko loše. Doduše, meni je i na 2 godine starom XS baterija sasvim ok, ali opet bih volio čuti od nekog vlasnika 12 mini kako to izgleda u praksi? 

 nekoliko stranice prije imas par mojih komentara u vezi baterije, pa prolistaj

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
playjob kaže...
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?

Malo kasnim, ali evo moje iskustvo. Kupio ga ženi i oduševljena je, vrlo zanimljiv pogotovo što se tiče praćenja fizičke aktivnosti. Ono što me zapravo ugodno iznenadilo je da baterija traje oko 2 dana, prema specifikacijama sam očekivao da će kraće. Ja osobno ne koristim i nisam siguran da li ću nešto uskoro nabaviti jer općenito nemam naviku nošenja sata. Dodatno, upari ga sa AirPodsima i za dosta aktivnosti više ne moraš ni mobitel nositi sa sobom.

Koliko se sjećam ti koristiš iPhone, no nisam siguran da li je bez iPhonea Watch uopće upotrebljiv. Ne postoji aplikacija za Android telefone i sumnjam da će uskoro postojati.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
playjob kaže...
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?

 ja ga koristim i definitivno meni najbolji watch.

 

Imao sam i huawei GT2 i Galaxy Watch3 ali apple watch mi je ipak najbolji.

Baterija traje 2 dana i to mu je jedina mana.

 

Spojena traka za heart rate kad trčim , sluške , sinkronizacija savršena sa iphone-om.

 

Doslovno meni savršen sat.

 

I da, samo sa iphone-om se može upariti i biti funkcionalan.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 12:09 (Dario7).
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
playjob kaže...
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?

 ja ga koristim i definitivno meni najbolji watch.

 

Imao sam i huawei GT2 i Galaxy Watch3 ali apple watch mi je ipak najbolji.

Baterija traje 2 dana i to mu je jedina mana.

 

Spojena traka za heart rate kad trčim , sluške , sinkronizacija savršena sa iphone-om.

 

Doslovno meni savršen sat.

 

I da, samo sa iphone-om se može upariti i biti funkcionalan.

 

 Znači uzimam ga najesen, novu generaciju.
Ima li sat zdravlje svoje baterije, kao i iPhone-i?

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
playjob kaže...
Dario7 kaže...
playjob kaže...
Ne znam gdje bih postavio upit pa ću ovdje.

Ima li netko Apple sat posljednje, šeste, generacije? Ako ima, kakav je? Isplati li se uzimati takav sat?

 ja ga koristim i definitivno meni najbolji watch.

 

Imao sam i huawei GT2 i Galaxy Watch3 ali apple watch mi je ipak najbolji.

Baterija traje 2 dana i to mu je jedina mana.

 

Spojena traka za heart rate kad trčim , sluške , sinkronizacija savršena sa iphone-om.

 

Doslovno meni savršen sat.

 

I da, samo sa iphone-om se može upariti i biti funkcionalan.

 

 Znači uzimam ga najesen, novu generaciju.
Ima li sat zdravlje svoje baterije, kao i iPhone-i?

 Ima

12 godina
offline
Apple iPhone 12

Kakva divotica od mobitela je ovaj 12 mini, baš sam oduševljen. Bilo me jako strah baterije zbog malog kapaciteta i jer svi pričaju o tome, no međutim za moje light korištenje i više nego dovoljno, na kraju dana imam oko 40-50% uvijek (oko 2.5h prosječno imam SOT-a dnevno).

Sve ostalo mi je top. Jedino što mi se ne sviđa je glossy zadnja strana, ali to ću riješiti sa matt skinom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Jel smeta nekom PWM flickering ?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Daj na našem prelijepom hrvatskom jeziku.
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ukratko, to je jeftin način regulacije svjetlosti ekrana (ne samo mobitela) kojeg proizvođači koriste da bi ušparali na proizvodnji.
Princip rada je da se pozadinsko/backlight svijetlo jako brzo pali i gasi u jako kratkim intervalima.
Ljudsko oko ga ne može percipirati, ali može osjetiti posljedice, a to su glavobolja, naperzanje oka, suhoća oka itd. zbog kontrakcije rožnice koja se neprestano širi i skuplja zbog neprestanog paljenja/gašenja svjetla.

Taj flickering ili treperenje se najbojje uoči po noći kada koristiš brightness na manje od 1/3, manifestira se kao pojava linija vidljivih treptećih linija ili u gorem slučaju - titranje cijelog ekrana.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Pozdrav!imam problem sa hotspotom na miniju, kad se spajam kompjuterom na njegov hotspot teško ga pronalazi.

Nema pravila, nekad ga nađe nakon nekog vremena, nekad isključim pa isključim wifi karticu, nekad samo opciju hotspota ili resetiram mrežne postavke na iPhoneu.

Uglavnom nakon što se spojim sve normalno radi ali ga teško pronalazi.

U čemu može biti problem, kompu ili iPhoneu. Kartica je TP-link, driveri zadnji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Preporuka tipkovnice sa hrvatskim znakovima čžšćđ ? gboard sam instalirao, ali ništa od toga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Uključio sam ovu opciju i progledao, oči me više ne bole.
Srbija
14 godina
offline
Apple iPhone 12

Za vlasnike 12ce, je li se mobitel još uvijek pregrijava i gubi framerate nakon 10 minuta igranja igara tipa PUBG?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Evo nakon skoro 3mj s Iphoneom 12 Pro., mogu slobodno reći da sam bezbrižan. Sve radi odlično, baterija odlična, aplikacije također, lagan, kompaktan, slikanje i snimanje top.

 

Na Note 20 Ultru koji sam vratio nije baš bilo tako. Sva sreća pa sam uzeo za pormjenu Iphone i maknuo se iz Android tabora.

 

 

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ista stvar samo 11 pro.
:) bez brige
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
Ista stvar samo 11 pro.
:) bez brige

A nemam šta iskreno ni pisat pa sam automatski manje na forumu.

 

Niti me j.. aplikacije u pozadini, niti me zanima sot, niti imam problema s lagom, niti problema s bilo ćim. Tako da nemam o ćemu pisati.

13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...
Dario7 kaže...
Ista stvar samo 11 pro.
:) bez brige

A nemam šta iskreno ni pisat pa sam automatski manje na forumu.

 

Niti me j.. aplikacije u pozadini, niti me zanima sot, niti imam problema s lagom, niti problema s bilo ćim. Tako da nemam o ćemu pisati.

 
Reci to kolegi Posmatrač ako smiješ , odmah će krenuti kanonada na ! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice