Zarada na internetu

poruka: 6
|
čitano: 13.816
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Zarada na internetu da li je moguća?

Bilo je do sada sličnih tema ali su bile jako davno i u njima je bilo svega par postova.Zašto sam otvorio ovu temu? 

Pa evo sticajem okolnosti bio sam jedno vrijeme na blovanju a i zbog Covida i općenite situacije kada je smanjeno kretanje

tu mi se stvorio višak vremena.Uspio sam napraviti i stranicu na Google Sites gdje sam opisao ono što sam pronašao.

Prvo sam istražio internet a i mnoge Youtube priloge koji govore o zaradi. Od 100% opisanog upotrebljivo je samo 5% a sve

ostalo je slično ili isto. Na Youtube po 10 ili 20 različitih kanala govore o potpuno istoj stvari samo na drugi način,povečavaju

si gledanost ali korisnik od toga nema ništa. Od svih internetskih stranica 30% je spam ,40% su reklame ili blogovi u kojima

autori govore općenito o načinima zarade a stječe se utisak da su samo prepisani jedni od drugih. Od onih korisnih svega

20% se može koristiti u HR a i poslovi su manje plaćeni. Ideja ovog posta bila je i da podijelimo međusobna iskustva kako

pozitivna tako i negativna da neko tko tek počinje ne bude ostao neplaćen nakon što je neki posao odradio. Ovdje je link

na moju stranicu-Zarada na internetu Molio bi administratore da link ne

onače kao spam jer sam ipak uložio i trud i vrijeme da bi je napravio a mislim da bi mnogi mogli nači korisne informacije.

 

Za mnoge ste stvali već vjerovatno čuli a vjerujem da ima i nekih  koje će vam biti potpuno nepoznate.

Isto tako obradio sam i osnovno otvaranje računa za PayPal i kriptovalute a trebao bi vaša iskustva s otvaranjem i korištenjem Skrilla.

Mnogi su poslovi na ispitivanju i biti će odrađeni tek nakon (i ako) se obavi prva isplata.

Do tada lijepi pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zarada na internetu

EDIT - nije bitno, tek sad sam skuzio da lik trola.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 20:09 (crocro23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Zarada na internetu

Na što bi se trebao odnositi ovaj komentar?

2 godine
neaktivan
offline
Zarada na internetu

Ovim putem želim opisati svoje iskustvo u vezi prihvacanja ponude za posao putem Instagram profila.

Sigurno ste u poslijednje vrijeme na svom Instagram profilu dobili poruku od nepoznate osobe sadržaja “hej, bok, imaš minutu, mogu te nešto pitati itd...”

Evo da opišem o čemu se zapravo radi, poruke šalju “nadobudne” mlade osobe koje predstavljaju grupu entuzijasta “samozvanične tvrtke” BHIP Hrvatska, razgovor krene prijateljski te vas kroz nekoliko skriptiranih poruka upitaju da li ste zainteresirani za poslovnu suradnju (ne spominje se ime firme već samo da se radi o welness i prehrambenim proizvodima) već da za nekoliko sati rada na dan možete zaraditi po nekoliko tisuća kuna, ukoliko pristanete zatraže Vas broj mobitela - koji morate dati ukoliko želite suradnju. Nakon toga Vas nazovu ili pošalju whats app poruku u kojih vam objasne da trebate poslušati besplatno webinar (predavač Antonio Lekic) nakon prvog webinara gdje sve izgleda lijepo i sjajno Vam ponude drugi webinar koji treba platiti 10eur, a nakon njega još jedan besplatan u kojem Vam objasne da ukoliko želite započeti sa poslom trebate kupiti proizvode u vrijednosti od 1800 eura, a budući ih rijetko tko ima krenu njihova sugeriranja o podizanju kredita, pozajmica, posuđivanju, odustajanja od faxa, školovanja itd...) Ukoliko odlučite i platite navedene proizvode upadate u grupu novih članova te kreće obuka za poslom. Sam posao kreće tako da morate napraviti 5,6 svojih instagram profila, svakog dana poslati oko 1000 zahtjeva za prijateljstvo te u prosjeku oko 200-400 poruka (onakvih kakve ste Vi dobili) cilj je traženje novih kupaca koji će kupiti paket proizvoda u vrijednosti od 1800 eura. Svakog dana morate prisutvovat većernjim sastancima u trajanju od oko 2 sata, sa svojih mobitela pozivat osobe (naravno mirate imat bar 5 ili 6 mobilnih brojeva). Kad jednom krenete sa poslom svakog mjeseca morate kupiti 200 eura proizvoda + članarina ili vam propada sve.

Nažalost na kraju svega da ukoliko radi nekih razloga ne možete više raditi isti Vas otpišu kao da nikad niste postojali.

Evo nadam se da će nekome ovaj tekst pomoći u vezi donošenja odluke oko prihvačanja posla 😇

Ukoliko imate i vi sličnih iskustva možete ih ovdje opisati

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Zarada na internetu

Evo htio bi objaviti da je kompletna stranica o internet zaradi preseljena na novu domenu i prostor . Izgled i mogućnosti su bollje uključeni komentari i blog sve na istom mjestu.- https://nel-media.com

Mnoge su stvari još na testiranju kao i kako odrađivati neke poslove. Dakle materijala ima i previše. Blog je zamišljen kao uputstva što sve možete prodavati kao svoju uslugu. Uskoro i sva ta uputstva

na YouTube kanalu. Svi opisi su takvi da i oni koji se prvi put susreću s time pa i oni stariji mogu shvatiti o čemu se radi. Opisana je i izrada kompletnog dućana s majicama i ostalim predmetima a vi ga

kreirate bez ulaganja umečući svoje slike. O štampanju i isporuci brine se servis. Evo puno novosti a puno je toga još u pripremi što će biti objavljeno kada dobijemo prvu isplatu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 15:03 (nelson11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Zarada na internetu

Hvala što ste iznijeli ove podatke koji bi i drugima bili korisni. Nisam prije odgovorio na nju jer mi Bug iako je naznaćeno ne šalje nikakve obavjesti na mail. Upravo zato sam na naprijed navedenu (moju) web stranicu dodao i Crnu listu. Tu se ljudi mogu javljat s opisom mjesta i servisa koji se lažno izdaju i njih treba evidentirati. Smiješno je da koliko god je bilo prevara i lažnih servisa još uvijek se ljudi hvataju na "Zaradite 1000 Eura preko noći". Sada sam u rekonstruiranju stranice i prevađanju na engleski. Ono što sam isto primjetio da su naši ljudi skloni ne prijavljivati se i ne iznositi svoja mišljenja nego samo uzet informaciju koja mu treba i više se ne javljat. Zbog toga iako sam počeo objavljivat dokaze o isplatama , to ću premjestiti na opciju registriranih korisnika. link na starnicu-https://nel-media.com/

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice